logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

Zefir

1 rok temu

15 najlepszych darmowych gier anime dla Otaku z ograniczonym budżetem

1.Girls’ Frontline:

Fani anime powinni sprawdzić strategiczną grę mobilną Girls' Frontline. Jak sama nazwa wskazuje, Girls' Frontline to urocze dziewczyny z anime, wyposażone w ciężką artylerię, które są do twojej dyspozycji. Nie daj się zwieść uroczej prezentacji. Mapy w Girls' Frontline są trudne, ale zabawne. Mechanika strategii jest tutaj również zaskakująco głęboka. Podobnie jak w przypadku innych gier mobilnych anime, istnieje wiele wydarzeń crossover z seriami takimi jak BlazBlue i Guilty Gear. 

 

2.Granblue Fantasy:

Granblue Fantasy to darmowa gra RPG dostępna na urządzenia mobilne i przeglądarkę. Japońska gra fantasy wyrusza w wielką podróż w celu uratowania tajemniczej dziewczyny o imieniu Lyria z Erste Empire. To, co sprawia, że Granblue Fantasy jest świetną rekomendacją dla graczy free-to-play, to zaangażowanie w dostępność. Nowicjusze i długoletni gracze są często nagradzani darmowymi losowaniami, rzadkimi przedmiotami i wydarzeniami z anime. Nigdy nie będziesz czuł presji, aby wydawać pieniądze tylko po to, aby być na bieżąco. 

 

3.Love Live! School Idol Festival:

Wkracza teraz w szósty rok, Love Live! School Idol Festival pozostaje twarzą gier anime idolów. Ta darmowa gra muzyczna z rytmem pozwala graczowi zbudować swój fantastyczny zespół idolów z postaciami z µ's i Aqours, jednocześnie doświadczając zupełnie nowych historii inspirowanych anime. Ostatnio Love Live! School Idol Festival oferuje niesamowite promocje dla długoletnich graczy i nowicjuszy. Darmowe klejnoty, losowania, podwyższenia i zwiększone stawki sprawiły, że ta stara gra muzyczna jest bardziej atrakcyjna niż inne muzyczne gry anime z bardziej wyszukanymi dzwonkami i gwizdkami. 

 

4.Final Fantasy XIV:

Każdy, kto kiedykolwiek marzył o życiu w świecie Final Fantasy, będzie zadowolony z Final Fantasy XIV. MMORPG wykorzystuje bogatą historię serii, aby stworzyć ambitny świat, w którym fani mogą grać jako ulubiona klasa postaci. Chociaż Final Fantasy XIV to gra oparta na subskrypcji, możesz w nią grać jak w grę darmową. Dopóki twoja niestandardowa postać nie osiągnie poziomu 35, możesz doświadczyć Final Fantasy XIV za darmo, ile tylko zechcesz. Fantastyczny sposób, aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz w pełni zaangażować się w grę.
 

 

 

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022