grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

AdrianPLUS

2 lata temu

Co robić, gdy nie ma się dobrego sprzętu grając w gry

Wiele osób nie wie, że żeby grać w gry nie trzeba mieć super sprzętu. Praktycznie każdy chce odrazy kupować najlepsze sprzęty, jednak to nie jest najważniejsze. Chciałbym z mojego doświadczenia udowodnić wam to,więc przejdę teraz do rozwinięcia.

W wielu popularnych grach na przykład fortnite, counter strike, czy Minecraft po czasie kiedy gra nam się spodoba chcemy abyśmy byli coraz lepsi ,przez co po przegranej czy tym podobnych sytuacjach obwiniamy rzeczy jak: słaby sprzęt, słaby telefon, słaby tablet, słaby laptop, słaby Nintendo switch, słaby

PlayStation, słaby Xbox i tak dalej.Zaczynamy narzekać również na swoją myszkę bądź pada. Na FPS'y lub jakość połączenia z Internetem. Prawdopodobnie, nawet na dziewięćdziesiąt procent są u nas takie problemy lecz to nie jest powód, żeby kupować jak najdroższe sprzęty. Tak naprawdę wystarczy Ci to co masz tylko jak ze wszystkim, Musisz trenować cały czas na tym samym sprzęcie (żeby się do niego przyzwyczaić, a nie zmieniać go co dwa miesiące, miesiąc czy tydzień, oczywiście najpierw musisz dostosować różne ustawienia tak, aby było Ci wygodnie). Z czymś takim jak Ping (jakość połączenia internetowego), musisz poradzić sobie w taki sposób, że podłączasz się do najlepszej(dostępnej dla Ciebie) sieci. Najbardziej, zarówno ode mnie jak i zarówno od innych osób, które znają się na tym dobrze najbardziej zalecana formą połączenia jest kabel Ethernet.

Powinieneś/powinnaś taki u siebie w domu posiadać. Taki kabel umożliwia nam najpłynniejszą możliwą rozgrywkę, dlatego jest on tak ważny. Jeżeli posiadasz konsole typu Nintendo switch, Xbox, PlayStation to masz rzecz, która sama w sobie jest wysokiej klasy jakości i w takich przypadkach to Ping najbardziej może przeszkodzić w płynnej rozgrywce. Gorzej jest w przypadku laptopów, telefonów , komitetów czy tabletów( mówię o niskiej jakości sprzętu), bo to z nimi najczęściej gamerzy mają problem. Jednak moja rada to oglądanie filmów specjalnie poświęconych na ten temat gdzie, będziesz mógł poprawić jakość połączenia, grafiki. Osobiście polecam oglądać filmy które są powiązane z grą, z  którą macie problem. Czyli jak szukacie filmu pod tytułem jak zwiększyć FPS i zmniejszyć Ping to dodajcie w wyszukiwarce słowo gry w którą gracie (chcecie w niej poprawić wydajność).(((Pro tip dla tych co grają w fortnite. Jak chcecie mieć lepszą grę, to nie wybierajcie żadnego trybu wydajności DIRECT.)))


Mam nadzieję, że mój artykuł wam się spodobał i że może wam się przydał.  Zdaję sobie z tego sprawę, że to są podstawy, które większość powinna znać ale może dzięki temu że to napisałem to  zniechęciłem was do zakupu drogich lecz wcale niebardzo potrzebnych do dobrej gry gadżetów.

 
0 Komentarzy

Ostatnie wpisy