grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

1 rok temu

8 najlepszych gier na komputer

   Siema w tym artykule przedstawię Wam listę najlepszych i polecanych gier na komputer.Każdej osobie, która czyta mój artykuł życzę miłego dnia.

1.Gra FIFA 22-Jest to jedna z najlepszych a zarazem popularnych gier na komputer.Cała gra głównie opiera się na tematyce piłki nożnej.Gra ta została wydana na całym świecie 1 października 2021 r.W Fifie mamy funkcję: budowania składu, która stanowi sedno trybu FIFA Ultimate Team (FUT).Możesz zdobywać nagrody głównie monety, paczki oraz piłkarzy, za rozgrywanie meczów, a także za wykonywaniu przeróżnych zadań i wyzwań.

Wymagania:

Wymagania sprzętowe gry FIFA 22 na PC System operacyjny(minimum): Windows 10 (64-bitowy) Procesor (AMD): Athlon X4 880K @ 4,0 GHz lub równoważny. Procesor (Intel): Core i3 6100 @ 3,7 GHz lub równoważny. Pamięć RAM: 8 GB. Karta graficzna (AMD): Radeon HD 7850 lub równoważna. Karta graficzna (NVIDIA): GeForce GTX 660 lub równoważna.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Doskonała jakość graficzna.

FIFA 22 (PC) klucz Origin - Stan: nowy 129,90 zł - Sklepy, Opinie, Ceny w Allegro.pl

 

2.Gra Cs go-Jest to jedna z najpopularniejszych gier.Napewno każdy z was zapewne raz słyszał o tej grze.Gra CS:GO a właściwie CounterStrike Global  została wydana przez Valve i nadal można ją kupić na platformie STEAM. Koszt to około 50 zł.Cała gra opiera się na strzelance, w której zobywamy odpowiednie rangi takie jak:

 1. Srebro I (Silver I)
 2. Srebro II (Silver II)
 3. Srebro III (Silver III)
 4. Srebro IV (Silver IV)
 5. Elitarne srebro (Silver Elite)
 6. Mistrzowskie elitarne srebro (Silver Elite Master)
 7. Złoty laur I (Gold Nova I)
 8. Złoty laur II (Gold Nova II)
 9. Złoty laur III (Gold Nova III)
 10. Mistrzowski złoty laur (Gold Nova Master)
 11. Mistrzowski obrońca I (Master Guardian I)
 12. Mistrzowski obrońca II (Master Guardian II)
 13. Elitarny mistrzowski obrońca (Master Guardian Elite)
 14. Wybitny mistrzowski obrońca (Distinguished Master Guardian)
 15. Legendarny orzeł (Legendary Eagle)
 16. Mistrzowski legendarny orzeł (Legendary Eagle Master)
 17. Mistrzowska pierwsza klasa (Supreme Master First Class)
 18. Elita światowa (Global Elite)

W każdym z trybów rozgrywki CS:GO gracze zostają podzieleni są na dwie drużyny: na terrorystów oraz antyterrorystów. Gracze mają do dyspozycji siedemnaście map.Rozgrywka w Cs go toczy się w 5różnych trybach takich jak:

 1. Turniejowy – Ten tryb zawiera 30 rund. Każda runda trwa maksymalnie 2-4 minuty. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie odpowiednią ilość punktów czyli:16 punktów. 

      2.Uproszczony turniejowy – Jest to tryb uproszczony jak sama nazwa na to wskazuje tyb ten służy głównie do treningu przed turniejowym. Tryb ten        jest jednak krótszy: składa się jedynie z 15 rund, każda trwa około 2-4 minuty.

 1. Deathmatch – W trybie tym występuje tradycyjny podział na terrorystów i antyterrorystów,który nie ma  znaczenia. Celem jest  wyeliminować przeciwników. W trybie tym wygrywa osoba, która wyeliminuje jak największą liczbę graczy.

     4.Demolka – Tryb ten natomiast jest podobny do uproszczonego trybu bądź turniejowego. Mecz składa się z 20 rund.

     5.Wyścig Zbrojeń – Tryb ten jest podobny to trybu Demolka gracz walczą ze wszystkimi.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Doskonała jakość graficzna.

Counter-Strike: Global Offensive on Steam

3.Gra LEGO Marvel Games - Gra ta została wydana 7.10.2021 r. Lego Marvel to gra dla dorosłych i dla młodych graczy. Gracze będą mieli okazję wcielić się w przeróżnych superbohaterów. Do odblokowania mamy ponad 200 postaci. Możemy wcielić się w słynnych superbohaterów i walczyć ze złem z naszymi wrogami. Każdy superbohater ma inne umiejętności, ta gra daje nam możliwość stworzenia własnego superbohatera, co jest ciekawym wyborem. W tej grze możemy wykonywać różne wyzwania związane z questami, w tym walki z bossami i przeciwnikami itp.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Doskonała jakość graficzna.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - zwiastun z polskim dubbingiem - YouTube

4.Gra Grand Theft Auto V-Gra ta została wydana 17 września 2013 przez: Rockstar Games,Rockstar North,Rockstar San Diego,Rockstar Leeds,Rockstar Toronto,Rockstar New England,Rockstar London.Jest to jedna z najlepszych gier dotychczas.W grze tej mamy możlwość przejechania się różnymi pojazdami.Również możemy robić napady.

 Plusy Gry:

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Doskonała jakość graficzna.

Grand Theft Auto V Download - Pobierz za Darmo

5.Gra Fortnite-Jest to jedna z najbardziej znanych gier na świece. Jest to gra wieloosobowa z trybem rozgrywki battle royale, która została wydana przez Epic Games 26 września 2017 na platformy Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One, w 2018 roku na iOS, Nintendo Switch i Android. Gra ta polega głównie na wielkiej bitwie na mapie - w trybach: solo, duo, trio, squad.

 Plusy Gry:

-Duża mapa,

-Mechanika rozgrywki,

-Doskonała jakość graficzna.

Fortnite | Darmowa gra międzyplatformowa – Fortnite

6.Gra Hot Wheels Unleashed-Jest to jedna z najbardziej polecanych i popularnych gier na komputer. Jest to wyścigowa gra wideo z 2021 roku, która została opracowana i opublikowana przez firmę Milestone w oparciu o zestaw zabawek związanych z Hot Wheels firmy Mattel.Głównie w grze tej polega na rywalizowaniu między innymi graczami poprzez wyścigi samochodami.W grze tej znajduje się wiele ciekawych samochodów którymi możemy się poruszać.Gra jest podobna do gry Rocket League, który też opiera się na wyścigach.

 Plusy Gry:

-Mechanika rozgrywki,

-Doskonała jakość graficzna.

HOT WHEELS UNLEASHED™ on Steam

7.Gra Spider-Man-Jedna z popularniejszych gier na komputer.Gra ta została wydana 7 września 2018 r. przez Psyonix.Gra jest oparta na samej sywelce spider mana z komiksów Marvela, który zwalcza zło w Marvelowskim Nowym Jorku.W grze tej wystepuje wiele misji oraz występuje całe miasto wraz z imponującymi budynkami oraz uliczkami.Napewno gra ta przypadnie do gustu fanom Spider-Man.

 Plusy Gry:

-Mechanika rozgrywki,

-Doskonała jakość graficzna.

Człowiek-Pająk w najlepszym możliwym wydaniu! Recenzja gry Marvel's Spider- Man - Tabletowo

8.Gra F1 2021-Jest to jedna z najlepszych gier związanych z formułą.Gra ta została wydana 13 lipca 2021 r. przez Codemasters i opublikowana przez EA Sports.Gra opiera się na wyścigach i rywalizacji między innymi graczami w wyścigach.W grze tej mamy wiele wyścigówek do wyboru co jest wielkim plusem tej gry.

 Plusy Gry:

-Mechanika rozgrywki,

-Doskonała jakość graficzna.

Pierwsza zapowiedź gry F1 2021 - Cyrk F1

    Osobiście oceniam te gry na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wyglądają bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gry mają też swoje wady, jak kupowanie różnych przedmiotów dzięki którym masz większe szanse byciu dobrym w danej grze.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w te gry ,sprawiają one wiele przyjemności w graniu.Myślę,że Wam się spodobają te gry.Życzę miłej zabawy w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby, które czytają ten artykuł.

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy