logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

1 rok temu

Brain Test: Zagadki logiczne – dlaczego warto w to zagrać?

Brain Test: Zagadki logiczne

 

Najmłodsi uwielbiają gry mobilne. Chcesz sprawić, aby czas spędzony przed ekranem smartfona zapewniał rozrywkę, a jednocześnie uczył skojarzeń i zachęcał do nauki? A może sam uwielbiasz łamigłówki? Koniecznie sprawdź Brain Test: zagadki logiczne i pokonuj dziesiątki rozwijających poziomów!

 

Czym jest Brain Test: Zagadki logiczne?

Brain Test: zagadki logiczne to gra mobilna, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony miłośników elektronicznej rozrywki. Polega na rozwiązywaniu zagadek logicznych, w których nie brakuje humoru oraz nieoczywistych odpowiedzi. Łamigłówki wymagają więc analitycznego podejścia, spostrzegawczości, a także poszukiwania nieszablonowych ruchów.

 

Na śmiałków czeka niemal 300 interesujących poziomów, co przekłada się na wielogodzinną rozgrywkę. Nie brakuje zagadek, które wymagają dłuższej chwili zastanowienia lub skorzystania z podpowiedzi. Alternatywnym i jakże przyjemnym rozwiązaniem będzie zaproszenie do rozgrywki domowników. Razem dużo łatwiej będzie rozwiązać łamigłówkę, a zabawa stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

 

Ponadto gra Brain Test: Zagadki logiczne to świetne ćwiczenie dla mózgu. Rozgrywka jest bardzo rozwijająca, uczy skojarzeń oraz zachęca do koncentracji. Nic więc dziwnego, że ta mobilna produkcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dołącz do wielu zadowolonych graczy i baw się świetnie!

 

Brain Test: zagadki logiczne – dla kogo?

Gra mobilna Brain Test: zagadki logiczne to propozycja dla osób w każdym wieku. Nie ma tu grama przemocy lub innych treści, które mogłyby kogoś urazić. Wręcz przeciwnie! Rozgrywka jest bardzo przyjemna i oferuje niezwykle atrakcyjną grafikę. Wszystko to sprawia, że nawet najmłodsi mogą się świetnie bawić z produkcją. 

 

Jednak również młodzież czy osoby dorosłe w Brain Test: zagadki logiczne znajdą wspaniały sposób na rozrywkę. W dodatku mogą pomóc dzieciom, gdyż rozwiązanie niektórych łamigłówek może być dla nich nieco kłopotliwe, natomiast satysfakcja z pokonanego poziomu jest bardzo wysoka. 

 

Niezależnie od tego, ile masz lat, gra z pewnością zapewni Ci wspaniałą zabawę i pobudzi do działania szare komórki. To idealna propozycja dla dzieci, a także dla osób dorosłych, które pragną odpocząć od codziennej pracy. 

 


Brain Test: zagadki logiczne – ile kosztuje? 

 

Gra Brain Test: zagadki logiczne jest darmowa. Pobranie gry i zabawa nic nie kosztuje. Można jednak znacznie uprzyjemnić sobie rozgrywkę i w cenie 19,99 zł tygodniowo kupić subskrypcję VIP.

 

Dostęp do niej pozwala zagrać w poziomy tygodnia, usunąć reklamy, otrzymywać codziennie darmowe prezenty, a także sięgać po tańsze wskazówki oraz pominięcia zagadek. W zależności od potrzeb możesz więc bawić się zupełnie bezpłatnie lub sięgnąć po dostęp do dodatkowych funkcjonalności.

 

Warto dodać, że grę uruchomisz zarówno na urządzeniu z systemem iOS, jak i Androidem. W obydwu przypadkach rozgrywka jest bardzo dobrze zoptymalizowana i niezwykle satysfakcjonująca!

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022