logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

17

MatHeo

11 miesięcy temu

Death Park 2

O GRZE:

Gra Death Park 2 jest kontynuacją swojej pierwszej odsłony, lecz również pochodzi od tego samego studia, a mianowicie Euphoria Horror Games. Jest to młode studio, które składa się z kilku osób, lecz jak na ilość pracowników produkują bardzo ciekawe gry mobilne. Do ich najlepszych produkcji zaliczamy:

-Death Park

-Death Park 2

-Antarctica 88

-Mimicry (jest to gra, która jest jeszcze w produkcji)

Może o nich niebawem opowiem, lecz jak narazie wracam do Dath Park 2

FABUŁA:

Death Park II jest fabularną kontynuacją Death Park I, lecz w odróżnieniu do swojej pierwszej odsłony (gdzie niamalże cała gra rozgrywała się w wesołym miasteczku) to w swej kolejne części rozpoczynamy w domu głównego bohatera (w dużym mieście) i zmierzamy do wesołego miasteczka, aby ostatecznie zmierzyć się z klaunem (naszym głównym wrogiem, który podąża za nami przez całą grę). Poza podążaniem z miejsca w miejsce również poznajemy historię głównego bohatera, który jest młodym chłopcem.

W grze mamy również wskazówki, które doprowadzą nas do uratowania miasta, a także siostry głównego bohatera (na początku gry zostaje pojmana * w świecie koszmarów* przez klauna, lecz w normalnym świecie przebywa w łóżku - w domu). Klaun może nas zaatakować tylko i wyłącznie w świecie koszmarów, a jak do niego możemy sie dostać ? A mianowicie niekiedy w czasie rozgrywania gry przylatuje czerwony balon, który jest swego rodzaje TELEPORTEM między dwoma światami. Niekiedy jest tak, że w niektóre miejsca możemy się dostać tylko w zwyczajnym świecie, a niekiedy tylko w świecie koszmarów. 

INNI WROGOWIE:

Poza klaunem są również inne rodzaje zagrożeń, które stanowią potwory. Potwory są słabymi przeciwnikami, ale z coraz dalszą częścią gry zrespia się ich więcej co może potem stanowić dla nas nie mały problem. Aby odblokować kolejne mapy fabuły - najlepszym sposobem jest oglądanie reklam (lecz takim alternatywnym - zakup poziomów w sklepie - w grze).

BRONIE:

W grze mamy kilka rodzaji broni. Do nich należą: pistolet, palka, strzelba, karabinek maszynowy. Można je zdobywać z czasem poprzez przewchodzenie poziomów fabuły.

AMUNICJA I PRZEDMIOTY LECZĄCE:

Amunicja i apteczki stanowią dla nas najważniejszy priorytet, gdy gramy na większych poziomach trudności. Możemy je znaleźć bardzo często w pwej grze. Mogą się znajdować dosłownie wszędzie, np. za koszem na śmieci, za murkiem, koło domku, w domu ITP.

TAJNA MIEJSCÓWKA, KTÓRA ZAWIERA CZĘŚCI DO AKTYWOWANIA WIEŻ W MIEŚCIE:

W owej grze mamy także ukryte miejsce w którymś momencie gry, gdzie są części, ktorymi możemy zasilić wieże znajdujące się w mieście, co będzie wpływało na zakończenia. Wieże pomagaja w osiągnięciu około trzech zakończeń.

ZAKOŃCZENIA W GRZE:

Do głównych zakończeń w grze zaliczamy:

-ucieczka z siostrą (dokonuję się wtedy, gdy zdążymy uwolnić siostrę w ostatniej misji, ale także wygramy ostteczną walkę z klaunem)

-ucieczka bez siostry (gdy nie zdążymy uwolnić siostry, ale wygramy starcie z klaunem)

-ucieczka samej siostry (jest ona wtedy, gdy uwolnimy ją w otatniej misji, lecz w ostatecznym starciu z klaunem - zginiemy)

-nikt nie ucieka (dokonuje się wtedy, gdy nie zdążymy uwolnić siostry, ale także przegramy starcie z klaunem)

Reszty zakończeń nie pamiętam, lecz jeśli chcecie osobiście je odkryć, to gorąco zachęcam WAS do zagrania w ową grę :D

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022