grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

Bartosz65

rok temu

Dino gra offline

Gry offline od chrome itp

  Każdy z nas choć raz nie miał internety gdy próbawł coś wpisać w Google wtedy dostajemy możliwość zagrania w minigierke od Google więc dziś wam opowiem więcej o tych grach oraz o jednej fajniej aplikacji mobilnej z grami od Google. 

Dino

Tę gre każdy zna można ją pobrać nawet w sklepie Google istnieje jej też wiele przeróbek zagrasz w nią gdy jesteś offline i coś wpiszesz albo gdy wpiszesz np. Dino chroome gra jest prosta trzeba dinusiem przeskakiwać kaktusy i inne przeszkody klikając wekran na komputerach klika się spacje a na PC jest jeszcze możliwość schylenia głowy by ominać latające pterodaktyle z utrudnień istnieje jeszcze czarny ekran oraz szybszy co sekundę bieg dina. Ale czy wiesz jeśli wejdziesz w Google a nie chroome to masz...

Chmurka z parasolką 

Niestety nie pokarze wam screena z tej minigry bo mi nie działa ale możecie w nią sobie zagrać gdy będziecie offline w Google. Zbyt wiele o niej nie wiem ale na początku jesteśmy na górce i gdy klikamy w ekran to chmurka podskakuje do góry a gdy nie jest kliknięta spada w dół, nie może ani spaść ani zbyt się unieść oraz musi omijać wiele przeszkód typu ptaki i chmury burzowe.

Gry Google play

Jest to fajna aplikacja z dóżą ilością fajnych darmowymych gierek. Poszczególnie opowiem wam o kilki które mi przypadły do góstu a sama aplikacja daje nam wiele i tych offline jak i online oraz nie dość że mamy wiele nawet fajnych gier to możemy rywalizować ze znajomymi zdobywając punkty w innych znanych grach jak np. Stickman war czy nawet możemy zrobić konto w among US właśnie z konta które zrobimy sobie w gry Google Play a to nie wszystko postępy w grach są zapisiwane więc mogę jeszcze raz powiedzieć że to nie wszystko ... Zaraz to chyba było wszystko więc możemy przejść do tych dwóch fajnych minigierek.

Hot head 

To jest gra na levele które są proste do czasu. Zdobywamy w tej grze kryształy za które możemy kupić sobie fajne skiny do grania a cała gra a raczej levele są ustawione pod platformą o różnej długości, zależy od leveli a naszym zadaniem jest dostać się tam naszą,, głową'' gdy dotkiemy ekrany robimy skok jak Tarzan niczym spider man ale ważne żeby nie spaść do wody bo gdy nie będziemy na lince a cały czas się nie da do spadniemy i przegrywamy a na końcu czym dalej skoczymy tym więcej dostaniemy klejnotów.

Łączenia ciast (zapomniałem nazwy)

Jest to mega fajna przyjemna gra na podstawie zdobywania leprzych ciast choć możemy wybrać żelki. Na początku mamy dwa najslabrze i gdy je połączymy to mamy leprze ciasto i dostajemy te najslabrze co kilka sekund ale żeby było prościej możemy kupić z większego levelu inne leprze ciasto ale jak zdobyć pieniadze, same się zdobywają co sekundę i czym leprze ciasta tym więcej za nie mamy np. Za jedno ciasto levelu 1 mamy co sekundę 2 Golda a gdy połączymy takie dwa to za ciasto levelu 2 mamy już co sekundę Golda 5 i tak dalej. Są jeszcze punkty levela i zadania jak jakieś zrobimy mamy Golda a level zdobywamy gdy łączymy ciasta co level mamy jedno pole na trzymanie ciast a przy około 21 levelu mamy reset i nie zaczynamy od ciast levelu 1 tylko 2.

 

Pozdrawiam
0 Komentarzy

Ostatnie wpisy