logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Jakkp08

4 tygodnie temu

Titanfall 2 - mechy i piloci, opis gry

Opis gry Titanfall 2

 

Podstawy

Titanfall 2 to dynamiczna strzelanka, w której gracze mogą wcielać się w rolę elitarnych wojowników kosmicznych, zwanych Pilotami. Podczas gry mogą oni korzystać z wysokiej technologii, takiej jak mechy zwane Tytanami, by walczyć z przeciwnikami i wykonywać misje na różnych planetach.

W grze dostępny jest tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, w którym gracze wcielają się w Jacka Coopera, Pilota, który musi walczyć o przetrwanie na obcej planecie i zjednoczyć się ze swoim Titanem, BT-7274. Razem muszą stawić czoła wrogom i rozwiązać tajemnicę kryjącą się za ich obecnością na tej planecie.

Titanfall 2 oferuje również tryby multiplayer, w których gracze mogą walczyć na różnych mapach i w różnych trybach gry, takich jak "Attrition" (walka o przetrwanie) i "Capture the Flag" (zdobycie flagi). Gracze mogą korzystać z różnych rodzajów Titans i uzbrojenia, by dostosować swoją taktykę do sytuacji na polu bitwy.

Ogólnie rzecz biorąc, Titanfall 2 to emocjonująca gra akcji, która oferuje zarówno głęboki tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, jak i szerokie możliwości rozgrywki w trybach multiplayer.

 Zaoszczędź 84%, kupując Titanfall® 2 na Steam

Fabułą gry Titanfall 2

Fabuła gry Titanfall 2 skupia się wokół Jacka Coopera, Pilota, który zostaje wysłany na obcą planetę, gdzie musi walczyć o przetrwanie i zjednoczyć się ze swoim Tytanem, BT-7274. Razem muszą stawić czoła wrogom i rozwiązać tajemnicę kryjącą się za ich obecnością na tej planecie. Na początku gry Cooper jest członkiem załogi kolonii, która zostaje zaatakowana przez wrogie siły. Podczas walki Jack zostaje ranny. W tym samym czasie umiera dowódca Jacka, pilot sterujący Tytanem BT-7274. Pilot powiedział Jackowi, aby ten zaopiekował się BT-7274 oraz dokończył powierzoną mu misję przez IMC (Interstellar Manufacturing Corporation) do walki z militarnymi zagrożeniami. Jack i BT zjednoczą się, by walczyć o przetrwanie na obcej planecie i zmierzyć się z przeciwnikami. 

Podczas gry gracze będą mogli odkrywać tajemnicę kryjącą się za obecnością wrogich sił na tej planecie, a także poznać historię BT i jego poprzedniego pilota. Gracze będą również walczyć z wrogami i wykonywać misje, aby odkryć prawdę o tym, co tak naprawdę dzieje się na tej obcej planecie.

 Titanfall 2 (Digital) od 26,99 zł, opinie - Ceneo.pl

Tryb multiplayer w grze Titanfall 2

Tryb multiplayer w grze Titanfall 2 pozwala graczom na rywalizację ze sobą w różnych trybach gry na różnych mapach. Dostępne tryby to między innymi:

  • Attrition: w tym trybie gracze muszą zdobywać punkty poprzez zabijanie przeciwników i AI (sztucznej inteligencji). Zwycięstwo osiąga drużyna, która jako pierwsza osiągnie określoną liczbę punktów.

  • Capture the Flag: w tym trybie gracze muszą zdobywać flagi z pola bitwy i przynosić je do własnej bazy, aby zdobyć punkty. Drużyna, która zdobędzie określoną liczbę flag lub będzie miała więcej flag niż przeciwnicy po upływie określonego czasu, wygrywa.

  • Pilot vs. Pilot: w tym trybie gracze nie mogą używać Titanów i muszą walczyć tylko jako Piloci.

  • Last Titan Standing: w tym trybie gracze dostają tylko jednego Titana na rundę i muszą walczyć do ostatniego Tytana.

Gracze mogą również tworzyć swoje własne gry z własnymi zasadami i ustawieniami, korzystając z opcji "Private Match".

 

 Kup Titanfall 2 PC Origin klucz! W niska cena | ENEBA

Mechy występujące w grze Titanfall 2

  1. Ion: ten Titan jest specjalizowany w używaniu broni laserowej i ma możliwość wzmacniania swojej broni za pomocą specjalnej tarczy. Ion ma również możliwość skanowania terenu i wykrywania wrogów za pomocą swojej tarczy.

  2. Scorch: ten Titan jest specjalizowany w używaniu ognia i ma możliwość wystrzeliwania płonących pocisków oraz tworzenia wybuchów ognia na polu bitwy.

  3. Ronin: ten Titan jest specjalizowany w walce wręcz i posiada miecze, które może używać do walki z bliska. Ronin ma również możliwość zamrażania wrogów za pomocą specjalnych sztyletów.

  4. Northstar: ten Titan jest specjalizowany w używaniu broni dalekiego zasięgu i ma możliwość wystrzeliwania specjalnych pocisków, które mogą przenikać przez przeszkody. Northstar ma również możliwość unoszenia się w powietrzu i atakowania wrogów z góry.

  5. Tone: ten Titan jest specjalizowany w używaniu rakiet i ma możliwość wystrzeliwania szerokiego spektrum pocisków, w tym rakiet z głowicami kierowanymi. Tone ma również możliwość skanowania terenu i wykrywania wrogów za pomocą swojego sonaru.

  6. Legion: ten Titan jest specjalizowany w używaniu broni palnej i ma możliwość wystrzeliwania szerokiego spektrum pocisków, w tym min i granatów. Legion ma również możliwość wzmacniania swojej broni za pomocą specjalnego tarczowego osłony.

Mechów jest jednak znacznie więcej, ale nie będę wszystkich abyście mieli radość z ich samodzielnego poznawania.

 Titanfall™ 2: Ion Prime

Bitwy mechami

Bitwy między mechami w grze Titanfall 2 są dynamiczne i emocjonujące. Gracze mogą używać swoich Titansów, by walczyć z przeciwnikami na różnych mapach. Podczas walki Titans mogą używać różnych rodzajów broni, takich jak działka laserowe, rakiety i miecze, by zadawać obrażenia przeciwnikom.

Titans również mogą używać specjalnych umiejętności, takich jak tarcze ochronne lub specjalne ataki, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Podczas walki gracze mogą również używać swoich Pilotów, by atakować przeciwników z bliska lub wspierać swoje Titans z dystansu.

Ogólnie rzecz biorąc, bitwy między mechami w Titanfall 2 są intensywne i wymagają od graczy szybkiego myślenia i umiejętności taktycznych, by wyjść z nich zwycięsko.

Bitwy między mechami w grze Titanfall 2 są dynamiczne i emocjonujące. Gracze mogą używać swoich Titansów, by walczyć z przeciwnikami na różnych mapach. Podczas walki Titans mogą używać różnych rodzajów broni, takich jak działka laserowe, rakiety i miecze, by zadawać obrażenia przeciwnikom.

Titans również mogą używać specjalnych umiejętności, takich jak tarcze ochronne lub specjalne ataki, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Podczas walki gracze mogą również używać swoich Pilotów, by atakować przeciwników z bliska lub wspierać swoje Titans z dystansu.

Ogólnie rzecz biorąc, bitwy między mechami w Titanfall 2 są intensywne i wymagają od graczy szybkiego myślenia i umiejętności taktycznych, by wyjść z nich zwycięsko.

 

Bitwy pilotami

Bitwy pilotów w grze Titanfall 2 są szybkie i dynamiczne. Gracze mogą wcielać się w rolę elitarnych bojowników kosmicznych, zwanych Pilotami, i walczyć z przeciwnikami na różnych mapach. Podczas walki Piloci mogą używać różnych rodzajów broni, takich jak pistolety, karabiny maszynowe i strzelby, by zadawać obrażenia przeciwnikom.

Piloci również mogą korzystać ze specjalnych umiejętności, takich jak zwiększenie szybkości ruchu lub unikanie ataków, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Podczas walki gracze mogą również używać swoich Titansów, by atakować przeciwników z dystansu lub wspierać swoich Pilotów z bliska.

Ogólnie rzecz biorąc, bitwy pilotów w Titanfall 2 są szybkie i wymagające, lecz bardzo emocjonujące. 

 

Opinie o grze

Opinie o grze Titanfall 2 są generalnie pozytywne, a gracze chwalą dynamiczną rozgrywkę, szerokie możliwości rozgrywki i interesującą fabułę kampanii dla pojedynczego gracza. Gra jest polecana dla fanów gier sieciowych, którzy lubią szybką akcję i taktyczne elementy rozgrywki.

 

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022