logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

3

NightRedFox

3 tygodnie temu

CSGO jak być pros

Jak grać w CS:GO dzięki prostym liniom, najlepszym metodom i nie tylko!

 

Komendy startowe CS GO - Popfiction

 

Jeśli chcesz zostać najlepszym graczem CS:GO na rynku i wygrywać prestiżowe turnieje, musisz opanować grę. Im więcej będziesz ćwiczyć i uczyć się, tym lepszy będziesz. Na szczęście dla wszystkich, istnieje mnóstwo sposobów, aby ćwiczyć i z łatwością doskonalić swoje umiejętności. Od manipulacji linią i kierunkiem po strategie i ustawienia, mamy na uwadze każdego zręcznego gracza CS:GO. Zobaczmy, jak można grać w csgo za pomocą prostych linii, najlepszych metod i nie tylko!

 

Manipulacja linią i kierunkiem są niezbędne w każdym stylu gry. Musisz wiedzieć, kiedy skoczyć, a kiedy przytrzymać (podążać) za ruchami celu. Używasz swojej siły strzeleckiej, aby utrzymać piłkę w korcie i uniknąć strzału po drodze. Musisz wiedzieć, kiedy i gdzie podać piłkę, aby twoja drużyna nie została w tyle. Nie możesz po prostu rzucić piłki w górę i grać. To byłoby niesamowicie ryzykowne, zwłaszcza gdy chcesz dostarczyć swojej drużynie dużą asystę. Musisz kontrolować tempo gry i upewnić się, że nie spieszysz się z żadną akcją.

Kluczem jest tu zachowanie odpowiedniego czasu. Musisz być szybki, ale jednocześnie wolny i przygotowany do szybkiej reakcji w razie potrzeby. Kiedy wyczuwasz czas swoich działań, nie próbujesz zdobyć pierwszej lub drugiej asysty. Próbujesz podjąć właściwą decyzję dla swojej drużyny i dla siebie. Dzięki tym nowym umiejętnościom możesz nawet lepiej zapamiętać linie komunikacyjne i dokonać dokładniejszego wyboru strzału!

 

Strategie i ustawienia

Istnieje wiele różnych strategii i ustawień, które można wykorzystać do poprawy swoich umiejętności. Niektórzy gracze wolą ćwiczyć na liniach, a inni na hotelach. Linie są lepsze do ćwiczeń, ponieważ pomagają ci lepiej zrozumieć siebie, gdy przechodzisz do fazy strzelania. Możesz również spróbować treningu strzeleckiego na hotelowym basenie lub krytym korcie, aby wzmocnić swoje umiejętności strzeleckie. Strzelanie kierunkowe może być również cenną częścią gry, jeśli strzelasz z bliskiej odległości. Możesz również użyć celownika, aby pomóc sobie w wizualizacji, gdzie chcesz, aby piłka była skierowana.

 

Myślenie liniowe i kierunkowe

Jesteś osobą wizualną, prawda? Cóż, nie wszyscy z was! Musisz nauczyć się myśleć inaczej. Musisz patrzeć na przepływ gry, a nie tylko na liczby na ekranie. Musisz utrzymać swoje zmysły w pogotowiu, nie tylko te dla zapachu, wzroku i dźwięku, ale także te dla równowagi i równowagi english. Musisz pozostać czujny i świadomy swoich mocnych i słabych stron. Jeśli będziesz zbyt uważnie obserwował grę, możesz przegapić to, co dzieje się po stronie przeciwnej drużyny. Jeśli będziesz ciągle myśleć o tym, co chcesz zrobić i komu chcesz pomóc, możesz nawet nie zdążyć na boisko! Musisz pozostać ciekawy i otwarty!

 

Sztuka wyprzedzania gry

W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy w grze, natkniesz się na wiele różnych rodzajów zagrożeń. Niektóre z nich są niegroźne, inne bardzo agresywne. Wiedza o tym jak sobie z nimi radzić może pozwolić ci na wyprzedzenie gry i zdobycie przewagi. Podczas gry często będziesz napotykał pułapki, skróty i inne przeszkody, które mogą zatrzymać cię na drodze. Nauka unikania i radzenia sobie z tymi zagrożeniami pomaga ci zdobyć nowe i silniejsze umiejętności. Inne zagrożenia to również tylko warunki do ćwiczeń, przeznaczone do usuwania i zastępowania z łatwością. Ćwicz na nich jak najwięcej, a za chwilę będziesz doskonale przygotowany do uderzenia w swoje pasy.

 

Sztuka łączenia się z kolegami z drużyny

W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy w grze, natkniesz się na różne typy graczy. Niektórzy z nich rozpoznają cię tylko wtedy, gdy połączysz się z nimi w parę. Inni połączą się z tobą automatycznie, po prostu dlatego, że uważają cię za o wiele bardziej atrakcyjnego niż siedzący samotnie na zewnątrz. Aby grać w csgo musisz mieć relacje z kolegami z drużyny. Jeśli jesteś jedną z niewielu osób na całym świecie, które mają, będą chcieli się z Tobą połączyć. Oznacza to więcej niż tylko granie z nimi; może to również oznaczać zostanie przyjaciółmi.

Kiedy jesteś z kolegami z drużyny, możesz znacznie poprawić swoją grę. Nauczysz się grać z lepszym rytmem, utrzymywać koncentrację bardziej efektywnie i mieć znacznie wyższy wynik średnio niż kiedy jesteś sam. Zauważysz również silne połączenie z nimi, co pomoże Ci pozostać skupionym i pomoże Ci poprawić się jako gracz.

 

Podsumowanie.

Mamy nadzieję, że ten poradnik zapewnił ci przydatne wprowadzenie do podstaw strzelania i taktyki w CS:GO. Teraz będziesz wiedział, jak ćwiczyć i uczyć się gry, i będziesz miał większe szanse na zostanie konkurencyjnym graczem. Podążając za tymi krokami, będziesz w stanie: Manipulować linią i kierunkiem, Analizować i przewidywać przepływ gry, Wyprzedzać grę i łączyć się z kolegami z drużyny. Możliwości tych strategii są nieskończone. Czy masz to, czego potrzeba, aby być najlepszym?

Teraz, gdy wiesz jak grać w csgo, będziesz na dobrej drodze do sukcesu! Sprawdź poniższe poradniki, aby dowiedzieć się więcej: Przewodnik dla początkujących w CS:GO, Porady i techniki dla nowych graczy, Jak grać w CS:GO Najlepsze strategie i zmiany oraz Słowa końcowe: Jak grać w csgo i stać się lepszym graczem. Dzięki tym strategiom i technikom będziesz w stanie strefować grę, skupić się na kontrolowaniu swoich ruchów i być w stanie wyprowadzać potężne ataki.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022