logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

TheN

1 miesiąc temu

Małe ale piekielnie ciekawe gry na Epic Games

Escapist 2 

Escapist 2 to gra przygodowa, która pozwala graczom na przeżycie niesamowitej przygody. Gra została stworzona przez studio deweloperskie Mouldy Toof Studios i wydana przez Team17 Digital Ltd. w 2016 roku. Gra ma wiele poziomów, które gracze muszą przechodzić, aby ukończyć grę. Każdy poziom jest inny, a gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności logicznego myślenia, aby przejść do kolejnego poziomu. Gracze muszą również wykorzystać swoje umiejętności zręcznościowe, aby pokonać wszystkie przeszkody i uniknąć niebezpieczeństw. Gra oferuje graczom szeroki wybór postaci do wyboru, a także różne rodzaje broni, takie jak pistolety, maczety, kusze i wiele innych. Gracze mogą również wybrać między różnymi rodzajami poziomów trudności, aby dopasować grę do ich umiejętności i preferencji. Escapist 2 oferuje również tryb kooperacji, w którym gracze mogą grać razem i współpracować, aby osiągnąć wspólny cel. Gra oferuje również tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą o najlepszy wynik. Escapist 2 jest świetną grą dla osób lubiących przygody i logiczne myślenie. Gra oferuje graczom szeroki wybór postaci, broni i poziomów trudności oraz tryby kooperacji i wieloosobowego, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Just die already

Just Die Already to gra wideo typu party game dla wielu graczy, w której gracze muszą przetrwać jak najdłużej w zakurzonym domu staruszków. Gra została wydana w 2020 roku przez studio EA Originals i jest dostępna na komputery osobiste i konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra polega na tym, że gracze wcielają się w postaci staruszków, którzy mieszkają w zakurzonym domu. Każdy z graczy ma swoje własne cele do osiągnięcia, takie jak zdobycie określonej ilości punktów lub przeżycie jak najdłużej. Gracze mogą również wykonywać różne zadania, takie jak sprzątanie domu, pielęgnowanie roślin i przygotowywanie posiłków. Gra oferuje szeroką gamę zabawnych i zaskakujących zadań do wykonania, a także szeroką gamę postaci do wyboru. Każda postać ma swoje unikalne cechy i umiejętności, które mogą być użyte do wykonania zadań. Gracze mogą również tworzyć swoje własne postacie, dostosowując ich wygląd i umiejętności. Just Die Already jest świetną grą dla tych, którzy lubią zabawne gry party. Gra oferuje szeroką gamę zadań do wykonania, a także szeroką gamę postaci do wyboru. Gra jest dostępna na komputery osobiste i konsole Xbox One i PlayStation 4.

Ancient Enemy

Ancient Enemy to strategia turowa, która łączy elementy gry planszowej i gry komputerowej. Gracz wciela się w postać wojownika, który musi walczyć z przeciwnikami, aby odzyskać utracone dziedzictwo. Celem gry jest pokonanie wszystkich przeciwników i odzyskanie utraconego dziedzictwa. Gra jest bardzo prosta w obsłudze i polega na przesuwaniu swoich postaci na planszy, aby zablokować lub zniszczyć przeciwników. Gracz może wykorzystać różne strategie, aby wygrać. Może używać magii, używać broni i różnych umiejętności, aby pokonać przeciwników. Gra ma bardzo ładną grafikę i dźwięk, które tworzą atmosferę starożytnego wojownika. Jest to bardzo wciągająca gra, która może być odtwarzana wielokrotnie, ponieważ każda rozgrywka jest inna. Gra jest dostępna na różnych platformach, takich jak PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jest to doskonała gra dla tych, którzy lubią gry strategiczne i chcą sprawdzić swoje umiejętności strategiczne.

Supraland

SupraLand to wyjątkowa gra, która zmienia sposób, w jaki gracze myślą o grach. Jest to gra akcji i przygody, w której gracze muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać przeciwników i przejść do kolejnego poziomu. Gra toczy się w fikcyjnym świecie o nazwie SupraLand. Gracze wcielają się w postać bohatera, który musi walczyć z przeciwnikami i pokonać przeszkody, aby dotrzeć do celu. Gracz ma do dyspozycji szeroki wybór broni i zdolności, które ułatwiają mu walkę z przeciwnikami. Gra oferuje również szeroką gamę misji, które gracz może wykonywać. Misje te są różnorodne i obejmują zadania takie jak odnalezienie skarbu, zdobycie punktów doświadczenia lub pokonanie potężnego przeciwnika. Każda misja ma swoje własne wyzwania i nagrody, dzięki czemu gracz może ulepszać swojego bohatera i zdobywać nowe umiejętności. SupraLand jest idealną grą dla osób, które szukają akcji i przygody. Gra oferuje szeroki wybór misji i zadań, a także możliwość ulepszania postaci. Dzięki temu gracz może stać się coraz silniejszy i pokonywać coraz trudniejsze przeszkody. Gra jest dostępna na platformach PC, PlayStation i Xbox.

Unrailed

Unrailed! to wyjątkowa gra kooperacyjna, w której gracze muszą współpracować, aby zbudować tor kolejowy, którym pociąg będzie mógł przejechać przez niebezpieczną dżunglę. Ta gra jest świetną zabawą dla graczy w każdym wieku, a jej proste zasady i wciągająca mechanika sprawiają, że jest to świetna gra dla rodzin i grup przyjaciół. Celem gry jest zbudowanie toru kolejowego, którym pociąg będzie mógł przejechać przez niebezpieczną dżunglę. Gracze muszą współpracować, aby zbudować tor kolejowy, używając dostępnych materiałów. Na początku gry gracze muszą wybrać jednego z czterech dostępnych poziomów trudności i wybrać jednego z czterech dostępnych poziomów trudności. Każdy poziom ma swoje własne wyzwania i niespodzianki, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej wciągająca. Gra oferuje również tryb wieloosobowy, dzięki któremu gracze mogą wspólnie tworzyć swoje torowiska. Tryb wieloosobowy umożliwia graczom tworzenie toru kolejowego za pomocą swoich przyjaciół lub rodziny. Gra oferuje również wiele dodatkowych opcji, takich jak możliwość tworzenia własnych poziomów trudności lub dodawania nowych elementów do toru kolejowego. Unrailed! to świetna gra kooperacyjna, która oferuje graczom wiele godzin zabawy i wyzwań. Gra oferuje graczom możliwość tworzenia własnych poziomów trudności i dodawania nowych elementów do toru kolejowego, co sprawia, że jest to świetna gra dla rodzin i grup przyjaciół. Jeśli szukasz gry kooperacyjnej, która oferuje wiele godzin zabawy i wyzwań, Unrailed! jest idealną grą dla Ciebie.

WilmotsWarehouse

WilmotsWarehouse to nowa gra wideo opracowana przez firmę Wilmots. Gra polega na zarządzaniu magazynem i jest dostępna na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gracz wciela się w rolę właściciela magazynu, który musi zarządzać zasobami i zapewnić jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Do zarządzania magazynem służą różne narzędzia, takie jak system zarządzania magazynem, system planowania produkcji, system zarządzania transportem i inne. Gra oferuje szeroki wybór produktów do składowania, w tym meble, sprzęt AGD, artykuły gospodarstwa domowego i inne. Gracz musi zdecydować, które produkty składować, jak je przechowywać i jak je wykorzystać. Gra umożliwia także tworzenie i zarządzanie sieciami transportu, aby ułatwić dostarczanie produktów do klientów. Gracz musi również zarządzać zasobami ludzkimi, takimi jak pracownicy magazynu i kierowcy. WilmotsWarehouse oferuje również szeroki wybór opcji personalizacji, w tym możliwość tworzenia własnych logo, grafik i innych elementów. Gracze mogą także tworzyć wirtualne społeczności i uczestniczyć w turniejach i wyzwaniach. WilmotsWarehouse to świetna gra dla osób, które lubią zarządzać i planować. Gra oferuje realistyczne doświadczenie zarządzania magazynem i pozwala graczom na kreatywne wykorzystanie swoich umiejętności.

20XX

20XX to dynamiczna gra platformowa, która oferuje graczom wiele godzin zabawy i wyzwań. Gra została wydana w 2014 roku i od tego czasu zyskała wielu fanów. Gra jest dostępna na wiele platform, w tym na komputery osobiste, konsole do gier i urządzenia mobilne. Gracze mają do wyboru kilka poziomów trudności, dzięki czemu każdy może odnaleźć w niej coś dla siebie. 20XX jest grą akcji, w której gracz steruje postacią i przemierza światy, aby ukończyć misje. Każda misja ma swoje wyzwania, takie jak eliminowanie przeciwników lub przechodzenie przez pułapki. Aby ukończyć misję, gracz musi wykorzystać swoje umiejętności i zdobyć odpowiednie przedmioty lub power-upy. Gra oferuje również tryb multiplayer, w którym gracze mogą walczyć ze sobą lub współpracować, aby ukończyć misje. Gracze mogą również tworzyć własne poziomy i dzielić się nimi z innymi. 20XX to świetna gra dla osób, które lubią akcję i wyzwania. Jest łatwa do nauki, ale trudna do opanowania, więc nawet doświadczeni gracze mogą czerpać przyjemność z jej rozgrywki. Gra jest dostępna na wiele platform i oferuje graczom niekończące się godziny zabawy.

RailwayEmpire 

Railway Empire to strategiczna gra ekonomiczna wydana w 2018 roku przez Kalypso Media. Gra pozwala graczom na budowanie sieci kolejowej w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie w latach 1830-1920. Celem gry jest zbudowanie wielkiej sieci kolejowej, która połączy różne miasta i regiony. Gracze muszą zarządzać swoimi zasobami, aby zbudować sieć kolejową, która będzie najbardziej efektywna i zarabiająca. Muszą także rywalizować z innymi graczami o miejsce na rynku. Gracze mogą wybierać spośród szerokiego wyboru lokomotyw i wagonów, aby stworzyć własny system transportowy. Mogą także inwestować w nowe technologie, aby usprawnić swoje sieci kolejowe. Gra oferuje również szeroki wybór misji, które pozwalają graczom na zdobycie doświadczenia i zarabianie pieniędzy. Gracze mogą także tworzyć własne misje i udostępniać je innym graczom. Railway Empire to świetna gra dla tych, którzy lubią strategie ekonomiczne. Gra oferuje dużo różnorodności i jest bardzo grywalna. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Tacoma

Tacoma to gra wideo stworzona przez studio Fullbright. Gra jest przygodowa i jest to pierwsza gra tego studia po wydaniu gry Gone Home w 2013 roku. Tacoma została wydana na platformach Microsoft Windows, Xbox One i PlayStation 4 w sierpniu 2017 roku. Gra opowiada historię Amy Ferrier, która jest kontraktorem na stacji kosmicznej Tacoma. Stacja została opuszczona przez załogę, a Amy przybywa, aby zbadać, co się stało. Podczas gry gracz musi śledzić wydarzenia, które miały miejsce na stacji, poprzez obserwowanie hologramów i odtwarzanie nagrań audio. Gra ma bardzo interesującą mechanikę. Gracz może przemieszczać się pomiędzy różnymi pomieszczeniami na stacji i obserwować hologramy załogi, która tam była. Hologramy są odtwarzane w określonych momentach, a gracz może zatrzymać je i przesunąć je w dowolnym miejscu, aby lepiej zrozumieć, co się dzieje. Gracz może również odtwarzać nagrania audio, aby lepiej zrozumieć historię. Gra ma bardzo interesującą historię i świetną mechanikę. Jest to doskonała gra dla tych, którzy lubią przygodowe gry wideo i szukają czegoś nowego. Gra jest dostępna na platformach Microsoft Windows, Xbox One i PlayStation 4.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022