grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

ENKILLA

2 lata temu

Crab Game gra warta zagrania

 Czym zatem jest ten Crab Game jest to gra w której jedna osoba może wygrać nie jest to jakoś rozbudowana gra ale daje dużo zabawy lecz ostrzegam że lepiej wyciszyć sobie całkowicie graczy ponieważ wiele osób tam przeklina jak i wyzywa większość. Więc zatem jakie tryby tam doświadczymy jest ich wiele przedstawie pokrótce kilka z nich.

 1. Race- Jest to po prostu przejscie mapy parkourowej w określonym czasie mapy ten tryb posiada trzy mapy i każda się różni od innej.
 2. The flor is lava-Jest to tryb w którym musimy obserwować skały które z nich się zapadają ten tryb posiada również trzy mapy w której skład pojawia się zimowa i skały są z lodu więc można się slizgać dlatego tam najbardziej trzeba uważać.
 3. Lights out- Rozgrywka w której każdy z nas dostaje jedną z następujących broni: katana,pistole(z określoną ilością naboi),patyk,rure,nóż i kij bejsbolowy. Po zgaszeniu światła gra się zaczyna można się chować lub zacząć elminować pozostałych graczy. Tryb posiada jedną mape wzorowaną na squid game.
 4. Hat King- Ta rozgrywka jest po to by wyeliminować większą liczbe graczy. Kilku graczy dostaje koronę i zaczynają dostawać punkty za trzymanie jej na głowie gdzie druga część graczy musi ją sciągnąć z głowy innych graczy by także dostawać punkty. Gracze z najniższą punktacją odpadają.
 5. Bomb Tag- Tryb gry w której losowo jeden gracz ma bombe i musi przekazać innemu graczowi tą bombe nim ona wybuchni jeżeli jest dużo osób to po wybuchu znowu jest losowany gracz który będzie miał bombe 

 6. Hide and Seek-Gra w której 1/2/3/4 lub więcej graczy posiada nóż i musi wyelminować gracza chowającego wtedy on zostaje gracze który kryje się ale także może zostać wyelminowany przez szukającego.
 7. King of the Hill-Tryb w którym każdy z nas ma za zadanie utrzymać się jak najdłużej na szczycie góry każdy z nas dostaje kij bejsbolowy do spychania innych graczy z szczytu góry dlatego jest to niebanalne zadanie.
 8. Tag-Jest to pewnego rodzaju berek kilku graczy dostaje patyk którym muszą dotkąć graczy bez patyka gdy ich trafią patyk przechodzi na osobę która dotkneli i aż czas się nie skończy muszą uciekać od tych graczy. Odpadają gracze z patykami.
 9. Bustling Buttons- Tryb który jest loterią mamy pięć przycisków w których jeden jest niewłaściwy. I tak zaczynamy po kolei klikać w guziki aż wypadnie kilka osób lub czas się skończy.
 10. Death from above- Gra w której wszyscy gracze respią się na kwadratowej planszy gdzie z góry będzie spadał o tych samych wymiarach kwadrat co stoimi z tym wyjątkiem że będzie posiadał dziury w których gracz będzie bezpieczny.
 11. Block drop- Podobnie jest tutaj lecz z wyjątkiem takim że kwadraty są większe i trzeba się po nich wspinać a nie szukać wolnych dziur.
 12. The Drive- Jest to zespołowa gra w której gracze dzielą się na trzy lub cztery drużyny zależnie od ilości graczy i ich zadaniem jest kolorowanie scianek na ich kolor po przez dotknięcie ciałem. Map dla tej mini gry są tylko dwie
 13. Standoff- Mini gra która polega na strzelaniu do innych i osoba z największą liczbą otrzymanych pocisków przegrywa. Każdy ma pistolet z ograniczoną amunicją więc najlepiej jej nie marnować głupio. Jeszcze także powiem że strzelać można po sygnale.
 14. Stepping Stones- Tak jak z serialu będziemy musieli wybrać jedną z dwóch szyb jedna jest fałszywa druga prawdziwa. Ta gra posiada 3 mapy jedną jak z serialu z szybami, z skałami oraz z skałami lodowymi.
 15. Red Light and Green Light- Tryb który chyba jest każdemu znany ruszamy gdy postać na nas nie patrzy a stoimy w bezruchu gdy na nas się przygląda.

 Jak widać sporo trybów i prawdopodobnie w przyszłości autor również doda o wiele więcej. Już sama ostatnia aktualizacja z przedmiotami ze skrzynek robi robotę. A czym są skrzynie tak jak w Counter-Strike: Global Offensive jest to drop po skończonej grze nie ważne czy wygrasz czy odpadniesz pierwszy możesz ją otrzymać. Skrzynie są totalnie darmowe co oznacza że nie trzeba do niego klucza żeby móc ją otworzyć. Itemy mogą być również sprzedane na rynku steam jeżeli macie możliwość wystawiania przedmiotów na rynek. Są również zadania dzienne które po ukończeniu dają nam skrzynie. Zadania różnią się od siebie np: Wygraj grę, zajmij szóste miejsce pięć razy, wyelminuj dwóch graczy w trybie Light out. Dzienny limit skrzynek jakby kogoś to zastanawiało jest dwie podobno można trzecią dropnąć lecz mi się nie zdażyło mieć takiego farta, nie wliczam skrzyni za misje dzienną bo ona się nie liczy.

 

 Na zakończenie powiem że warto zagrać jeżeli ktoś lub otwierać skrzynki oraz wygrywać gry w trudnych rywalizacjach. Myślę że autor nie porzuci tak szybko projektu patrząć na to że dodał przedmioty którymi może za niedługo będzie dało się tradeować oraz chodzić na strony z ruletkami. To wszystko co mam dzisiaj do napisania mam nadzieje że artykuł wam się spodobał wszelkie uwagi mile widziane.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy