grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

17

kolek132

rok temu

Ściany ofert - moja ocena

Wstęp

Witam. W dzisiejszym artykule zaprezentuję wam ranking ścian ofert oraz uzasadnie swój wybór dlaczego po co i jak. Dowiesz się również, które ściany oferują najlepsze nagrody oraz najlepszą wypłacalność, a które na odwrót. Pragnę dodać że jest to tylko moja opinia i każdy ma inną ale myślę że będzie to podobna jak do mojej. Nie przedłużając zaczynamy.

Miejsce Pierwsze:

AyeTStudio

Zaczynamy zestawienie od najlepszej ściany ofert - AyetStudio. Z ściany korzystam regularnie wykonując przy tym zadania zarówno jak za kilkaset punktów jak i za mniejszą ilość. Oferty są skierowane dla użytkowników z systemem Android i IOS, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo iż wiele użytkowników uzna zarobek z tej ściany za długi i mozolny co jest faktem. Najbardziej opłacalnym zadaniem moim zdaniem z owej ściany jest: Lords Mobile. Dlaczego? Naszym zadaniem jest ulepszenie głównego zamku na 11 i 14 lvl. Podczas kiedy trwa budowa możemy skorzystać z innej możliwości zarobku punktów jak i na relaks.

Powyżej przedstawiłem zadanie, które w tym mieciącu wykonałem a będzie ich jeszcze trochę (24.01.2023). Patrząc iż zacząłem zarabiać od 15 stycznia w niecały tydzień odebrałem ponad 1000 pkt oraz bonusowe 500 pkt. Na wykonane 20 zadań tylko 1 mi nie zaliczyło co jest dowodem iż ściana wypłaca i jest godna polecenia.

Podsumując: AyeTStudio jest bezpieczną opcją dla osób które chcą zarobić punkty i nie martwić się o niezaakceptowane zadanie. Ponadto w krótkim czasie jesteśmy w stanie wypłacić pokazną sumę punktów.

Miejsce Drugie:

OfferToro

OfferToro w moim zestawieniu zajęło 2 miejsce zaczynają się minusy, które jednak są mniej istotne przez większość plusów. Podobnie jak powyżej zadania znajdziemy na systemy operacyjne: IOS, Android. Większość zadań polega na zainstalowaniu jakiejś aplikacji i używania jej przez kilka minut. Oczywiście offertoro zapewnia nam dostęp do dłuższych zadań z większą nagrodą jednak tutaj jest haczyk, nie wszystkie zadania są przez nich akceptowane, co oznacza że jeżeli sysyem nie zaakceptuje nam zadania - to musimy czekać na odpowiedź od ich supportu, która może trochę potrwać. Jeśli ktoś walczy o ranking miesięczny to polecam z niej korzystać na początku miesiąca niż na końcu.

Miejsca Trzecie:

Make Money Wall/Bitlabs Offerwall

Pewnie niektórzy z was się teraz zastanawiają dlaczego dwie ściany ofert są na jednym miejscu? Śpieszę z odpowiedzią. Zacznijmy jednak od Make Money Wall, jest to ściana ofert, która oferuje nam w porównaniu do innych ścian pokazną ilość punktów, doskonałym przykładem jest tutaj wszystkim dobrze znany tik tok. Za pobranie z ich linku "płacą" ponad 300 pkt co już pozwala myśleć o przyszłych nagrodach z sklepów.

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko na pierwszy rzut oka wydaje się być ok. Lecz do końca tak nie jest. Szansa iż ściana ofert nam wypłaci punkty wacha się w połowie, co prowadzi do konieczności kontaktowania się z supportem ściany. W jednym dniu spokojnie 600 punktów mi wypłaciła lecz w kolejnych dniach moimo dobrze wypełnionych zadań nie otrzymywałem ich.

Przejdźmy do BitLabsa. Jest to dobra opcja lecz stosunek długości i trudności zadań do punktów trochę mały. Załóżmy że zadnie xy na tej ścianie jest warte 35 punktów to już u ayet studio jest ta kwota nie co wyższa. Po kilku zadaniach mogę stwierdzić że nie ma problemów z akceptowaniem zadań przez system lecz jednym minusem jest ilość punktów.

Miejsce Piąte

TimeWall

TimeWall zajęło  piąte miejsce na mojej liście ze względu na ankiety. Krótko pisząc owa ściana pozwala nam zarabiać przez: wypełnianie ankiet, robienie zadań oraz bycie na stronie przez określoną ilość sekund. Lecz skupmy się na najbardziej dochodowym opcji czyli ankietach. Pozwalają one zarobić sporą kasę. Mimo iż wypełnimy pierwsze 30 pytań oraz będziemy się do nich stosować - w momencie w którym na ich koncie mamy po przeliczeniu w granicach powyżej 200 pkt możemy dostać blokadę oraz musimy potwierdzić nasze ID - dowód osoby po przez selfie z numerem konta. Po zaliczonej ankiecie za którą otyrzymałem wynagrodzenie automatycznie wyskoczył mi komunikat, który został przedstawiony poniżej:

Podsumowanie

Mam nadzieję że w dużym skrócie i uproszczeniu przedstawiłem cechy oraz + i - danej ściany ofert. Są to najpopularniejsze ściany dlatego ominąłem te mniej znane przez społeczność: Wannads oraz HangAds, które i tak by zajęły miejsca poniżej piątego. Wspomnę jeszcze o emulacji systemów operacyjnych przez programy do tego przeznaczone. Ściany w większości wypadków wykrywają że zadania są wykonywane nie na telefonach tylko na emulatorach przez co pisanie do supportu raczej nic nie pomoże. Artykuł napisany przez użytkownika Kolek132 w dniu 24.01.2023

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy