logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

5

diax99

3 tygodnie temu

Top 10 skinów w Valorant - Vandal

Witam was serdecznie i zachęcam do przeczytania mojego artykuły pt. "Top 10 skinów w Valorant - Vandal". Cały ten artykuł jest poświęcony tylko i wyłącznie jednej broni jaką jest Vandal. Pamiętajcie, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia, z którą możecie się nie zgadzać. Każdy ma inny gust, a o guście się nie dyskutuje. Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do właściwego artykułu!

Miejsce 10: Wasteland Vandal. Jest to skórka, jak widzimy na pierwszy rzut oka wykonana z materiałów i wszelkich śmieci pochodzących z recyklingu. Skóra pomimo komicznego wyglądu w grze prezentuje się świetnie. Jest to idealny wybór dla osób pasjonujących się tematyką post apokalipsy. Skin kosztuje 1275 VP.

Miejsce 9: Silvanus Vandal. Skórka jest po prostu piękna oraz jej cena jest stosunkowo niska bo skin kosztuje 1275 VP. Skórka zawiera animację, która w grze prezentuje się przyzwoicie.

 

Miejsce 8: Winterwunderland Vandal. Skin, który wygląda na droższego niż faktycznie kosztuje, bo tylko 1275 VP. Skórka bardzo oryginalna. Zawiera ciekawą animację. Nie rozprasza w gierce. Niestety nie posiada żadnych dodatkowych efektów.

Miejsce 7: Tethered Realms Vandal. Skin ma dwa motywy zależne czy gracz znajduje się w ciemnym czy jasnym otoczeniu. Skin warty uwagi, nie posiada niestety innych wariantów kolorystycznych. Skórka dosyć minimalistyczna, a jej cena to 1775 VP.

Miejsce 6. Origin Vandal. Skin posiada bardzo ciekawy finisher. Fajne animacje oraz interesujące dźwięki wydawane przez broń. Skórka zawiera bardzo modernistyczny i minimalistyczny wygląd. Równie fajnie prezentuje się w grze. Jego cena to 1775 VP.

Miejsce 5: Forsaken Vandal. Forsaken to skórka podobna do Reaver'a, zawiera jednak inne efekty dźwiękowe i inny finisher. Skórki możemy używać w orginalnym jak i złotym kolorze. Skin nir jest bardzo popularny dlatego możemy poczuć się wyjątkowi z tym właśnie skinem. Jego cena jest dosyć standardowa, mianowicie zapłacimy za niego 1775 VP.

 

Miejsce 4: Elderflame Vandal. Jest to piękny skin przedstawiający smoka. Niestety skórka jest dość sporych rozmiarów co potrafi utrudnić rozgrywkę. Podczas przeławodania smok zieje ogniem! Kto nie chciałby takiej skórki? Zapłacimy za niego 2475 VP.

Miejsce 3: Reaver Vandal. Posiada ciekawe efekty przeładowania oraz śmierci. Skin uważam za bardzo ładny. Animacje i dźwięki nie przeszkadzają w rozgrywce. Oprócz podstawowego wyglądu skina zobaczyć możemy też w kolorze białym, czerwonym oraz czarnym. Reaver Vandala kupimy za 1775 VP.

Miejsce 2: Glitchpop Vandal. Glitchpop to chyba najbardziej kolorowa skórka do Vandala. Moim zdaniem jest ona po prostu doskonała. Posiada wiele wariantów kolorystycznych, interesujące animacje oraz cudowne dźwięki. Skina kupić można za 1775 VP.

Miejsce 1: Prime Vandal. Skin cudowny. Niestety dosyć popularny. Interesujące animacje, ciekawe wersje kolorystyczne. Dźwięk wystrzału to muzyka dla moich uszu. Skin kosztuje 1775 VP.

Dzięki za przeczytanie mojego artykułu. Mam nadzieję, że pomogłem wam wybrać skina do Vandala, który będzie wam długo służył.

 

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022