grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

2 lata temu

LEGO Harry Potter

W tym poradniku kolej na następną grę lego a mianowicie LEGO Harry Potter.

Gra ta to kolejna produkcja studia Tt.

W tym poradniku omówię wam jak przejść kilka misji z gry LEGO Harry Potter.

Polecam do subskrybowania mojego kanału na YouTube Karolek978:

https://www.youtube.com/channel/UCPqjJvPf0UDqi36ikKoUoqg

Na tym kanale pojawiają się różne treści o różnych grach.

W tym momencie przejdźmy do poradnika:

Zaczynamy od pierwszej misji:

Na początku dostaniemy kadr scenkę, w której nasz główny bohater zostanie dostarczony rodzinie Dursley-ów następnie ruszą w ucieczce za goniącymi ich listami. Następnie będziemy mieli dostęp do dwóch nowych postaci Harry’ego Pottera oraz Hagrida. Będąc w dziurawym kotle zmień postać na Hagrida i podejdź do schodów z tyłu zmień teraz postać na Harry’ego i stań na kolorowej platformie z klocków i znowu zmień postać na Hagrida i użyj różdżki  aby platforma się podniosła. Później zrzuć klamkę jako Harry Potter i zmień się na Hagrida i przekręcić klamkę. Następnie znowu jako Hagrid ułóż z rozsypanych klocków przejście na ulicę Pokątną. Gdy to zrobisz idź do końca i na pajęczynie po lewej stronie znajdziesz pająka, weź go i zanieś do kotła. Następnie podejdź do budki z lodami i weź z niej loda, którego wrzuć do kotła. I ostatnią rzeczą którą musimy wrzucić do kotła są kwiatki znajdziesz je na stole po lewej stronie ulicy. Gdy wrzucisz kwiatki do kotła to wybuchnie, następnie jako Hagrid pociągnij wajchę przy banku aby się do niego dostać. Gdy już się dostaniesz do banku podejdź do lady na samym końcu i wejdź na podświetlony punkt, aby porozmawiać z goblinem. Następnie zmień postać na goblina i podejdź do zamku z kluczem pokazanym na ekranie aby przedostać się do dalszego korytarza. Później zmień swoją postać na Hagrida i pociągnij wajchę, następnie wejdź do środka i jako Goblin podejdź do sejfu i go otwórz. Gdy już to zrobisz to z klocków zbuduj obraz i w niego strzel aby przedostać się dalej. Następnie jako Hagrid użyj wajchy aby smok zniknął. Następnie jako goblin podejdź do zamku i otwórz sejf. Po krótkiej scence przerywnikowej wejdź w miejsce oznaczone strzałką. W tym miejscu dostaniesz pierwszą różdżkę. 

Ten poziom w tym momencie się kończy. Opiszę jeszcze kilka poziomów abyście nie musieli czekać na kolejne artykuły.

 

Na początek dostajemy scenkę przerywnikową gdzie dostajemy się na peron 9 i ¾ , następnie wsiadamy do pociągu i dostajemy się do Hogwartu gdzie dostajemy przydział do domu Gryffindor. Po uczcie zaczynamy rozgrywkę. Mamy możliwość korzystania z dwóch postaci Harry’ego i Rona. Na start zniszcz za pomocą różdżki pajęczyny blokujące drzwi oznaczone strzałką. Gdy już to zrobisz wejdź w te drzwi i dostaniesz salon Gryffindoru.

Szafka zablokuje drzwi. Aby drzwi odblokować musisz strzelić w odwrócony obraz dwa razy, wtedy szafka się odsunie w celu zjedzenia spodni. Następnie podejdź do przodu i podążaj za duchem. Następnie wejdź po schodach i zmień postać na Rona i użyj szczura aby odblokować drzwi. Wejdź w rurę korzystając ze szczura i naciśnij przycisk aby schody się przesunęły. Później podążaj za niebieskimi monetami. Następnie podążaj za duchem. Gdy dojdziesz do sali będzie krótka scenka przerywnikowa. Następnie musisz ocalić trzech uczniów. Na początku pójdź do tyłu i z klocków zbuduj schody aby dostać się na górę. Podczas ratowania pierwszego ucznia traf różdżką w obraz aby wypadły klocki. Z klocków zbuduj rękę która przytrzyma obciążnik. Następnie podnieś obciążnik za pomocą magii i uratuj ucznia. Ratując drugiego ucznia musisz zbudować rycerza a następnie podnieść kolejny obciążnik. Drugi uratowany. Czas na trzeciego ucznia, najpierw zejdź na dół i opuść kolejny obciążnik a później uczeń sam już zejdzie. Następnie znowu podążaj za duchem. Gdy dojdziesz do miejsca gdzie nie będziesz mógł przejść dalej. Wybuduj wieżę z klocków taką jak na rysunku po lewej stronie. Następnie podążaj znowu za duchem i musisz ułożyć herb aby to zrobić musisz na początku musisz użyć parszywka Rona aby zrzucić hełm rycerza. Następnie załóż hełm rycerzowi na głowę i zmień postać na Hermione Granger. Jako Hermiona podejdź do szafy schowanej przy posągu i klikaj przy niej według kolejności wcześniej pokazanej. Szafa powinna wam dać pieniądze to nie jest element rozgrywki. Dobra przejdźmy do układania herbu. Musisz otworzyć skrzynię po lewej stronie na regale następnie przejdź na drugą stronę i po drugiej stronie podnieś jakieś dziwne coś i ułóż z klocków herb. Gdy herb zostanie ułożony wejdź do sali i pojawi się scenka przerywnikowa. 

I tutaj zaczynamy kolejną misję

Po scence będziemy musieli rozprawić się z Trollem. Aby to zrobić na początku zmień postać na Rona i użyj parszywka aby zatrzymać gaz. Przemieszczając się w rurach naciśnij dwa przyciski zamykające zawór z gazem. Następnie przejdź dalej jako Harry albo Ron, później traf w szafkę z niebieskim i żółtym klockiem. Gdy klocki wypadną o zbuduj z nich wieżę i wejdź na górę. Następnie traf w rycerza po drugiej stronie i złotego co spadło z żyrandola zbuduj trójząb dla syreny, co odblukuje dalszą drogę. Następnie z porozrzucanych klocków zbuduj lampę dla czarodzieja z obrazu. Teraz musisz przebrać się za dziewczynę aby dostać się do toalety dziewcząt. Trzeba trafić w obraz z czarodziejem i zamienisz się na dziewczynę. Gdy to zrobisz udaj się do toalety dla dziewcząt. Teraz pojawi się kadr scenka, po której musisz pokonać trolla. Następnie musisz zaczekać aż troll odblokuję wam klocek any w niego rzucić. Aby teraz odebrać mu serce musisz przytrzymać za pomocą magii lecące w twoim kierunku klocki i następnie w niego trafić tymi klockami. Teraz znowu będzie krótka scenka przerywnikowa. I w tym momencie poziom się kończy.

 

Inne gry LEGO:

 • Lego Piraci z Karaibów
 • Lego Marvel Super Hero
 • Lego Star Wars The Complete Saga
 • Lego Marvel Avengers
 • Lego Jurassic World
 • Lego Star Wars Wojny Klonów
 • Lego Worlds
 • Lego Przygoda 2
 • Lego Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy
 • Lego City Undercover
 • Lego Batman 3 : Poza Gotham
 • Lego Marvel Super Heroes 2
 • Lego The Hobbit
 • Lego DC Super-Villains
 • Lego Iniemamocni
 • Lego Indiana Jones: The Original Adventure
 • Lego Władca Pierścieni
 • Lego City Builder
 • Lego City Explorers
 • Lego Life
 • Lego Friends
 • Lego Hidden Side

Oczywiście to nie wszystkie gry z serii Lego.

 

Polecam do subskrybowania mojego kanału na YouTube Karolek978:

https://www.youtube.com/channel/UCPqjJvPf0UDqi36ikKoUoqg

Na tym kanale pojawiają się różne treści o różnych grach.

 

W tym artykule to by było na tyle z misji wyczekujcie następnych poradników i gier.

Jeżeli to czytasz i podoba ci się artykuł to mnie to bardzo cieszy.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy