logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

lol332429

12 miesięcy temu

Faceit czy Matchmaking

 

 

 

CZY WATRO KUPOWAĆ PRIME I CO TO JEST FACEIT.

Koniec smurfów na Faceit; platforma staje się jeszcze przystępniejsza dla  graczy CS:GO | ESPORT NOW

Jak wszyscy od dawna wiemy, counter strike global offensive nie jest już darmowy. Nadal bez kupna można w niego grać, ale funkcja Prime w counter strike global offensive nie jest już możliwa przez zdobycie 21 poziomu doświadczenia w counter strike global offensive.

Sprawiło tą zmianę powstawanie multikont i botów które nabijały ten poziom a potem te konta były

sprzedawane na takich platformach jak na przykład alegro albo innych.

Więc teraz, instalując counter strike global offensive, będziemy mieli możliwość grania wszystkich trybów, poza turnejowym RANKINGOWYM, skrzydłowym RANKINGOWYM, i strefą zagrożenia w trybie RANKINGOWYM.

Z tego powodu możemy normalnie grać te tryby, ale nie będziemy mieli rang ani poziomu za który wcześniej można było zdobyć PRIME. Na dodatek funkcja PRIME zwiększa twój aktualny TRUST FACTORY, czyli zmienną odpowiadającą za twoje punkty zaufania, czyli podejrzani gracze oraz potencjalni hakerzy i gracze toxic, trolle itp. mają te punkty małe, a gracze z pochwałami itp. będą mieli wysoki.

Global Offensive » Adjustments to Non-Prime - Counter-Strike

 

 

Uwaga! Jeżeli rozważasz kupno PRIME w celu wyrównania gry, nie kupuj!

Aktualnie niestety dobieranie rang jest mocno przeciążone. Zdarza się że różnica rang wynosi nawet 3, 4, poziomy, co bardzo psuje balans gry. Po za tym, często zdarza się na niższym rankingu

czyli wyjście części graczy, co skutkuje brakiem balansu gry 5 vs 3 , dlatego polecam zbierać własną ekipę.

 

FACEIT

 

to platforma umożliwiająca granie online w take gry jak counter strike global offensive, KRUNKER.io, oraz kilka innych. Na stronie odpalamy mecz, a następnie jesteśmy przekierowywani do gry. Rozgrywamy tam mecz. Po meczu, dostajemy, (lub tracimy, zależnie od wyniku, ) punkty rankingowe. Za wykonywanie zadań na stronie, ( ukazujących się raz na jakiś czas )

za które dostaniemy walutę FACEIT. Można ją potem wymienić na skiny, sprzęty do gry.itp

niestety problemem jest wysoki poziom graczy,

co sprawia ze nawet na najniższym rankingu gracze są stosunkowo mocni. Spotkałem się także z problemem, bo nie byłem wstanie odpalić meczu,

FACEIT poprosił mnie o weryfikacje konta. Grałem wcześniej mecze, więc albo zostało to dopiero dodane, albo po kilku meczach się aktywuje. Należy podać wtedy numer telefonu, na który zostanie wysłany kod.

Należy uważać, bo nie stawienie się na zaakceptowaną grę, (tak jak na matchmakingu) skutkuje banami czasowymi zwiększającymi się zależnie od liczby kar.

To szybkie podsumowanie różnic, mam nadzieje ze się spodobało ja kończę i pa :)

Lol332429

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022