grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

yeonriee

rok temu

Coin Master: o grze

 

Wprowadzenie gry

Coin Master jest darmową grą na telefon wyprodukowaną przez Moon Active w 2015 roku.
Zadaniem gracza jest rozbudowywanie wioski poprzez zakup różnych budynków. Aby to było możliwe, wymagane jest korzystanie z automatu, który oferuje wiele nagród:
- różną ilość monet
- najazd na innego gracza 
- atak na innego gracza (który oprócz zdobycia dużej ilości monet umożliwia także zniszczenie wioski innego gracza lub tarczy)
- tarcze (umożliwiające ochronę wioski)
- spiny (umożliwiające więcej kręceń automatu)
Aby dostać wszystkie nagrody (oprócz monet), w automacie ten sam symbol musi wystąpić trzy razy w linii poziomej.
Oprócz dużego czerwonego przycisku umożliwiającego włączenie automatu, występuje też mały, żółty przycisk nad paskiem ilości spinów z napisem ,,Bet x1''. Kliknięcie go spowoduje nie tylko zwiększenie wartości zakładu, ale też zwiększenie wydawanych przez nas spinów.

Karty

Wraz ze zwiększaniem naszego poziomu wioski, odblokowywujemy nowe ulepszenia. Pierwszym takim ulepszeniem jest możliwość zdobywania kart od trzeciego levelu wioski. To dzięki nim możemy dostać dodatkowe kręcenia, jedzenie oraz fiolki z doświadczeniem dla zwierząt.
Istnieją dwie możliwości zdobycia kart:
1. Otwieranie skrzynek.
Jest to najłatwiejszy sposób. Aby zdobyć skrzynkę wystarczy wejść w sklep i zejść w kategorię ,,Skrzynki". Dostępne są trzy: drewniana (oferująca dwie karty), złota (oferująca cztery karty) oraz magiczna (oferująca osiem kart). 
Skrzynkę można też otrzymać po zdobyciu kolejnego poziomu wioski.
Istnieją także skrzynki eventowe, z których mogą wypaść tylko złote lub diamentowe karty eventowe.
2. Karta Joker
Ten sposób na zdobycie karty jest troszkę trudniejszy. Bowiem należy zdobyć kartę Joker, którą można otrzymać ze skrzynki Joker'a lub z eventu.
Karta Joker umożliwia zdobycie każdej wybranej z menu karty. Po otrzymaniu jest dostępna tylko przez 24 godziny. Po tym czasie znika z ekwipunku.

Drużyna

W tej grze jest możliwość stworzenia własnej drużyny lub dołączenia do istniejącej. Wystarczy kliknąć ikonkę w prawym dolnym rogu.
Plusy bycia w drużynie:
- możliwość poproszenia osób z drużyny o spiny (10 spinów co 8 godzin)
- możliwość poproszenia o zwykłą kartę
- możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu specjalnym, w którym można zdobyć niesamowite nagrody
Z tej funkcji mogą korzystać gracze posiadający minimum dziesiątą wioskę.

Wydarzenia specjalne

W grze występują także różne wydarzenia specjalne (eventy). Możemy je podzielić na dwie główne kategorie: wydarzenie specjalne dla jednego gracza oraz wydarzenie specjalne dla całej drużyny.
Wydarzenie specjalne dla jednego gracza możemy podzielić na dwie podkategorie: kilkugodzinne oraz kilkudniowe.
Eventy kilkugodzinne polegają na zbieraniu punktów poprzez najazdy oraz ataki na innych graczy. Nagrody można dostać poprzez zebranie określonej liczby punktów lub znalezienie się w top 10.
Eventy kilkudniowe polegają na zbieraniu punktów poprzez wylosowanie symbola - który odpowiada motywowi eventu - w automacie. jeden symbol w rzędzie daje nam jeden punkt, dwa symbole - dwa punkty, zaś trzy aż dziesięć punktów. Nagrodę można otrzymać po zebraniu określonej liczby punktów.
Wydarzenie specjalne dla całej drużyny polega na zbieraniu punktów poprzez rajdy i atakowanie innych graczy. Nagrodę można otrzymać po zakończeniu wydarzenia.

Podsumowanie

Coin Master jest idealną grą na nudę. Po osiągnięciu drugiej wioski można się na tyle wciągnąć, że można w niej spędzić mile długie godzinki. Polecam Coin Master każdemu, kto lubi gry takiego typu.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy