grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 lata temu

Conqueror Blades

WItam. W tym artykule napiszę co nieco o grze Conqeror Blades. Ja osobiście lubię gry rozgrywające się w czasach średniowecza. A któż nie lubi ?

O GRZE:

Conqueror's Blade on Steam

Grając w ową grę możemy nauczyć się mechanik walk, które odbywały się dawniej w realu, czyli mianowicie średniowiecze. Czasy kiedy byli królowie, rycerz,poddani itp. Owa gra jest multiplayer+emulator. CO oznacza, że jako gracz stanowimy władzę nad naszym wojskiem, którym jest komputer, lecz bez naszych rozkazów nie wykona żadnego ruchu. Możemy nawet kazać naszym jednostka stać w miejscu, podążać za nami, a nawet atakowac oznaczony obszar. W grze mamy kilka trybów i każdy znajdzie coś dla siebie, ale ja najbardziej ze wszystkich przepadam za BITWĄ OBLĘŻNICZĄ. Jak sama nazwa na to wskazuje jest to bitwa między wojsakmi atakującymi (czyli takimi co nacierają na zamek i próbują przejąć punkty kopntrolne, które znajdują się wewnątrz), a również broniące (wojska broniące znajduję sie w środku zamku i ich celem jest za wszelką cene obronić punkty kontrolne i odeprzeć atakujących). Atakujący mogą dostac się do zamku 2 najłatwiejszymi sposobami:

Conqueror's Blade to darmowy MMO, w którym wikingowie strzelają z  muszkietów do husarzy i samurajów

1.Stawiam tak zwane drabiny oblęznicze na mury zamków i wejśc z ich pomoca na mury zamku

2.Wyważenie głównej bramy (jest to jednak bardziej czasochłonna czynność)

Wojska broniące jak i atakujące maja dostęp do mocniejszych sposobów radzenia sobie z wrogiem, jak np. do armat lub ogromnych kusz...

BRONIE:

W grze mamy do wyboru kilka rodzai broni, a także do jakiej klasy (i wagi) one należą. Możemy wytypować bronie: ciężkie,lekkie i dystansowe. Każda broń ma swoje plusy i minusy, ale jeśli wejdziemy w prawę z używania owej broni, to możemy stac się niemal niepokonani.

Conqueror's Blade – Przewodnik po klasach broni: No-dachi – Aktualności  Steam

UMIEJĘTNOŚCI:

Po wyborze broni każda broń ma swoje inne umiejętności, które odgrywaja bardzo istotną rolę na polu bitwy. Można je ulepszac u jednej osoby w głównym mieście za punkty, które zdobywamy rozgrywając bitwy. Ulepszamy te same umiejętności, ktore posiada broń, ale dzięki ich ulepszaniu stają się one potężniejsze/skuteczniejsze.

Przewodnik po klasach broni: Glewia - Conqueror's Blade | Play for Free

WOJSKO:

Jak ująlem ciutkę wyżej - możemy wydawać naszym żołnierzom komendy, co mają robić: podążac za nami, atakowac oznaczony (przez nas) obszar, czy też stacjonować na punkcie kontrolnym, a może przyjąć pozycję obronną. Na początku mamy kilka rodzaji wojska, ale coraz to z rozwojem w grze możemy u kogoś zakupić inne wojska, a także je ulepszać. To wszystko za sprawą qestów, które gra nam daje, abyśmy nauczyli się mechanik owej gry, ponieważ jak mamy grać w ową grę, bez żadnej wiedzy dotyczącej zakupów w grze (np. wojska), umiejętności itp ? Dlatego własnie gra wyznacza nam questy.

 

Pozdrawiam:MaTT

 

 

"

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy