grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

BigiMonkey

2 lata temu

12 najlepiej wyglądających gier pod względem graficzny

Choć nowa generacja istnieje już od jakiegoś czasu, nie mieliśmy zbyt wielu okazji, aby sprawdzić kreacje prawdziwie „nowej generacji”. Wiem z wcześniejszych doświadczeń, że 2022 najprawdopodobniej nie będzie pod tym względem przełomowy, ale to nie znaczy, że nie możemy się doczekać tytułów, które przynajmniej wyznaczą zupełnie nowy poziom pod względem graficznym. I właśnie z tej perspektywy postanowiłem przyjrzeć się w miere nowym grom, a następnie wybrałem te, które moim zdaniem zachwycą swoim otoczeniem.

Final Fantasy XVI

W końcu rzuciliśmy okiem na zupełnie nową część ponad cztery lata po premierze ostatniej głównej części japońskiej serii Final Fantasy. W „szesnastym” udamy się do królestwa Valistei, gdzie wokół kryształów, które dostarczały mistycznej substancji zwanej eterem, zbudowano największe królestwa.

 Do tej pory świat był stosunkowo spokojny, ale pojawienie się Plagi zachwiało tę równowagę. Gracze wcielą się w Clive’a Rosfielda, pierworodnego syna arcyksięcia Rosarii, któremu powierzono nieustanną ochronę swojego młodszego brata (będącego jednym z tzw. eikonów – najpotężniejszych stworzeń na świecie).

Final Fantasy XVI postawi na akcję. W grze pojawi się też tryb dla mniej  zaawansowanych graczy - naEKRANIE.pl

Resident Evil: Vilage

The eighth main installment of the enormously successful horror series and the sequel to Resident Evil VII: Biohazard is one of the year's most anticipated debuts. No surprise, given that Capcom devs have demonstrated in recent years that they can still build unforgettable "scarecrows." This time, the authors will continue the story of Ethan Winters, who must save his daughter. To accomplish this, he will travel to a mysterious and perilous village that has been forgotten by the rest of the world, where he will battle, among other things, the vampires that have taken up residence in the castle.

Resident Evil Village otrzyma aktualizację z poprawką wydajności - Actina

Horizon: Forbidden West

Wydarzenia przedstawione w pierwszej odsłonie będą kontynuowane w drugiej odsłonie udanej produkcji studia Guerrilla Games. Po raz kolejny wcielimy się w postać Aloy, której zadaniem będzie przywrócenie równowagi na świecie – między zamieszkującymi go ludźmi, zwierzętami i maszynami. Autorzy nie wyłamali się z założeń pierwowzoru, więc po Forbidden West możemy spodziewać się rozległego terenu, który pobudza do nieustannej eksploracji, a także licznych ekscytujących questów i sekretów, które rozwijają fabułę.

Horizon Forbidden West - Poradnik, Solucja • Eurogamer.pl

Crimson Desert

Czy wiecie o atrakcyjnej wizualnie grze MMO Black Desert opracowanej przez koreańskie studio Pearl Abyss? Jeśli tak, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że deweloperzy od dłuższego czasu pracują nad prequelem, który teraz wyrósł na całkowicie niezależny projekt. Crimson Desert, jak sugeruje tytuł, będzie grą MMO skupiającą się na opowiadaniu historii, PvE i klasycznej zabawie erpegowej. W ramach kampanii udamy się na Pywel i poznamy historię najemnika Macduffa, który wraz ze swoim zespołem próbuje przetrwać i odzyskać utracone niegdyś tereny. Jego działania będą miały konsekwencje nie tylko dla niego samego i jego bliskich, ale także dla przyszłości Pywela jako całości.

Crimson Desert. Zachwycające next-genową grafiką RPG z opóźnioną premierą

Globus, w którym wylądujemy, zostanie podzielony na wiele sekcji – równiny, pustynie czy miejsca skute lodem – co pozwoli nam w wielu formach pokazać możliwości graficzne tej produkcji. Patrząc na początkowe materiały z gry, widać wyraźnie, że twórcy zamierzają zachwycić scenariuszem, który jest niesamowicie szczegółowy i realistyczny. Crimson Desert może być dla niektórych zbyt krzykliwa, ale nie można zaprzeczyć, że będzie to jeden z najlepiej prezentowanych programów w 2021 roku. Spójrz na zwiastun rozgrywki poniżej.

 

Kena: Bridge of Spirits

Podczas wystawy PlayStation 5 The Future of Gaming w czerwcu zeszłego roku pokazano piękne dzieło Ember Lab, debiutujące w świecie gier wideo. Estetyka tego dzieła, opowiadającego historię młodzieńczego przewodnika dusz Keny, od razu zachwyciła graczy. Zadaniem głównego bohatera będzie odkrycie przyczyny zniszczenia lasu i upadku opuszczonej wioski oraz przywrócenie ich do normalności. W tym przedsięwzięciu pomogą jej charakterystyczne czarne duchy.

Kena Bridge of Spirits Deluxe ED. Ps5 NOWA FOLIA - Stan: nowy - 11199881989  - Allegro.pl

Ratchet & Clank: Rift Apart

W tym roku jedna z najbardziej rozpoznawalnych „furii” w historii gier wideo powraca z metalowym towarzyszem. Oczywiście mówimy o duecie Ratchet i Clank, który tym razem będzie podróżował między wymiarami. Tytuł ten ukaże się wyłącznie na konsolę PlayStation 5, więc możemy być pewni, że producenci będą chcieli w pełni wykorzystać możliwości nowej generacji tego urządzenia, a pierwsze materiały z gry tylko potwierdzają ten pogląd.

Ratchet & Clank Rift Apart (Gra PS5) - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Hellblade 2: Senua’s Saga

Została stworzona przez studio Ninja Theory Hellblade: Senua's Sacrifice i była tak popularna, że ​​Microsoft zdecydował się ujawnić drugą odsłonę serii pod koniec 2019 roku. udaj się do kilku lokalizacji, w tym do Islandii. Na razie nie ma żadnych informacji na temat rozgrywki, ale wiemy, że gra jest zbudowana na Unreal Engina.

Hellblade 2: gameplay robi wrażenie

The Day Before

Jeśli brakowało Wam ostatnio jakichś nowości w gatunku gier survivalowych z zombie w tle, wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziecie mogli sięgnąć po coś intrygującego. Najnowsze dzieło studia FNTASTIC, The Day Before, zostało ogłoszone niecały miesiąc temu. W założeniu ma być grą wieloosobową (ale zagramy też w pojedynkę), w której przeniesiemy się do postapokaliptycznego świata zdewastowanego przez chorobę zamieniającą ludzi w zombie. Dzięki temu będziemy zwiedzać planetę pieszo lub samochodem w poszukiwaniu surowców i innych elementów niezbędnych do życia.

The Day Before – Centrum aktualności Steam

Manor Lords

Today's list includes Polish production as well. In the middle of last year, the developer behind the moniker Slavic Magic startled many gamers with the introduction of his latest real-time strategy set in the realities of the Middle Ages - Manor Lords. The first trailer for the game was well welcomed. The game will be built on a basic system for this genre: establishing towns and communities and battling in real time. The Polish artist emphasized independence and realism, which implies that the city's development is impacted primarily by topography and trade routes, among other things.

Manor Lords on Steam

The Ascent

The Ascent, inauguracyjny tytuł studia Neon Giant, jest próbą zbudowania izometrycznego RPG w mrocznym i cyberpunkowym stylu. Gracze trafią do świata, w którym The Ascent Group wcześniej dominowało nad wszystkim. Jego upadek zostawił większość społeczeństwa na łasce bandytów i mniejszych korporacji, a misją bohatera, w którym będziemy grać, będzie ustalenie przyczyny klęski największej organizacji świata.

The Ascent ve službě Steam

Figment 2: Creed Valley

Wiele tytułów już pokazało, że świetna grafika nie zawsze implikuje rzeczywistość. Gry wideo przekształciły się w platformę, na której wielu artystów może wyrazić siebie, często tworząc oszałamiającą, choć dziwną scenę. Potwierdza to rys. 2: Creed Valley. Ta najnowsza wersja dobrze przyjętej przygodowej gry logicznej z 2017 roku ponownie zanurzy nas w eskapadach Dusty i Piper. Ci bohaterowie żyją w 40-letniej podświadomości, gdzie muszą walczyć z jego zmartwieniami i wadami. Tym razem Błazen przebywa w Dolinie Zasad. Wydarzenia zostaną przedstawione w rzucie izometrycznym, a sceneria wydaje się jasna i dziwaczna.

Figment 2: Creed Valley on Steam

Battlefield VI

Battlefield VI nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że zostanie ujawniony na wiosnę i będzie miał premierę pod koniec 2021 roku. Jesteśmy jednak przekonani, że będzie to jedna z najbardziej atrakcyjnych wizualnie strzelanek na rynek. Nawet Battlefield V, który działa na silniku Frostbite firmy DICE, zaimponował realistycznym teksturowaniem, oświetleniem i dbałością o szczegóły. Spodziewamy się, że kolejna odsłona serii będzie pod tym względem jeszcze lepsza.

Battlefield VI pod koniec 2021 roku, twierdzi szefostwo Electronic Arts |  MiastoGier.pl

Dziękuję za przeczytanie artykułu,moim zdaniem najlepiej wygląda gra The Ascent

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy