logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

BigiMonkey

1 rok temu

Czy Clash Royal to fajna gra?

Clash Royale gra dzieciństwa 

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się grze Clash Royale gra mobilna na urządzenia z aiosesm i androidem jest jedną z najczęściej ściąganych gier w historii, gier mobilnych. Omawiana gra wyszła już w dwatysiąceszesnastym roku, dzięki firmie Supercell, ta wielka firma ma na swoim koncie nie tylko jedną świetna gre lecz aż dieścić światowych, gier w które grało miliony graczy z całego świata. Grami o których mowa są:

-Clash of Clans 

-Hay Day 

-Boom Beach 

-Brawl Stars 

-Clash Mini 

-Clash Quest 

-Everdale 

-Rush Wars 

-Hay Day Pop 

Polish / Supercell ID × Supercell

 

Oco chodzi w grze Clash Royale?

Gra składa się z rozgrywek jeden versus jeden, z graczami z całego świata nie tylko z swojego kraju, Dzięki czemu każdy gracz gra inaczej przez co gra nie staje się schematyczna co mogłoby zniszczyć tę grę.Clash Royale jest strategią czasu rzeczywistego, w której gracz musi wysyłać swoje wojska w stronę przeciwnika i równocześnie bronić własnej bazy.

Clash Royale - bieżące problemy i awarie | Downdetector

                                                                                                    

Celem jest dotarcie do głównej wieży przeciwnika, po której zniszczeniu gracz wygrywa. Za każdy zniszczony budynek uzyskuje się koronę. Gracz wysyła różne rodzaje wojsk za pomocą kart. Rozgrywka ograniczona jest czasowo, nie ma trybu offline.Na kartach widnieją postacie, które można było dostrzec już w Clash of Clans. 

Tutaj gracz ma możliwość ich ulepszania, po zebraniu odpowiedniej liczby kart i oddaniu na ten cel garstki złota. Każda z postaci ma swoje mocne i słabsze strony – gobliny dobrze atakują gigantów, z kolei giganci nadają się do niszczenia budynków.

 

W Clash Royale debiutuje bojowa przepustka. Oto Pass Royale

 

Plansza jest skromna, z rzeką i dwoma mostami łączącymi symetryczne pola bitew. Jedyną rzeczą, która wyróżnia graczy jest talia kart. Korzystanie z karty odejmuje określone punkty energii, które są regularnie uzupełniane. Im więcej punktów energii potrzebuje postać, tym jest lepszy. Po upływie regulaminowego czasu dodawane jest 30 sekund i stosowana jest zasada znana w piłce nożnej jako „złota bramka”.

Gracz, który jako pierwszy zniszczy jedną ze struktur przeciwnika, wygrywa. Jeśli nie, liczone są wygrane korony, a osoba z największą liczbą wygrywa. Zasady są proste, ale musisz być strategiczny, aby wygrać szybko i łatwo. Gry online zmieniły oblicze gier wideo. Nic dziwnego, że podobnie jak w przypadku Clash of Clans, studio nadało priorytet interakcji z prawdziwymi graczami. 

 

Informacje o aktualizacji salda Clash Royale z lutego 2022 r. - PL Atsit

Odnalezienie przeciwnika zajmuje tylko kilka sekund, ale pokonanie go może być na początku trudne. Poziom trudności spada z każdym przegranym meczem, aby ponownie podbić natychmiast po wygranej.

Gra ma już wysoki poziom trudności, ponieważ jest rozgrywana na zasadzie pay-to-win. I trudno się z tym nie zgodzić, nawet jeśli pieniądze nie wystarczą, aby dostać się na szczyty rankingów graczy. Grasz lepiej, jest rywalizacja i nie ma nudy. 

Mamy asa z 50 kartami i 7 miejscami do odblokowania, a wygrane są wygrywane w rankingu graczy na podstawie wyników. 

Clash Royale - Apps on Google Play

Wszystko to zachwyca w wysokiej jakości oprawie audiowizualnej. Clash Royale to fantastycznie wyglądająca gra strategiczna czasu rzeczywistego. Nie daj się zwieść słodkiej grafice; wygrywanie meczów wymaga silnej głowy lub głupiego przeciwnika. Energia odnawialna nie ma wpływu na rozgrywkę.

Doświadczenie firmy Supercell w branży gier jest widoczne podczas tworzenia. Przygotuj się na długie godziny bitew online, ponieważ Clash Royale ma sposób, aby cię wciągnąć.

Clash Royale numerem jeden wśród mobilek. Gra ma prawie wszystkoJak zdobywać karty w Clash Royale?

Karty w grze można zdobyć w bardzo prosty sposób poprzez otwieranie skrzyń które możemy wydropić z meczów dzięki czemu gra jest tak na prawdę free to play, lecz są też udogodnienia dla pogadszych graczy ponieważ dzięki iwentom mogą sobie kupić skrzynki z sklepu już za prawdziwe pieniądze co pozwoli im wbić swoje karty na wyższy level. Dzięki czemu potem gdy będzie walczył z biedniejszym gra czemu ma większe prawdopodobieństwo że wygra i to trochę stawia tą grę w świetle pay to win, ale też nie do końca ponieważ po prostu można czekać aż skrzynie wydropione z meczy zostaną odblokowane po blokadzie czasowej dzięki czemu potem można zarobić z nich złoto. Co może skutkować kupnem brakujących kart do ulepszenia z dziennego sklepu który odświeża się codziennie o godzinie 00:01.

Clash Royale — prawdziwy król mobilnego esportu

Jak mieć karty na wyższym levelu?

Karty jak już wspomniałem możemy zdobyć poprzez otwieranie skrzyń lub kupowanie ich na rynku a po uzbieraniu odpowiedniej ilości kart możemy ulepszyć swoją postać na obecnie najwyższy level na który nas stać. Jeśli myślisz że levele kart nie mają znaczenia to pomyśl że różnica pomiędzy kartami wyższymi jest ogromna możemy ja zauważyć np. po ilości zdrowia danej karty. 

Clash Royale - pytania | sameQuizy

Dziekuję za uwagę, i przeczytanie moje artykułu dale grze ocenę 7/10 ponieważ już w nią trochę grałem i czekam na nową...0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022