grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

2 lata temu

3 Fajne gry na komputer

Recenzja gry Battlefield 1 – najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2  | GRYOnline.pl

Gra Baterfield-Została wydana 21 października 2016r. wyszła ona również  na  konsole ps4 oraz na xbox one jak i także na komputer.Gra ta dotyczy wielkiej wojny.Baterfield ma kompanię dla pojedynczego gracza w różnych momentach wojny.Całoś gry otwiera prolog.Gra ta przedstawia konflikt  z bliska.Gra przenosi nas do kolejnego ciała żołnierza aby poczuć wojnę.W grze tej skradamy się, przekradamy się przez okopy do wroga.Kampania jest bardzo krótka można ją przejść w niecałe 4h.Oprawa graficzna potrafi zachwycić,jest ona na wysokim poziomie.Również w grze tej jest tryb multiplayer czyli drużynowa rozgrywka.Możemy wraz ze znajomymi pograć właśnie w tym multiplayer. Osobiście oceniam tą grę na pozytywną ocenę. Jest ona godna do polecenia.Nie trzeba mieć dużo doświadczenia w graniu by zagrać w tą grę ,dlatego każdy może pograć sobie w tą grę.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

Minusy Gry:

-Długi czas ładowania w przypadkach na konsolach.

 

Gra Cyberpunk 2077-Gra ta została wydana 17 września 2020r.Celem gry jest wstać i znaleźć rozwiązanie problemu.Gra zapewnia idealną oprawę dla wszystkich przygód w mieście przyszłości.Osobiście oceniam tą grę na pozytywną ocenę. Jest ona godna do polecenia.Nie trzeba mieć dużo doświadczenia w graniu by zagrać w tą grę ,dlatego każdy może pograć sobie w tą grę.

Cyberpunk 2077: pierwsze plotki o terminie premiery gry | PurePC.pl

 

Gra Shakes & Fidget-to przeglądarkowa gra , która przyciągnęła ponad 50 milionów graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest w rzeczywistości dość prosta.Pierwszą rzeczą, której oczekuje od nas gra, jest stworzenie oraz nazwanie własnego komiksowego bohatera. Prawie każdy kraj ma co najmniej jeden indywidualny serwer oraz 53 serwerów międzynarodowych, na których można spotkać ludzi z róznych krajów. Kolejną rzeczą, jest wybranie klasy. Poprzez zbieranie złota w misjach możesz kupić różne ciekawe przedmioty z sklepu. Wykonując zadania,walcząc z arenami innych graczy, pokonując lochy zdobywasz poziom doświadczenia.Dzięki planowanym atakom na inne gildie zdobywasz doświadczenie oraz złoto. Osobiście oceniam Shakesa i Fidgeta na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wygląda bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.

Shakes & Fidget - gra online - zagraj za darmo

Osobiście oceniam te gry na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wygląda bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gry też mają swoje wady, jak kupowanie różnych rzeczy ,które zapewniają przewagę nad innymi graczami.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w te gry.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy