grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

Daisula120

1 rok temu

Bottle flip 3d - wzmianka o grze

Bottle flip 3D - wzmianka o grze

Bottle flip 3D to jedna z  moich ulubionych gier. W tym artykule opiszę zasady oraz plusy i minusy grania w tą grę. 

Zasady

Zasady grania w grę bottle flip 3D są banalnie proste - trzeba poruszać się butelką robiąc buttle flipy tak, aby nie spaść na ziemię. W 2017 roku stało się modne rzucanie butelką tak, aby stanęła prosto. W tej grze butelka zawsze staje prosto a cel gry jest nieco inny, więc nie należy sugerować się nazwą bottle flip. W grze mamy różne przedmioty i gdy np. musimy skoczyć ze stołu na telewizor tak, aby nie spaść, najpierw powinniśmy się zastanowić, czy stół jest na tyle blisko telewizora by wystarczył tylko jeden rzut butelką, czy też potrzebne są dwa. Za jednym razem możemy kliknąć na butelkę raz lub dwa razy. Gra ma dwa warianty, możemy robić buttle flipy w domu lub w ogrodzie. Zarówno pierwsza jak i druga opcja mają różne poziomy trudności. Im wyższy poziom, tym więcej utrudnień. Czasem np. spada się butelką na wiszący na ścianie obraz z którego trzeba zeskoczyć w odpowiednim momentcie, zanim spadnie. Czasem natomiast butelka ląduje na tosterze lub - w przypadku ogrodu - grillu i trzeba umieć mniej więcej oszacować kiedy z tostera bądź grilla może wydobyć się dym - jeśli akurat w tym momencie na którymś z nich wylądujesz, przegrywasz. Za przejście każdego poziomu dostajesz określoną liczbę diamentów. Potem za te diamenty możesz kupić między innymi inne wzory butelek. Mimo prostych zasad gra jest naprawdę wciągająca i ogromnym plusem jest to, że do grania nie potrzeba internetu.

Plusy i minusy gry buttle flip 3D

Plusy:

- nie jest to gra typu strzelanka, więc nie budzi agresji

Wbrew pozorom jest to bardzo na plus

- gra jest odstresowująca

Po ciężkim dniu w szkole czy w pracy, można sobie pograć dla odstresowania

- gra wymaga logicznego myślenia

Trzeba umieć ,,szacować'' kiedy i ile razy stuknąć w butelkę

- dzieki graniu w tą grę nabywasz nowe umiejętności takie jak zwinność palców, cierpliwość, rozwaga

Zwinność palców, ponieważ czasem trzeba działać szybko, a też im szybko przejdziesz dany poziom tym szybciej dostaniesz nowe punkty, co pomaga się zmobilizować i szybko grać.

Cierpliwość, bo czasem można utknąć na którymś z poziomów, ale ja przeszłam wszystkie poziomy i gram w to drugi raz od nowa, także spokojnie - czasem poziom może wydawać się trudny ale wszystko da się przejść.

Rozwaga, bo podczas grania podejmuje się mnóstwo decyzji - między innymi kiedy kliknąć na butelkę i ile razy oraz kiedy kupić nowy wzór butelki :))

- gra uczy zarządania finansami

Chyba nikogo to nie dziwi, skoro dostaje się tu diamenty na zakup nowych butelek - gra uczy oszczędzania na droższe butelki, jak również pokazuje, że nie zawsze ten droższy wzór jest lepszy (czasem droższymi butelkami ciężej się gra)

minusy:

- gra może uzależniać ! 

- od około 200 levelu jest coraz ciężej przez co gra może być zniechęcająca

- nie można samemu zaprojektować swojej butelki ( według mnie bardzo rozwinęłoby to kreatywność graczy, a taką własnoręcznie zaprojektowaną

butelką grałoby się znacznie przyjemniej ).

 

Posumowanie

Podsumowując, gra bottle flip 3D ma bardzo dużo plusów i jest bardzo ciekawa, jednak nie należy ignorować minusów które też są ( głównie chodzi mi o to, że gra może być uzależniająca, reszta minusów to tylko moje prywatne odczucia)

 )

Jednak mimo wszystko polecam wszystkim serdecznie tą grę, a tymczasem podzielcie się swoją opinią na temat tego artykułu na dole w komentarzach. Jest to mój pierwszy artykuł więc jeśli coś źle zrobiłam to przepraszam i napiszcie mi to w komentarzach, następnym razem postaram się nie powtarzać moich błędów. 

Pozdrawiam i życzę miłego grania :))

 

 

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy