logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

KAAROOL

3 miesięce temu

Dying Light opis gry

                           Cześć! W dzisiejszym artykule opisze grę Dying Light 2!

 

               Opis odsłony: Dying Light 2 Stay Human, to pierwszoosobowa gra RPG, akcji typu survival horror z wielkim otwartym światem opracowana przez Techland, i wydana przez Techland Publishing. Jest to kontynuacja gry Dying Light.

 

 Dying Light 2 Stay Human został wydany na system operacyjny Microsoft Windows, oraz konsole takie jak: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S  dnia 4 lutego 2022 r. Stay Human to pierwszy tytuł Dying Light, który wykorzystuje Denuvo jako DRM.

               Rozgrywka i zapoznanie:

Chociaż do tej pory niewiele zostało ujawnionych na temat nowych mechanik rozgrywki dotyczących walki lub parkour, ogłoszono, że gra będzie zawierać dwukrotnie więcej ruchów parkour w porównaniu do jej poprzedniczki. Dying Light 2 Stay Human zapewni graczom większy wybór w misjach, umożliwiając graczom podejmowanie decyzji, które będą miały wpływ na środowisko wokół miasta. Wykonując misję w określony sposób, na przykład stając po stronie określonej frakcji, gracze zauważą znaczną zmianę w środowisku, ponieważ ta frakcja zyskuje wpływy i zacznie zmieniać miasto na swój własny, unikalny sposób. Niektóre frakcje mogą ostatecznie ustanowić porządek, podczas gdy inne rozkoszują się chaosem.

 

Oprócz frakcji, jedną z omawianych nowych zmian jest zmniejszenie liczby spotkań z prawdziwymi zombie. W ciągu dnia miasto jest zamieszkane głównie przez ocalałych i członków frakcji, a zombie wychodzą na zewnątrz tylko w nocy, kiedy wszyscy udają się do domów. Zombie można również znaleźć wewnątrz, w ciemnych, niezamieszkanych budynkach.

 

 

Podczas podróży po mieście możesz modyfikować broń, biegać po ścianach i skakać, biegać po filarach, wykorzystywać zarażonych, aby powstrzymać upadek, ściągać osłony wentylacyjne, czołgać się przez nie i ukrywać się, używać lornetki do oznaczania celów i wykorzystywać swoją wytrzymałość do wyłamywania drzwi (ale to również wyczerpuje twoją wytrzymałość podczas wspinaczki). Bądź ostrożny podczas wspinaczki, zombie mogą cię złapać i ściągnąć w dół. Dying Light 2 zawiera również „Drzewo technologiczne”, które oddziela biegłość w „Parkour” i „Walka”, zdobywaj EXP za każdą akcję i zdobywaj punkty umiejętności za nowe umiejętności i ulepszenia. Osiągnąłeś wysokość, z której nie możesz zejść? Użyj swojej paralotni. Zyskasz hak, którym możesz huśtać się z obiektów (wrogowie też mogą się chwytać) lub przyciągać do siebie przedmioty, a nawet chwytać się w połowie walki, aby zamachnąć się kopnięciem na wroga/zainfekowanego. Możesz także użyć linki z hakiem jako ostatniego wzmocnienia szarpnięcia podczas wspinaczki i wyczerpania wytrzymałości.

 

Zaczynasz od o wiele mniej umiejętności parkour na początku i musisz je odblokować za pomocą punktów umiejętności, które również zwiększają stopniowo statystyki twojej postaci. Nie jest potwierdzone, czy zdobywasz HP w miarę zdobywania poziomu lub jeśli odblokujesz je jako punkt umiejętności. Gra oferuje wiele różnych strojów, które możesz nosić, które również wzmacniają twoje statystyki, takie jak obrona, HP itp. Mogą również istnieć zestawy strojów, które dodatkowo wzmacniają twoje statystyki.

 

Parkour i walka w tej grze są coraz trudniejsze, ponieważ jest więcej typów wrogów i więcej ruchów, nauka zajmuje trochę czasu, ale jest tego warta.

 

 

Mam nadzieję, że mój artykuł się podobał. : )

 

 

 

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022