grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

AdrianPLUS

1 rok temu

1v1 LOL

1v1 lol to gra, której możliwe, że nie znacie. To gra która jest jedną z coraz częściej grywanych gier. Jest grą przeglądarkową w której można sobie stworzyć własne konto i grać na różnych sprzętach elektronicznych takich jak laptop, komputer, komórka, tablet, Nintendo switch. Gra ma podobne ustawienia do popularnej, a w zasadzie najpopularniejszej gry na świecie czyli fortnite.

Nazwa 1v1Lol, to nazwa która miała nazywać grę gdzie graliśmy my kontra jakaś osoba, jednak gra niespodziewanie zdobyła i zdobywa dużą popularność dzięki której nie posiada tylko trybu player vs player tylko wiele innych.
 
W 1v1 lol można grać tak jak w fortnite, wiadomo że nie będzie to wyglądało identycznie
 
W grze można ustawiać sobie czułości myszki lub pada, zmieniać przyciski, tak aby móc wygodnie grać(zmieniać bindy), kontynent na którym chcecie grać, nick(nieskończenie razy wiele; na dowolny), i wiele innych ustawień i rzeczy, które posiada ta gra podobnie jak fortnite. 
 
W grze dostępny karnet bojowy, który można kupić. Oczywiście jest też darmowa wersja i jest ona bardzo przyzwoita, bo zawiera tańce, specjalne coinsy do tej gry, a nawet skiny.
 
W grze są coinsy, o których z resztą wspomniałem wcześniej.
Za te coinsy można kupić skiny, które są dostępne w sklepie tej gry .
 
W grze możemy obserwować swój ping i FPS'y.
 
Gra posiada wiele trybów, na przykład: free build, AIM trainer, 1v1, 2v2, my kontra zombie, żonę wars i inne. W grze można grać areny.
 
Formy płatności w grze są przez konta różnych banków lub przez PayPal.
Gra cały czas się rozwija. Jest obecnie dostępny OG 1v1Lol. Ta gra polega na tym samym, można w niej zobaczyć jak wyglądał stary 1v1LOL. Niestety nie jest to tak fajna gra jak obecny 1v1LOL, ponieważ nie posiada różnych trybów, są inne skiny(nie da nawet ich się zmienić), budowle są niebieskie, a u przeciwnika czerwony, no i ogólnie wszystko jest gorsze. Jednak jako taka ciekawostka,to nie pożałujecie jak w nią zagracie.
 
Gra jest dostępna na telefon, przez zainstalowanie jej przez Sklep Play. Osobiście nie polecam grać w tą grę na telefonie, jest to ciężkie. Jednak jak najbardziej polecam grać w nią na laptopie czy tam komputerze(PC)
 
Moim zdaniem gra jest bardzo, bardzo fajna. Sam w nią gram i naprawdę polecam tą grę, bo przecież czemu miał bym o niej akurat pisać. Każdy ma swój własny gust i może niektórym ta gra się nie spodoba ale z drugiej strony to nie jest wykluczone, że komuś z osób czytających ten artykuł spodoba się 1v1LOL. 
Dziękuję za uwagę, jeżeli dotrwaliście do tego momentu to bardzo wam dziękuję.
 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
0 Komentarzy

Ostatnie wpisy