grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

AdamEsiek11

2 lata temu

Dlaczego warto grać w the sims 4?

Dlaczego warto grać w the Sims 4?

The Sims 4 to niewątpliwie jedna z najlepszych gier wypuszczonych od 2014 roku. W tej grze chodzi o to, aby kontrolować życiem swojego sima. Najpierw musisz go stworzyć w trybie tworzenia sima (CAS). Następnie trzeba mu zbudować dom. A potem możesz robić z nim co tylko chcesz. Mimo, że gra ta w porównaniu do poprzednich części początkowo była strasznie ograniczona, to z czasem doszło mnóstwo aktualizacji. Jednak jest wiele fajnych rzeczy, których poprzedniczki nie miały lub po prostu zostały ulepszone o nowe funkcje.

 

1. CAS i wygląd simów.

Wiele osób narzekało na wygląd 3-owych simów. Można powiedzieć, że wszyscy wyglądali tak samo. Zmieniło się to w czwórce, ponieważ tryb tworzenia sima został ulepszony i doszło wiele nowych funkcji, dzięki czemu każdy może stworzyć swojego unikatowego i niepowtarzalnego sima. W The Sims 3 system CAS opierał się na suwakach, zmieniło się to jednak w The Sims 4, gdzie można "ręcznie" zmienić wygląd sima.

2. Galeria

W The Sims 3 mnóstwo czasu zajmowało wgranie budynku czy sima do internetu. Nie jest to już problemem w The Sims 4, dzięki galerii. Zajmuje to chwile by udostępnić całemu światu swoje dzieło. Dzięki tej opcji można znaleźć inspiracje do stworzenia własnego sima lub po prostu można pobrać czyjąś pracę i cieszyć się rozgrywką.

 

3. Tryb budowania

Dzięki wielu nowym funkcjom można wykończyć swój dom gzymsami, fryzami, kolumnami i innymi licznymi ozdobnikami. Na dodatek w żadnej innej części nie dostaliśmy tylu mebli i obiektów co w dodatkach do The Sims 4. Gra podstawowa zawierała już więcej obiektów niż poprzednie części.

 

4. Grafika

Nowy styl graficzny, który jest całkiem odmienny od trójkowej grafiki jednym ludziom się podoba, a drugim nie. Bliżej mu do dwójkowej komiksowej grafiki niżeli do realizmu trójki. Jednak moim zdaniem ta grafika będzie się starzeć wolniej niż wierny realizm.

5. Inteligencja simów

Bez wątpienia czwórkowi simowie są mądrzejsi niż w poprzednich częściach. Umieją chodzić po chodnikach, nie zacinają się w wąskich przejściach, omijają się i mogą wykonywać kilka czynności na raz. Potrafią także zachowywać się odpowiednio do nastroju, np. gdy są smutni, płaczą pod kołdrą lub gdy są przestraszeni gadają bez ładu i składu lub chowają się pod łóżkiem.

 

6. Ciągły rozwój gry

Każdego miesiąca do The Sims 4 dochodzi przynajmniej jedna aktualizacja, która może zawierać ekstra nowinki i nowe opcje lub po prostu poprawki błędów, jednak chyba żadna gra nie może się poszczycić takim wsparciem.

 

Mam nadzieję, że spodobał ci się mój artykuł na temat gry The Sims 4 i jej zaletach. Mam również nadzieję, że zachęci cię on do kupna tej gry, bo naprawdę warto. Kto polubił poprzednie części na pewno wciągnie się i w tą. Życzę wam wielu nieprzespanych godzin grania w The Sims 4.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy