grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

1 rok temu

Far Cry Primal

O GRZE:

Far Cry Primal jest kolejną części gry, która została wydana 23 lutego 2016r. przez studio: Ubisoft.  Jest to gra singleplayer z perspektywy pierwszoosobwej. Po rozpoczęsciu gry zostajemy wprowadzenie w grę, lecz najpierw zaczyna od polowania (ze swoimi towarzyszami) na mamuty, lecz plany zostają pokrzyżowane, gdy zjawia się tygrys szablozębny i zabija naszych towarzyszy. My jako jedyni ocalaliśmy. 

Krwawy Cios | Polowania Władcy Zwierząt | Far Cry Primal - Far Cry Primal -  poradnik do gry | GRYOnline.pl

Ta część Far Cry"a ma to samo co większość części, a mianowicie otwarty świat, ale również w miarę sporo mechanik. Z owych mechanik wyróżniamy np. kraftowanie, do którego potrzebuje przedmiotów, które znajdziemy w czasie grania i przemierzania przez ogromny świat. W owej grze mamy swoich przeciwników, lecz do największych naszych wrogów należy plemię Utah (jest to odmiana przeciwników z Far Cry 3, którzy nosili czerwone ubrania). Na ich czele stoi sam ULL. Do kolejnych naszych przeciwników należa tak zwane dzieci słońca (odmiana przeciwników z Far Cry 3, którzy nosili żółte stroje), na których czele stoi Batari.

Far Cry Primal - Nuevo parche con cambios | Hobbyconsolas

Owa gra (jak wspomniałem wcześniej) ma otwarty świat co pozwala nam na swobodne poruszanie się. Poza fabulą możemy szukać przydatnych nam przedmiotów (np. do ulepszeń ekwipunku, a także ulepszania budynków w naszej GŁÓWNEJ wiosce). Jednymi z lepszych przedmiotów są tak zwane torby myśliwskie, w których można znaleźć rzadsze przedmioty, ale rownież skóry rzadszych zwierząt, które są nam potrzebne, aby się rozwijać. 

Początkowo grę zaczynamy w wiosce, która staje się naszą (GŁÓWNA BAZĄ) i w niej mamy swoją jaksinię. Gdy popychamy fabułę do przodu, to do naszej wioski przybywają postacie, którą mogą nas nauczyć niektórych rzeczy (bez owych postaci nie możemy tworzyć niektórych przedmotów, ulepszyć ich, ale również odblokowywać niektórych umiejętności). Możemy ulepszać swoją glówną jaskinię za przedmioty, ale rownież możemy ulepszać domy innych postaci, aby odblokować niektóre (ulepszenia, funkcje, itp.). 

W owej grze (jak niemalże w każdej wersji Far Cry) znajduję się smaczek każdego gracza, a dokładniej mowa o misjach pobocznych, miejscach do poznania, ale również aktywności pobocznych. Owe misje najczęściej dają nam: nowych mieszkańców do głównej wioski, ale również punkty umiejętności. Aktywności poboczne mają różne funkcje i wymagania, jakie trzeba spelnić, aby owe zadanie wykonać.

Oswajanie:

W owej grze możemy oswojić niemalże każde zwierzę, lecz aby to zrobic musimy odblokować niektóre umiejętności. Aby oswoić zwierzę musimy rzucić przynętę, aby zwierzę podeszło, a następnie zbliżamy się do niego i przytrzymujemy przycisk akcji. Po oswojeniu możemy wybrac owe stworzenie, aby razem z nami walczyło z wrogami. Zaczynamy od małych i mniej groźnych stworów - do duży i groźnych. Na niektórych owojonych możemy rownież usiąc i szybciej przemierzać dystans. 

Far Cry Primal Jak poskromić / oswoić zwierzęta - Tygrysa Szablo-zębnego -  YouTube

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy