logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

5

Honos

11 miesięcy temu

9 Najpopularniejszych gier fabularnych na Androida w lutym 2022

Najpopularniejsze fabularne gry na Androida w lutym 2022.

9 Miesjsce zajmuje "Super Stylist Fashion Makeover" której producentem jest "Crazy Labs by TabTale". Gra głownie polega na tworzeniu przepięknych stroji , makijażu i fryzur swoim klientom. Grając możemy również odnaleźć mini gry , na przykład puzle.
 
8. Miejsce należy do "Idle Kingdom Defense"  która została wyprodukowana przez "StormX" która głównie polega na eliminacji wrogów w celu ochrony swego królestwa. W grze możemy znaleźć opcję :
-Zbierania różnych bohaterów i ulepszania ich.
-Zdobywanie niesamitych broni a takżę możliwosć ulepszania ich 

 
7. Miejsce natomiast zajmuje "Duskwood" wyprodukowany przez "Everbyte".
Jest to gra fabularno-detektywistyczna która posiada już ponad 10 milionów pobrań i uzyskała duże uznanie i osób lubiących trochę pomyśleć. W grze badamy ekscytującą sprawę kryminalną a w jej rozwiązaniu pomogą nam między innymi: zdjęcia, wiadomości głosowe , minigry i filmy.


 
6. Miejsce zajął "Web Master 3D" wydawnictwa "TapNation". Podczas rozgrywki zamieniamy się w superbohatera sieci niczym SpiderMan a następnie walczymy z złoczyńcami. Według opinii jest bardzo wciągająca lecz także krótka bo da się ją przejśćw 1 dzień, nie mniej jednak jest warta polecenia.


 
5. Miejsce zajmuję rozbudowana gra o nazwię "King's Choice" wydawnictwa "ONEMT". Gra ta jest polecana dla osób z nadmiarem czasu ,ponieważ aby się rozwijać należy odczekiwać realny czas. Podczas rozgrywki przenosimy się na dwór królewski w Średniowiecznej Europie . Cele gry to między innymi : Budowa i zarządzanie własnym królestwem, Wychowywanie potomstwa, Tworzenie sojuszów.


 
4. Miejsce zajmuję "Hair Dye" które także jest wydawnictwa "Crazy Labs TabTale" polega na zwyczajnym prowadzeniu salonu fryzjerskiego który jest nastawiony na strzyżenie i zmianę koloru włosów.


 
3. Miejsce należy do "Hero Wars" które dostaliśmy od wydawnictwa o nazwię "NEXTERS GLOBAL LTD". Polega ona na Odblokowaniu  umiejętności i walki z wrogami. Walcz z wrogami, Arcydemonem i jego złą armią w epickich bitwach na arenie PvP i zbieraj po drodze najsilniejszych bohaterów . O to powody dla których warto w to zagrać 
⦁    Walcz z wrogami dziesiątkami bohaterów - odblokuj umiejętności i wzmocnij swojego bohatera
⦁    Walcz w epickich bitwach wieloosobowych na arenie PvP w najlepszej grze fantasy online
⦁    Odblokuj umiejętności i walcz z wrogami i armią innego gracza na arenie i wielkiej arenie!
⦁    Zdominuj grę fantasy bohaterów RPG! Trenuj i dziel się umiejętnościami z gildiami armii dla wielu graczy
⦁    Walcz w bitwach na arenie PvP z wrogami, postaciami i bossami o moc, nagrody lub rzadkie przedmioty


2. Miejsce zasłużenie należy do "Bed Wars-Adventures" które podarowało nam "Studio Cubo Private Limited". Obecnie(07.02.2022) posiada ponad 1 milion pobrań.
Bed Wars - Adventures to drużynowa gra PVP, która zgromadziła dużą liczbę graczy.racze chronią swoją bazę —— Łóżko i wykorzystują wszystkie posiadane zasoby, aby zniszczyć łóżka innych, aby odnieść ostateczne zwycięstwo.
Oto zasady tej gry:
- Podzieli 16 graczy na 4 drużyny. Urodzą się na 4 różnych wyspach. Wyspa posiada własną bazę z łóżkiem. Gracze w drużynie mogą zostać wskrzeszeni, dopóki istnieje łóżko.
- Wyspa będzie produkować żelazka, złoto i diamenty, które służyły do ​​wymiany sprzętu od kupców na wyspie.
- Użyj sprzętu i bloków w rękach, aby zebrać więcej zasobów na środkowej wyspie.
- Zbuduj most na wyspę wroga, zniszcz ich łóżko i zabij ich.
- Ostatnia drużyna, która przeżyła, wygrywa ostateczne zwycięstwo.


 

1! Miejsce definitywnie zajmuję "Blockamn GO-Adventures" od tego samego producenta co powyżej Blockman GO  to darmowa, najlepsza piaskownica, która pozwala grać, tworzyć i dzielić się doświadczeniami ze znajomymi. Odkryj ekscytujące minigry, takie jak: Bed Wars, Egg Wars i więcej!
 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022