logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

H4n4ko

1 miesiąc temu

Najlepsze poradniki do League of Legends, które pomogą ci osiągnąć sukces

60+ League of Legends: Wild Rift HD Wallpapers and Backgrounds

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, League of Legends to gra, która może być przytłaczająca, jeśli dopiero zaczynasz. Gra ma wiele aspektów i nowi gracze mogą nie wiedzieć, od czego zacząć. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się grać we właściwy sposób! Niezależnie od tego, czy jesteś nowym graczem, który chce poprawić swoją mechanikę, czy doświadczonym, który chce nauczyć się kilku nowych sztuczek, te poradniki do League of Legends pomogą ci w każdy możliwy sposób. Więc nie ważne jaki jest twój poziom doświadczenia, mamy tu coś dla ciebie! Tutaj omówimy niektóre z najlepszych filmów instruktażowych League of Legends, które pomogą ci stać się lepszym graczem. Te filmy dadzą ci pomocne wskazówki i porady, jak najlepiej grać w grę i odnieść sukces jako amator lub średnio zaawansowany gracz. Ta lista obejmuje wszystko, od podstawowych wskazówek dotyczących rozgrywki i porad na temat poprawy mechaniki, poprzez średnio zaawansowane i zaawansowane techniki, aby stać się bardziej efektywnym w grze w każdym momencie.

 

 

League of Legends Basics: poznaj grę zanim zaczniesz grać

Bez względu na to, jakie masz doświadczenie z grą, jest kilka podstawowych pojęć, które powinieneś znać, zanim wskoczysz do gier rankingowych. Pomoże ci to uniknąć błędów, które mogą kosztować grę, a także sprawi, że będziesz bardziej wszechstronnym graczem w ogóle. Jest to szczególnie ważne dla początkujących graczy, ponieważ wiele nowych informacji pojawia się na raz. - Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć jest różnica pomiędzy Zaklęciami Przywoływacza a Zestawami Zaklęć Przywoływacza. Być może słyszałeś o kilku osobach używających Zaklęć Przywoływacza, ale nie wiesz czym one są i jak działają. Zaklęcie przywoływacza jest specjalną umiejętnością, którą przywoływacz może aktywować poprzez naciśnięcie przycisku na klawiaturze podczas gry. - Następnie musisz poznać różne rodzaje run. Możesz myśleć o runach jako o ulepszeniach w grze, których możesz użyć, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Na przykład, możesz wybrać runę, która podwaja ilość AP, które możesz otrzymać z danego przedmiotu, lub taką, która daje Ci dodatkową miksturę zdrowia za każdym razem, gdy ją wypijesz. - I na koniec musisz wiedzieć o czarach przywoływacza i zestawach czarów przywoływacza. Po prostu są to przedmioty, których możesz użyć do wzmocnienia swoich zaklęć przywoływacza, dając ci jeszcze więcej mocy niż miałeś wcześniej.

 

Dogłębny trening w League of Legends

Jeśli szukasz czegoś bardziej szczegółowego, zebraliśmy listę poradników, które pomogą ci stać się lepszym graczem. - Shaco Tutorial: Dowiedz się, jak grać Shaco w League of Legends. Ten film pokaże ci podstawy gry nim, jak również wprowadzi cię w kilka zaawansowanych technik, których możesz użyć, by zdominować przeciwników. - Samouczek Rengara: Rengar to świetny bohater do nauki, jeśli chcesz grać szybką, dynamiczną postacią, która może zaskoczyć przeciwników nagłymi atakami. Ten poradnik do gry w League of Legends pokaże ci krok po kroku, jak nim grać i jak używać jego superumiejętności do zadawania krytycznych obrażeń przeciwnikom. - Samouczek Akali: Akali jest zabójczynią, która używa skradania się, aby wyłapać przeciwników, gdy są poza pozycją lub zmienić pozycję, aby zaatakować w lepszym momencie. To świetny poradnik do League of Legends, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o jej umiejętnościach i jak je wykorzystać na swoją korzyść. - Samouczek Irelii: Irelia jest świetnym, uniwersalnym bohaterem, którym można grać na wiele różnych sposobów. Ten poradnik League of Legends pokaże ci, jak grać nią w różnych sytuacjach i jak w pełni wykorzystać jej umiejętności. - Cho'Gath - poradnik: Cho'Gath to świetny bohater do nauki, jeśli chcesz grać postacią z dużą ilością kontroli tłumu (CC). Ten poradnik pokaże ci jak grać nim używając umiejętności CC, a także da ci wskazówki jak przechylić szalę na swoją korzyść w grach. - Tutorial Sion: Sion to doskonała postać tanka, która może wchłonąć wiele obrażeń, podczas gdy jego sojusznicy zadają ich tyle, ile mogą. Ten poradnik League of Legends pokaże ci, jak grać nim efektywnie i jak w pełni wykorzystać jego umiejętności. - Samouczek Riven: Riven jest jednym z najpopularniejszych bohaterów w League of Legends, nie bez powodu. Ten poradnik nauczy cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o skutecznym graniu nią w różnych sytuacjach.

 

Średniozaawansowany trening League of Legends.

Jeśli grasz w League of Legends od jakiegoś czasu, możesz skorzystać z nieco bardziej zaawansowanego treningu. Zebraliśmy listę filmów, które pomogą ci udoskonalić swoje umiejętności i stać się jeszcze lepszym graczem. - Opanowanie teleportu: Teleport może być niesamowitym narzędziem, które pomoże ci uciec lub dogonić przeciwników. Jednak jest to umiejętność o wysokim ryzyku i wysokiej stopie zwrotu, która może łatwo się zepsuć, jeśli zostanie źle użyta. Ten film pokaże ci, jak bezpiecznie używać teleportu, aby zagwarantować sobie sukces. - Opanowanie czasu w grze: Timing to kluczowa część League of Legends, z którą wielu graczy ma problemy. Ten poradnik pokaże ci wszystkie istotne czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas gry. - Znaczenie żywotności złota: Złoto jest podstawowym zasobem gry i jest wymagane do prawie każdego aspektu rozgrywki. Ten poradnik pomoże ci określić najlepsze sposoby na zdobycie złota w wielu sytuacjach. - Opanowanie przydzielania alei: Wybór, na którą aleję się udać, to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujesz w League of Legends. Ten poradnik pokaże ci, jak robić to tak bezpiecznie i skutecznie, jak to tylko możliwe. - Gra jako drużyna: Gra jako drużyna to coś więcej niż tylko bycie dobrym w grze. Ten poradnik pokaże ci, jak pracować jako część drużyny i optymalizować swoją grę najlepiej jak potrafisz. - Techniki zaawansowane: Są to niektóre z zaawansowanych technik, które mogą pomóc ci w grach. Niektóre z nich są ryzykowne, ale mogą zapewnić duże nagrody, jeśli będziesz w stanie je wykonać.

 

Zaawansowany trening League of Legends.

A jeśli chcesz przenieść swoją grę na wyższy poziom, mamy kilka zaawansowanych poradników League of Legends, które pokażą ci jak. Są one świetne dla tych, którzy mają już duże doświadczenie w grze i szukają tych ostatnich kilku tweaków, które sprawią, że będą naprawdę nie do zatrzymania. - Opanuj umiejętne makra: Makra mogą być ogromną oszczędnością czasu i ułatwiają grę na wysokim poziomie. Jednakże, mogą być również trudne do opanowania, co może być szczególnie prawdziwe w przypadku bardziej zaawansowanych mechanik. Ten poradnik pokaże ci jak w pełni wykorzystać możliwości makr i na co uważać. - Opanowanie obrażeń od trafień krytycznych: W miarę jak bohaterowie stają się coraz potężniejsi, zwiększa się ilość zadawanych przez nich trafień krytycznych. To sprawia, że te trafienia są o wiele cenniejsze niż zwykłe trafienia, co sprawia, że ich opanowanie jest jeszcze ważniejsze. - Opanowanie planowania sekwencji przedmiotów: Ważne jest, aby wiedzieć, jakie przedmioty można kupić w następnej kolejności, ale ważne jest również, aby wiedzieć, kiedy się zatrzymać. Ten poradnik pokaże ci, kiedy się zatrzymać, aby uzyskać maksymalną wartość ze wszystkiego, co masz. - Opanowanie migotania: Migotanie jest jednym z najpotężniejszych narzędzi w League of Legends i może znacząco zmienić wynik gry, nawet w pojedynczym użyciu. Ten poradnik pokaże ci, jak wykorzystać go w pełni. - Opanowanie Smoka: Smok jest jednym z najtrudniejszych do pokonania przeciwników w grze, a wielu graczy nie poradzi sobie z próbą jego zniszczenia. Ten poradnik pokaże ci nie tylko jak go pokonać, ale także jak wykorzystać złoto, które daje.

 

Streszczenie.

Wiesz już jak grać w grę i być lepszym graczem. Teraz nadszedł czas, aby przenieść to na kolejny poziom i nauczyć się, jak wykorzystać te koncepcje do ich pełnego potencjału. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego rodzaju szkolenia League of Legends dla ciebie, czy to będzie samouczek w grze, jak te wymienione powyżej, czy zewnętrzne zasoby, takie jak Youtube, Twitch lub Discord.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022