grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

2 lata temu

Fajne gry

    Siema w tym artykule przedstawię wam recenzję gier.Myślę, że przypadną do gustu wam te gry.Życzę każdemu miłego dnia, którzy czytają mój artykuł.

1.Gra Lego Marvel-głównym miejscem akcji jest Nowy York. Lego zawsze było znane z przetwarzania pop kulturowych motywów.Lego marvel jest grą zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych graczy.Gracz będzie miał możliwość wcielenia się w różnych superbohaterów.Mamy do odblokowania ponad 200 postaci. Możemy wcielić się w znanych superbohaterów i wspólnie walczyć z wrogami by zwalczyć zło. Każdy superbohater posiada inne umiejętności.Gra ta daje nam możliwość stworzenia własnego superbohatera jest to ciekawa opcja.W grze tej możemy wykonywać przeróżne wyzwania dotyczące misji.Miedzyinnymi walczenie z bosami oraz z przeciwnikami itd.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - Deluxe Edition (PC) PL klucz Steam - Darmowa dostawa - Sklep muve.pl

Gry z serii Lego to jedne z najlepszych gier dostępnych na rynku.Gry te wciągają nie tylko młodszych ale i także starszych graczy.Gry lego zawsze były znane z przetwarzania kulturowych motywów z innych filmów.

2.Gra LEGO Batman-Gra ta została wydana 23 września 2008r.Lego Batman został podzielony aż na sześć rozdziałów.W grze tej wcielamy się w postać Batmana oraz Robina. Głównym celem polegającym na tej grze jest zwalczanie zła z innymi wrogami tego świata.Podczas wykonywania przeróżnych misji mamy możliwość przejechania się bat-mobilem, bat-samolotem oraz bat-łódką co jest wielkim plusem tej gry.W każdej rozegranej misji mamy możliwość właśnie przejechania się tymi pojazdami które przed chwilą przedstawiłem.W grze tej również występuje wiele ciekawych akcesorii do zwalczanie zła miedzy innymi legendarny batarang oraz liny.

Gry z serii Lego to jedne z najlepszych gier dostępnych na rynku.Gry te wciągają nie tylko młodszych ale i także starszych graczy.Gry lego zawsze były znane z przetwarzania kulturowych motywów z innych filmów.

3.Gra LEGO City Undercover-Gra ta została wydana 18 marca 2013r.W LEGO City Undercover wcielamy się w postać Chase'a McCaina,który pełni rolę jako oficer.W grze tej gracze mogą odkryć aż 20 dzielnic miasta.Głowej mierze w grze tej chodzi o powstrzymanie różnych przestępstw w mieście,które są tam na porządku dziennym.Łapanie rabusi oraz ściganie przestępców.Otwarty świat,który występuje w tej grze czyni ją wyjątkową,pełną wielu ciekawych przygód.

Gry z serii Lego to jedne z najlepszych gier dostępnych na rynku.Gry te wciągają nie tylko młodszych ale i także starszych graczy.Gry lego zawsze były znane z przetwarzania kulturowych motywów z innych filmów.

4.Gra Shakes & Fidget-Gra ta została wydana 22 czerwca 2009r.Jest to gra przeglądarkowa gra , która przyciągnęła dużo graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest dość prosta nie trzeba posiadać dużo umiejętności aby w nią grać.Głównym celem gry jest robienie codziennych zadań lub misji oraz walczenie z innymi przeciwnikami.Pierwszą rzeczą, jest wybranie klasy. Są to klasy: Wojownik - Klasa,która jest najbardziej wytrzymała w grze.   Mag -Klasa,która zadaje najwięcej obrażeń w grze jednak ma najmniejszą ilość hp. Zwiadowca-Klasa,która posiada wysokie szanse na unik otrzymany od przeciwnika. Poprzez zbieranie złota w misjach możesz kupić różne ciekawe przedmioty z sklepu. Wykonując zadania,walcząc z arenami innych graczy, pokonując lochy zdobywasz poziom doświadczenia.Aby skutecznie zdobywać doświadczenie lub złoto, warto wykonywać zadania dzienne .Możesz także walczyć na arenie lub próbować walczyć w lochu.Musisz zdecydować, jaki jest najmądrzejszy wybór dla Ciebie i Twojej postaci.

 Cechy gry:

-Darmowa gra ,

-Czat ze znajomymi i system wiadomości,

-Unikalny styl komiksowy ,

-Toczenie walk z innymi graczami,

-Wiele różnych magicznych przedmiotów.

5.Gra CS:GO a właściwie CounterStrike Gloal Offensive to jedna z najpopularniejszych strzelanek na świecie. Gra została wydana przez Valve i nadal można ją kupić na platformie STEAM. Koszt to około 50 zł. Ta HIT strzelanka została wydana 21 sierpnia 2012 roku. Od tego czasu miał wiele złych i złych aktualizacji. Złe to: Zmieniono chodzenie po kanałach Dodano rewolwer lub przynajmniej polecane skórki. Według niektórych graczy, zmiana na dore polega na dodaniu Valve Anti Cheat (w skrócie VAC). Ta opcja powinna być skierowana do graczy używających tak zwanych "HAXES". Jednak do dziś ludzie oszukują. CSGO zyskuje popularność w Polsce dzięki Youtuerowi ISAMUxPompa zamiast Izaka.Jest wiele rang w grze tej:

 1. Srebro I (Silver I)
 2. Srebro II (Silver II)
 3. Srebro III (Silver III)
 4. Srebro IV (Silver IV)
 5. Elitarne srebro (Silver Elite)
 6. Mistrzowskie elitarne srebro (Silver Elite Master)
 7. Złoty laur I (Gold Nova I)
 8. Złoty laur II (Gold Nova II)
 9. Złoty laur III (Gold Nova III)
 10. Mistrzowski złoty laur (Gold Nova Master)
 11. Mistrzowski obrońca I (Master Guardian I)
 12. Mistrzowski obrońca II (Master Guardian II)
 13. Elitarny mistrzowski obrońca (Master Guardian Elite)
 14. Wybitny mistrzowski obrońca (Distinguished Master Guardian)
 15. Legendarny orzeł (Legendary Eagle)
 16. Mistrzowski legendarny orzeł (Legendary Eagle Master)
 17. Mistrzowska pierwsza klasa (Supreme Master First Class)
 18. Elita światowa (Global Elite)

Ten ostatni jest trudny do wymieszania. Dlatego Izak nie ukończył wyzwania "Od Srery do Glonego w 10 dni". Gra oferuje teraz cztery standardowe warianty zabawy: Wyścig broni - wariant drużynowego deathmatchu. Odradzamy się niemal natychmiast po śmierci i umieramy po każdym zabójstwie. Trochę zagmatwane, ale o dziwo – działa. Demolition - Połączenie klasycznego trybu wyścigu zbrojeń i wykonywania misji (Oma Planting lub Hostage Takeoff). Nie kupujemy roni, po każdym zabiciu dostajemy nową broń w następnej rundzie. Uproszczony klasyk - stara opowieść Dory o „uwalnianiu zakładników” dla współczesnych „noos”. Ogień sojuszniczy zmniejsza odpowiedzialność za zabijanie postaci podczas krótszych spotkań. Tryb Classic Tournament - Esencja klasycznego Counter-Strike'a.

   Osobiście oceniam te gry na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wyglądają bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gry mają też swoje wady, jak kupowanie różnych przedmiotów dzięki którym masz większe szanse byciu dobrym w danej grze.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w te gry ,sprawiają one wiele przyjemności w graniu.Myślę,że Wam się spodobają te gry.Życzę miłej zabawy w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy