logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Kajzerka17

1 rok temu

15 Ciekawostek o Minecraft

Witam! Dzisiaj powiem wam kolejne XXX ciekawostek o Minecraft, zapraszam do czytania!

1. Aby wyciągnąć itemy ze skrzynki z bastionu, bez denerwowania piglinów, należy użyć hoppera! Wystarczy postawić hoppera pod skrzynkę i itemy brać z hoppera
2. Jeżeli klikamy na villagera, i włączamy jego oferty, podąża on za nami, dzięki temu jesteśmy w stanie dać go w konkretne miejsce!
3. Jeżeli goni cię mnóstwo potworów a ty masz mało hp, najlepiej ucieknij do jakiegoś oceanu czy czegoś w tym stylu, ponieważ większość potworów nie potrafi pływać!
4. Jeżeli wkładasz mokrą gąbke do pieca, to popełniasz wielki błąd! Dużooo szybciej będzie, jeżeli pójdziecie do netheru, po postawieniu takiej mokrej gąbki w netherze ona AUTOMATYCZNIE się wysuszy!
5. Wiedziałeś że villagerzy mają mniej IQ od zwierząt? Jeżeli podpalimy zwierze, będzie się ono kierować do najbliższego zbiornika wody, lecz jak podpalimy villagera, będzie on chodził cały czas, i nie pomyśli aby pójść do wody!
6. Pewnie jak chcecie coś przepalić, bierzecie węgiel, co nie? Większość graczy tak robi, i nie mówię że to jest jakiś wielki błąd, ale lepiej jest użyć wiadra lawy bądź blaze roda!
7. Zasypując się gravelem pod wodą, będziesz dostawać tlen, lecz nadal będziesz dostawał DMG od gravela ;/
8. Lubisz zabijać zombie pigliny? ja też nie XD Ale jeżeli chcesz je zabić, tak aby reszta cie nie atakowała, musisz uzbroić się w jak najlepszą siekierę oraz potkę strenght, gdyż jeżeli zabijesz zombie piglina na one hita, reszta cie nie będzie gonić! :)
Zombie Pigmen zastąpione nową wersją Piglinów w najnowszym snapshocie  Minecraft - BOOP.PL

9. Golem, bałwan, smok endu, oraz wither nie dostają obrażeń od UPADKU! (Wiem że ender dragon i wither latają xxD)
10. Jeżeli użyjemy nożyc na bałwanku to jego dynia zostanie zdjęta, i pokaże nam się jego twarz!
11. Nawiązując do ciekawostki nr. 10, jeżeli usuniemy z plików gry teksturę dyni, zamiast dyni będzie nam się pojawiać głowa bałwana w grze!
12. W trybie Spectatora jesteśmy w stanie wejść w innych graczy, lub potwory, dzięki czemu jesteśmy w stanie zobaczyć, jak np. widzi pająk w minecrafcie!
13. Wiedziałeś, że jeżeli ogon od psa jest prosty, to znaczy że ma full hp, jednak jeżeli jest troche opadnięty, to znaczy że trzeba go nakramić (uleczyć)?Pies Minecraft, czyli oswojony wilk – szczegóły i informacje - Portal dla  graczy RitzyRanger
14. Królik którego nazwiesz Toast będzie taki fajny, biało czarny, lecz niestety to przez to że komuś z mojangu zaginął taki króliczek :(
15. Jak wskoczysz do lawy, i będziesz się palić, możesz wyjść, i wejść, wtedy będziesz miał 3 sekundową ochronę!

Tak więc to koniec, tego artykułu, jeżeli ci się spodobało i przeczytałeś(ałaś) do końca to dziękuję! :D 
Napisane 15.01.2022 Przez Kajzerka17
|

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022