grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

kriq95

2 lata temu

10 sposobów na wybicię się na YouTube.

W dzisiejszym artykule opowiem Wam o tym, jak w łatwy sposób wybić się na YouTube. Przedstawię Wam dziesięć metod na zostanię GWIAZDĄ YouTube! Dążcie po marzenia, spełniajcie to co chcecię i co najważniejsze, czytajcie ten artykuł do końca!

Pierwsza metoda: Warto Wspomnieć o montażu oraz grafikach. Grafiki są potrzebne, gdyż pomagają one w promowaniu kanału, co sprawia, że jesteśmy w algorytmie. Spytacie, czy można robić grafiki na telefonie, czy trzeba na komputerze.  Myślę, że jesteście świadomi, że najlepiej by było robić to na komputerze, aczkolwiek na telefonie też jest taka opcja.  Moge zaprezentować Wam tą grafikę, która zrobiłem sam. Na przyszłość pamiętajcie, aby zadbać o montaż oraz grafikę, gdyż świadczy ona po prostu o naszej dbałości o kanał.  Warto wspomnieć, że ważnę jest zadbanie o awatar, oraz baner. 

 

Druga metoda: Kolejną radą będzie to, aby inwestować w siebię.  Rozdawać różne skiny, paysaffcardy czy giftcardy. Widzowie lubią wygrywać, a będać szczerym.  Warto inwestować też w siebię w taki sposób, który pozwoli nam zaistnieć na "rynku" YouTube. Warto kupować skiny w cs:go, co może zachęcić naszych widzów, do oglądania nas przez to, że na ekranie jest kolorowe. Jest to dość obszerny temat.

Trzecia metoda: To już trzecia rada, w której zawrzemy opcję nagrywania większej ilości live. Dzięki live'om zdobywamy szersze grono "osób które nas oglądają", co powoduje to, że przyciagamy ich na nasz kanał. Dzieki live'om możemy równiez zostać zauważeni przez innych twórców, i po prostu widzowie często lubią spędzać czas, towarzysząc swojemu idolowi podczas nagrywek.

Czwarta metoda: Ta rada będzie opierała się na tym, że będziemy współpracować ze stronkami. Dzięku temu mamy dobre zapleczę, oraz mamy co nagrywać. Wiadomo, że najpierw trzeba dojśc do czegoś samemu, do czegoś czegoś inne strony nam nie zapewnią. Ja w swoim doświadczeniu mogę wspomnieć  o wspólpracy z niejedną strona opierającą się na zdobywaniu skinów cs:go. Powiem tak, nie podejmowałem zawsze najlepszych decyzji, aczkolwiek w zasadzie każda lekcja nas czegoś uczy.  Na przyszłość wiem, że nie zawsze trzeba iść za tłumem, i wybierać stronę która ktoś poleca. Kierujcie się swoim rozumem i twórzcie swoją historie, co spowoduję  wielką radość, która zaowocuję  rezultatami.  Warto również uważać na stronki, które nie mają dobrej renomy. Np GryNaPlus są wspaniałe jakościowo, wszystko jest przejrzyste i co najważniejsze- Spełniają to, co obiecują. wysyłaja skiny, wypłacają nagrody i nie oszukują. A zdobywanie tutaj punktów jest bardzo przyjemne, i można również świetnie sie przy tym bawić, zdobywając kolejne poziomy w niesamowitych

grach.

 

Piąta metoda: W tej radzie opowiem wam o tym, jak bardzo ważna jest inwestycją w sprzęt. Zaużmy, że bardzo ważna jest wydajność dzwiękowa, dzięki której mamy większą przyjemność z oglądania. Postaw się na miejscu widza. Wolałbys oglądac film płynny, oraz idealnie wycieniowany pod względem przesterów, czy film na którym co chwile aż w uszy bolą przestery, które popiera szelest/szum? Chyba jasna sprawa, dlatego nie będe nawet odpowiadał na to pytanie. Kolejna sprawa, jakość nagrania. Dużą przyjemność jest w stanie zapewnić Nam również to, że filmik odtwarzany jest w jakości 1080p, a nie 144p. Wiadomo, im większa jakość tym lepiej. Natomiast wydaję mi się, że jakość, w której przyjemnie się ogląda film , to jest 744p. Natomiast 360p, troche nie jest przyjemne dla użytkownika, który chciałby obejrzeć dobry materiał. Możemy zyskać lepszą jakość dzięki temu chociażby, że nasz sprzęt bedzię dobry jakościowo, z którego wyciągniemy maximów jakości. Aczkolwiek duży wpływ ma na to aplikacja bądz program, którego stosujemy do nagrywania naszych filmów.  Warto wspomnieć, że wielkie znaczenie ma to, że program którym montujemy może wiele zadecydować o naszej jakości. Warto również sprawdzać, w jakiej jakości oraz ilu FPS  (Liczba klatek odtwarza na sekundę) pobieramy nasz film. 

 

Szósta metoda: W tym sposobie warto będzie odnieść się do regularności. Musimy być regularni, musimy być wierni w każdych sytuacjach, jeśli obiecujemy live o 19:00 widzom, to musimy być  odpowiedzialni w tym co mówimy, czyli po prostu wypełniamy te polecenia, które obiecujemy. Jeśli mówisz, że w poniedziałki, środy oraz piątki beda filmy o 20:00, to ma tak być. Budujesz wtedy zaufanie widza, i dzięki temu korzystasz z tego za równo Ty, jak i Widz. Ważna jest ta relacja między osobą nagrywająca, a widzem. PAMIĘTAJ, że kłamstwo zawsze krótkie nogi ma. Wiele było przypadków, gdzie widzowie odeszli od YouTubera gdyż ten nie był słowny. nie zapominajmy, że bycie YouTuberem nie jest tylko pasją, a poniekąd jak ktoś ma te marzenia, staję się przyjemną pracą. Tak samo w pracy na etacie, musimy wykonywać obowiązki, tak samo nagrywając na YouTube, musimy wywiązywać się z wspólprac za równo z zleceniodowcami, jak i widzami.  Klucze będzie to, aby zachować powagę, zimną głowę i przede wszystkim odpowiedzialnośc. Zachowajmy również powagę, i nie pchajmy się w niepotrzebne wspólprace, gdy nasz wiek nie jest odpowiedni. Pamiętajcie, że na wszysko przyjdzie czas, i mając dwanaście lat nie jesteśmy świadomi tego, na czym to polega. Ja mam tych lat trochę więcej, i warto by było abyście najpierw zapoznali się z tematem, a za kilka lat myśleli o czymś wielkim. Na przykład nie możemy wykonywać głupot, tylko dla fanów. Nie zwracajmy uwagi na komentarze, które podpuszczają nas do tego, żebyśmy robili coś wbrew swoim życiowym zasadom. Zdarzają sie i takie sytuacje!

 

Siódma metoda:   Chciałbym teraz odnieść się do tego, aby nie stawiać pieniędzy ponad pasję. Nasze cele zawsze powinny byś przeplatanę pasją oraz zaangażowaniem. Nigdy nie powinniśmy robić czegoś "dla pieniędzy". Warto zastanowić sie czy lepiej jest coś robić, bo się to kocha, niż w celu zarobku. Znam wiele osób z branży, które wybrały pieniadzę i nie istnieją teraz na YouTube. Ja wole robić coś z pasji, zrzeszać społeczność, a w przyszłości mam nadzieję, że wszystko wróci z Potrójną siła. Mógłbym rzec, że jestem tego pewien, aczkolwiek nie chce krakać,  po prostu wolałbym to udowodnić w czynach. Jasnym faktem będzie, że widzowie lubią konkursy, dlatego jak wspomniałem wcześniej, warto będzie inwestować w siebię. Ja np. inwestuję w przyszłość, mam spory ekwipunek skinów, które praktycznie w całości wędrują do moich widzów. Widzowie to lubią, gdyż wtedy mają coś ode Mnie praktycznie za darmo.  

Ósma metoda: Warto zwrócić uwagę również na takie elementy, które przyciągaja zainteresowaną osobę, do kliknięcia w film. Są to takie elementy chociaż, jak tytuł, Tytuł musi być chwytny, musi rzucać sie w oczy oraz powinien zawierać jak największy przekaz w jak najmniejszej ilości słów. Wydaje mi się, że jest to bardzo kluczowy element, z którego korzysta szerokie grono osób. Następnym elementem, o którym warto wspomnieć będzie opis filmu. Musi on zawierać kluczowe informacje, przekierunkowania w postaci linków, czy musi zawierać barwne elementy opisujące co dany film przedstawia. Najlepsi YouTuberzy zazwyczaj mają bogate opisy, i często gęsto pod każdym filmem są one takie same. Wiele osób korzysta również z metody takiej, że wpisuję w opis swój sprzęt z którego korzysta na codzień. Warto wzbogacić się w wysoko dobrane słownictwo, co zaprezentuje  nasz  poziom i jaki wpływ mamy na inteligentne patrzenie na daną sytuację. 

 

 

Dziewiąta metoda: Przed ostatnią informacją będzie to, w jaki sposób mamy wbijać sie w algorym YouTube'a.  Nie możemy za dużo przeklinać, nie możemy promować głupich rzeczy, oraz musimy wstawiać filmy w porach, w których YouTube lubi je promować. Z doświadczenia wiem, że te godziny są rózne od zależnych od tego czynności wykonywach, przez twórce. Robiąc live te godzinny najlepsze będa wieczorne. Myśle, że kluczowe to będa godziny 19:00-21:30 gdyż najwięcej użytkowników jest zachęconych do uczęszczenia w danym live.  Do wrzucania filmików natomiast ten czas będzie najlepszy popołudniowy, najlepszy będzie do obiadu, bądz do poobiadowej drzemki.  Czyli uznajmy, że  w godzinach 12:30-15:30. Natomiast kluczową rolą jest to, do jakiej zachęcimy naszą widownię. Możemy zachęcić w ten sposób, że ustalimy filmu o godzinie np. 18:30. Będziemy wrzucali te filmy przez pewien okres, co zakoduje w ich umysłach pewien mechanizm. Nawet gdy nie bedą w stanie otrzymać dzwoneczka z powiadomieniem, będa wiedzieli, że punkt 18:30 to punk publikacji filmu na ich ulubionym kanale. Aby doprowadzić do tego musimy zyskać wyjątkowy szacunek oraz sympatię u widza, a wiadomo, że każdemu na raz nie dogodzisz.

 

Dziesiąta metoda:   W ostatniej już podpowiedzi odniosę się do tematyki kanału. Wiadomo, że nie każdemu musi się podobać twoja produkcja, aczkolwiek najlepiej jak by przyciągała najwięcej osób. Zaużmy ktoś nagrywa vlogi, ktoś gry (Cs:go, Lol,Metin itp), ktoś chociażby nagrywa treningi, które pomogą mu w dążeniu po marzenia.  Natomiast warto zwrócić uwagę, że zazwyczaj nie każdy ma ogromne liczby, na co składa się wiele czynników. Od siebię moge dodać, że warto zwrócić uwage w jaki sposób nagrywamy dany materiał. Widownia zazwyczaj woli energiczne materiały, nie takie które są nudne i monotonne. Nie lubią nudnych wzmianek, nudnego kontentu, w którym się nic nie dzieję. Oczywiście nie mówie tutaj do kanału, który opiera sie na omawianiu lektur. Wiadomo, że kontent decyduje o tym jaką postacią sie stajemy i kreujemy w internecie. Natomiast ktoś, kto skacze do basenu wypchanego kulkami raczej powinień być zabawny, energiczny i powinno dobrze mu patrzeć z oczu.

 

W tych artykule to by było wszystko! Warto  szczególną uwage zwrócić na to, aby nasze filmy były dobrej jakości,  o regularnych porach. Powinniśmy być punktualni, bo nagłe zmiany godzin są dla fanów nie lada zmianą, która niektorych widzów może od nas odrzucić. Ważne, abyśmy zawsze, nie zwracając uwagi na sytuację, która wymaga od nas danego zachowania. Lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo! Pamiętajcie również, aby zawierać dobry i przyjazny kontakt z widzami. Musimy obracać się w ich środowisku, wspierać ich, i być po części dla nich odskocznią oraz kimś, na kim sie wzorują bądz widzą w Tobie kogoś, kim chcieliby być kiedyś. Mozna rzec, że jest to wspaniałe uczucię. Ja z tego miejsca chciałbym podziękować Ci za to, że spędziłeś ze mną troche czasu, mam nadzieje, że podobał Ci się ten artykuł i chętnie wyciągniesz z niego wnioski! Powodzenia, i trzymaj sie gorąco!

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy