logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Fipox12345

2 miesięce temu

People playground - świetna gra na nudy

People playground jest świetną grą gdy ci sie nudzi, gdy ci sie nudzi to odpalasz tą gierke i dzień nie jest nudny.

Ta gra polega na tym że robisz krzywde ludzikowi różnymi rzeczami, jest bardzo dużo rzeczy do wyboru np. siekiera, piła motorowa, miecze, cegły, pistolety i wiele innych przedmiotów, w tej grze są również mody które można pobrać i są inne postacie np. spiderman, święty mikołaj itd. oraz nowe bronie np. pistolety laserowe, paralizatory, granaty, bomby i inne bronie którymi możemy postać gnębić, w tej grze są również pojazdy takie jak samochody, rowery, przyczepy od pociągów, czołgi itd. a z modami można mieć samoloty, helikoptery i inne różne rzeczy więc opłaca się pobrać mody, postać możesz podpalać, strzelać do niej, rozbierać na kawałki, dźgać ją ostrymi rzeczami, kopać prądem i zatruwać ich.

Gra jest przeznaczona dla osób w wieku minimum 18 lat ponieważ gra zawiera brutalne rzeczy np. strzelanie do ludzi, Krew i zabijanie ich ale na spokojnie można pograć bo wiek można ustawić.

Jest wersja tej gry na telefon również któa jest w sklepie play i nazywa się melon playground któe wygląda inaczej niż normalna wersja komputerowa ponieważ zamiast zwykłych ludzików są postacie które wyglądają jak melon i druga postać co wygląda jak jabłko a w wersji komputerowej jest zwykły ludzik i robot.

Jak już mówiłem na początku że ta gra na nude jest świetna to musze to jeszcze uzasadnić więc uzasadniam, w tej grze można się pobawić w jakieś rózne zabawy, ponieważ są tam kartony, pudła, krzesła, stoły, lampy i wiele innych rzeczy co mogą sie przydać do zrobienia takiej jakby zabawy w coś.   

W people playground są również różne fajne mapy np. zjazd z górki, fajnie można się autkiem rozpędzić, mapa z wodą, malutka mapa czyli taki jakby mały pokój,  mapa z lawą i inne mapy które mogą wam się spodobać, miejsc jest dużo do wyboru i wszystkie są fajne.

Ta gra pozwala też na budowanie np. domów ponieważ są rzeczy do budowy domu jak widzicie na dole zdjęcie na którym siedzą dwa ludziki na krzesłach w ładnym domku i dynia na środku oraz auto na zewnątrz

Kończąc ten artykuł mówie wam że gra ma dobre opinie i ludzie mówią że jest bardzo dobra i ja się z tym zgadzam ponieważ przesiedziałem długo przy niej gdy mi się nudziło i mam nadzieje że wam też bedzie służyła gdy bedzie wam się nudzić, kończe ten artykuł a na dole macie wymagania gierki. Siema

Wymagania i cena:

Kosztuje: 35.99 zł

Miejsce na dysku: 350MB wolnej przestrzeni

Minimalne:

Procesor: 2GHz

Pamięć: 4GB RAM

DirectX: Wersja 10

Zalecane:

System operacyjny: Windows 10

Procesor: 3 GHz

Pamięć: 8GB  RAM

DirectX: Wersja 12

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022