logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

H4n4ko

1 miesiąc temu

Jak rozegrać Outlast przewodnik przetrwania

Outlast - Recenzja | Eurogamer.pl

 

Banici to tajemniczy gatunek. Większość ludzi wie, że potrzebują pomocy i są w biegu, ale niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele pomocy zapewniają. W tym artykule przedstawimy wam przegląd przewodnika przetrwania Outlaw, który, miejmy nadzieję, pewnego dnia uratuje wam tyłek i sprawi, że przez jakiś czas nie będziecie musieli robić poważnych kawałów. Ten poradnik przetrwania dla banitów nie tylko pomoże ci przetrwać atak z góry, ale także nakreśli najlepsze sposoby na ucieczkę przed prześladowcami, którzy mogą dostać się do twojego Sweet Spotu. Nie opieraj swojej strategii na tym, co jest "bezpieczniejsze" niż ryzykowne. Zawsze zachowaj świadomość i bądź gotowy z właściwą reakcją. Poniżej znajdują się pomocne wskazówki, jak grać wOUTLAWs survival guide:

 

Co to jest Outlaw Survival Guide?

Wszystkim nam się to zdarzyło: Robisz wszystko, co w twojej mocy, aby pozostać o krok przed prawem, ale nieuchronnie zostaniesz złapany. Możesz być złodziejem sklepowym walczącym o pozostanie w ukryciu, uzbrojonym bandytą próbującym uciec lub banitą walczącym o zdobycie jedzenia. Jeśli właśnie teraz patrzysz na lufę pistoletu i zastanawiasz się: "Jak to się, kurwa, stało?" i "Jak mogę to przetrwać?", to trafiłeś we właściwe miejsce. Zastosuj się do tych wskazówek, a i ty możesz przetrwać zbrodnicze spotkanie z władzami. Ten Outlaw Survival Guide nauczy cię jak nie tylko pozostać przy życiu, ale jak zrobić to w dobrym stylu. Przygotuj się na uzbrojenie się w wiedzę i przygotuj się na zrobienie kilku gówien!

Take Steps to Protect Yourself

Kiedy ktoś strzela do ciebie, głupio jest wyjść myśląc, że jesteś niepokonany. Moment, w którym myślisz, że jesteś nietykalny, jest momentem, w którym jesteś martwy. Uważaj na sposób, w jaki myślisz, ponieważ ta pewność siebie sprawi, że będziesz wchodził w sytuacje, które nie są bezpieczne i mogą kosztować cię życie. Zamiast tego staraj się zachować świadomość i ostrożność przez cały czas. Jeśli sytuacja wydaje się trochę "nie na miejscu", najlepiej odejść i znaleźć bezpieczniejszą przestrzeń. Jeśli próbujesz coś ukraść, ale ciągle śledzi Cię ochrona sklepu, wyjdź stamtąd i znajdź nowy sklep. Jeśli ciągle jesteś zatrzymywany, czas uciekać. Są to proste rzeczy, które możesz zrobić, aby zachować bezpieczeństwo, ale mogą być trudne do pomyślenia, gdy jesteś w środku szybkiego pościgu. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to po prostu być o krok przed prawem i zrobić to, aby dostać się do miejsc, gdzie jest mniej prawdopodobne, aby zostać złapanym.

 

Evict Bad People

Jest to jedna z najważniejszych wskazówek w Outlaw Survival Guide. Kiedy ktoś ma cię w pułapce, pierwszą rzeczą do zrobienia jest pozbycie się złych ludzi. Źli ludzie są wszędzie, a źli ludzie są powodem, dla którego znalazłeś się w tej sytuacji. Uciekaj przed każdym, kto może chcieć cię skrzywdzić, członkami gangu, stróżami prawa, nieznajomymi, kimkolwiek. Jeśli utknąłeś w złej sytuacji, twoim pierwszym priorytetem powinno być ucieczka od złych ludzi. Źli ludzie to ci, którzy cię zabiją, więc najlepiej zacząć od ucieczki od nich. Nawet jeśli nie możesz uciec od razu, zwykle możesz znaleźć wyjście ze złej sytuacji.

Jest kilka sposobów na pozbycie się niechcianych osób. Jeśli utknąłeś w złej sytuacji z grupą ludzi, najlepiej jest spróbować znaleźć wyjście. Jeśli utknąłeś w złej sytuacji z pojedynczą osobą, najlepiej jest spróbować znaleźć wyjście z sytuacji.

 

Stay Alive in Dry Season

W lecie jest gorąco. A w lecie jest gorąco i jest wilgotno. Oznacza to, że musisz upewnić się, że jesteś nawodniony, kiedy jesteś poza domem. Woda jest niezbędna do utrzymania się przy życiu. Jeśli sytuacja staje się gorąca, musisz upewnić się, że masz przy sobie butelkę. Dobrym pomysłem jest również posiadanie torebki Ziploc lub dwóch z kostkami lodu, tak na wszelki wypadek. Nigdy nie wiesz, kiedy może Ci się zachcieć pić, a lepiej wypić wodę z lodem, niż się obyć bez niej. Trzymaj się z dala od najbardziej popularnych źródeł wody i spróbuj znaleźć inne źródła wody. Jeśli utkniesz gdzieś bez wody, jesteś już w złej sytuacji. Zrób to punkt, aby pozostać nawodnionym, a będziesz w stanie zachować trochę czystszą głowę.

 

Get a Plan B

Kiedy jesteś na wolności, to nie jest rzadkością, aby rzeczy iść haywire. Czasami najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to spieprzać stamtąd. Jeśli sytuacja staje się gorąca, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to spieprzać stamtąd. Jeśli sprawy zaczynają iść na południe, najlepiej spróbować znaleźć sposób, aby uciec. Nie oznacza to, że musisz uciekać i chować się. To naprawdę nie jest opcja, którą masz teraz. Oznacza to tylko, że musisz znaleźć sposób na ucieczkę i wyjście z sytuacji. Jeśli masz plan, który wiesz, że wyciągnie cię z każdej sytuacji, jesteś o krok przed grą i nie musisz próbować myśleć o sposobie wyjścia ze złej sytuacji.

 

Wnioski.

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w sytuacji, w której poczujesz, że możesz mieć kłopoty, nie wpadaj w panikę. Weź głęboki oddech i postaraj się zachować spokój. W sytuacjach takich jak ta, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby chronić siebie i wydostać się tak szybko, jak to możliwe. Bądź o krok przed prawem, zachowaj nawodnienie i miej plan, który wiesz, że pozwoli Ci wyjść z sytuacji. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, powinieneś być w stanie wyjść z każdej sytuacji żywy.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022