grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

2 lata temu

9 Najlepszych gier na komputer

   Siema w tym artykule przedstawię Wam moją listę najlepszych gier na komputer.

1.Grand Theft Auto V-Gra twórczości Rockstar Games została wydana w 17 września 2013r.To jedna z najlepszych gier dotyczącą akcji.Gra ta zaskakuje ilością szczegółów, które nie wpływają bezpośrednio na treści rozrywkowe.W grze tej wcielamy się w postcie.Głownym celem tej gry jest robienie misjii.

Rockstar Games cenzuruje na YouTubie pytania o GTA 6? | ITHardware

2.War Thunder-Gra ta została wydana 1 listopada 2012r.Jest to wieloosobowa gra symulacyjna wojenna. Gra jest za darmo do pobrania.Głównym celem tej gry jest wyeliminowanie jak największej liczby wrogich jednostek.

War Thunder

3.Red Dead Redemption 2-Gra ta zoztała wydana w 25 października 2018r.Jest to gra wieloosobowa.W grze tej wcielamy się w postać Arthura Morgana, żyjącego w 1899r. na dzikim zachodzie.

Red Dead Redemption 2 | Już dostępne do pobrania i zakupu w Epic Games Store

4.Rocket Leauge-Gra ta została wydana w 7 lipca 2015r.Jest to wieloosobowa gra.Gra ta polega na kontrolowaniu własnego samochodu, którego używa się do uderzenia piłki do bramki przeciwnika(taki football tylko ,że w innej wersji poprzez wykorzystanie przy tym pojazdów).

Rocket League - rusza zimowe wydarzenie Frosty Fest | Gaming Society

5.Minecraft-Gra ta została wydana 18 listopada 2011 r.Jest to wieloosobowa gra.W grze tej można np. wybudować dom, zrobić swoją własną zbroję, np. z drewna , diamentu lub złota,cała gra opiera się na survival w którym musisz ptzetrwać.

Minecraft Bedrock Edition (Gra PS4) - Ceny i opinie - Ceneo.pl

6.Cyberpunk 2077-Gra ta została wydana 17 września 2020r.Celem gry jest wstać i znaleźć rozwiązanie problemu.Gra zapewnia idealną oprawę dla wszystkich przygód w mieście przyszłości.

Aktualizacja Cyberpunk 2077 na PS5 i XSX wkrótce?! | rtvManiaK.pl

7.Farming Simulator 22-Gra ta została wydana 21 listopada 2021r.Gra wita nas prostym kreatorem postaci i możliwością rozpoczęcia gry na jednej z trzech nowych map. Pierwsza mapa to duże pole kukurydzy i pszenicy,( Stanach Zjednoczonych), druga mapa to (Francja), nadająca się do uprawy winogron i oliwek, a trzecia mapa zabiera nas w (Alpy), gdzie wymagany jest fiolet – pomalowanie krowy.

Farming Simulator 22 on Steam

8.Shakes & Fidget-Gra ta została wydana 22 czerwca 2009r.Jest to gra przeglądarkowa gra , która przyciągnęła dużo graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest dość prosta nie trzeba posiadać dużo umiejętności aby w nią grać.Głównym celem gry jest robienie codziennych zadań lub misji oraz włączenie z innymi przeciwnikami. 

Konto Shakes & Fidget S39 40+ - 9044346965 - oficjalne archiwum Allegro

9.FIFA 2022-Gra ta została wydana 26 września 2021r.Jest to gra płatna.Gra w głównej mierze opiera się na piłce nożnej.Jest to symulacja piłki nożnej wydana przez Electronic Arts.

FIFA 22 w akcji. Wideo z pokazem nowości od Electronic Arts

   Osobiście oceniam te wszystkie gry na pozytywną ocenę. Są one godne do polecenia.Nie trzeba mieć dużo doświadczenia w graniu by zagrać w te gry, dlatego każdy może pograć sobie w te gry.Myślę ,że chyba to już tyle życzę każdemu miłego grania oraz dnia osobom,które czytają ten artykuł pozdrawiam.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy