grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

Kuba1419

9 miesięcy temu

Fortnite

Fortnite dzieli się na 3 tryby gry: Battle Royale, Ratowanie Świata oraz tryb kreatywny.

Granie w gry w trybie kreatywnym Fortnite | Fortnite

 

Fortnite Ratowanie Świata to gra kooperacyjna, w której czterech graczy pracuje razem nad różnymi misjami aby osiągnąć wspólny cel. Akcja gry toczy się na planecie na której większość ludzi wyginęło. Mamy do dyspozycji różne misje, wsparcie, obrony, modyfikacje, bronie i staramy się chronić ocaleńców przed zombie. Gra zawiera praktycznie nie rozwijaną już fabułę, która jest bardzo ciekawa. Niestety Ratowanie Świata nie jest free-to-play więc musimy zapłacić 54zł za pakiet aby otrzymać dostęp na zawsze. Kiedyś do wyboru były 4 pakiety, które dawały możliwość ciągłego zarobku waluty w grze Fortnite oraz różnych nieosiągalnych bonusów przez graczy o nowych pakietach.

 

Fortnite Battle Royale to standardowa strzelanka. Akcja toczy się na wyspie z 95-100 graczami. Celem jest przetrwanie i zostanie ostatnim żyjącym graczem na mapie.

 

Tryb kreatywny tak jak sama nazwa brzmi sluży do budowania i tworzenia różnych map często różniących się od normalnej gry. Tryb ten jest ciągle rozwijany i najprawdopodobniej w drugim kwartale tego roku możemy spodziewać się wyjścia Trybu Kreatywnego 2.0 w którym możliwości będą ogromnie większe. 

 

Fortnite już dawno temu podbił świat, jest zarówno bardzo hejtowaną jak i bardzo lubianą grą, grają w to zarówno młodsi jak i starci z różnych państw świata. Na Twitchu często podbija on główne miejsca w obecnym okresie czasu, często znajduje się na pierwszym miejscu pod względem oglądalności. Nagrywają go różni popularni youtuberzy z różnych krajów lecz niektórzy ogromni twórcy odchodzą ze względu na zmiany gry. 

 

Z 2 lata temu do gry wprowadzona została "Ekipa Fortnite". Jest to co miesięczna subskrybcja, która oferuje nam za pierwszym razem karnet bojowy lub walutę (950) za zwrot gdy go posiadamy. Poza tym bo to jest jednorazowe oferuje nam ona comiesięczne 1000 waluty, karnet na następny sezon, strój wraz z jednym pasującym do niego elementem dodatkowym np kilofem, plecakiem, lotnią. Często dla osób, które zakupiły ekipę dodawane są bonusy takie jak malowanie lub ekran wczytywania. Czy warto? Wg mnie tak ale tylko około 5-10 dni przed nowym sezonem, wtedy dostajemy i karnet i walutę i aż 2x strój. Trzeba dobrze trafić w datę aby uzyskać najlepsze nagrody. 

 

Epic games ostatnio zaczęło zwracać uwagę na propozycje oraz głos graczy. Co prawda tylko do skinów ale to zawsze coś, raz na jakiś czas możemy otrzymać ankietę na maila w której będzie dużo propozycji skinów, najlepsze mają szansę na pojawienie się w grze, czy to w sklepie, czy jako ekipaka. Co tydzień do gry wchodzi kilka zadań fabularnych, obecnie fabuła się rozwija, najprawdopodobniej dla eventu w drugim sezonie.

 

Czy gra jest warta uwagi?

Według mnie gra jest warta poświęcenia chwili czasu. Potrafi się znudzić, do dyspozycji mamy wiele ale to wiele kreatywnych rodzajów rozgrywki oraz zadania fabularne. Rozumiem, że nie każdemu chce je się wykonywać, mi też nie. 

 

Warto też wspomnieć, że grupa polskich graczy wygrała ogromne pieniądze w FNCS. Jest to co sezonowy turniej w którym udział biorą najlepsi gracze. 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy