logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

1 rok temu

Czym jest Forntite? i Jak zacząć grać w tą grę?

 Siema w tym artykule przedstawię wam jak zacząć grać w Fortnite oraz czym jest sama gra.Zapraszam do czytania :))

Fortnite | Pobierz i zagraj za darmo — Epic Games Store

 Fortnite-jest to darmowa gra produkcji Epic Games.Gra ta została wydana 26 września 2017r.W grze tej zawarty jest dodatkowy tryb płatny "Ratowanie Świata".Fortnite jest to gra,która opiera się na rywalizacji między innymi przeciwnikami .W grze tej występują różne eventy oraz turnieje pieniężne.

Turnieje pieniężne takie jak:

-Solo Cash Cup,

Fortnite: Epic Games Zwiększa pulę nagród i wydłuża nagrody pieniężne do  połowy grudnia

-Duo Cash Cup,

-Trio Cash Cup.

Każdy może oczywiście się zmierzyć w turniejach pieniężnych jedynie trzeba posiadać ligę mistrzowską, którą można wbić na arenie.

Tutaj opiszę jak zacząć swoją przygodę z Fortnite. Jak zacząć grać w Fortnite ?

1.Wybierz miejsce na mapie gdzie będziesz lądował(staraj się lecieć na mniejsze miejscówki,ponieważ często mało graczy tam leci).

Fortnite - rozdział 3, sezon 1: mapa [nowości i zmiany] • Eurogamer.pl

2.Kiedy wybrałeś już miejsce I wylądujesz postaraj się poszukać skrzynek w których znajduje się amunicja, broń, leczenie miedzy innymi (apteka,kew oraz bandaże) jest to bardzo potrzebne aby zacząć grać.

3.Okej gdy już poszukałeś skrzynek i posiadasz już broń oraz przydatne przedmioty możesz być gotowy na walkę z innymi przeciwnikami.Staraj się być z dala od innych walk.W tym czasie zbierz matsy(materiały)możesz je zebrać poprzez niszczenie budynków,aut lub znalezienie lamy,która zapewni Ci wiele przydatnych przedmiotów.Również w grze tej będzie się pojawiać burza,której musisz omijać ze względu iż zabiera ona daną liczbę hp.Zależy to od wielkości burzy im mniejsza tym więcej odejmuje hp. Kiedy wiedzieć gdzie nie ma burzy? Jest to widoczne na minimapie.Narysowany jest biały okrąg.To znaczy, że tam jest bezpiecznie i nie ma burzy. Kiedy nadejdzie chwila ,w której będziesz 1v1 z przeciwnikiem zachowaj spokój i ruszaj do walki.Staraj się budować tak żeby nie stracić jak najwięcej materiałów oraz buduj z twardych surowców albo z cegły bądź z metalu.Ciężko wtedy przeciwnikowi będzie zniszczyć twoją budowlę.Jeśli wygrasz pokaż swojemu rywalowi porażkę jaką poniósł poprzez zatańczenie emotki.

   Osobiście oceniam grę  Fortnite na bardzo pozytywną ocenę.Wygląda ona bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gra ma też swoje wady, jak kupowanie v-dolców  dzięki którym możesz kupić wiele skinów.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w tą grę ,sprawia ona wiele przyjemności w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł. 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022