grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

2 lata temu

Fifa 22

Ciekawe gry w które warto zagrać na steamie(większośc jest płatna)

To będzie seria artykułów każdym artykule będzie jedna lub dwie gry.  Top jest już czwarta część w poprzedniej odniosłem się do Jurassic World Evolution, a w jeszcze wcześniejszym do Cyberpunka 2077, w pierwszym artykule odnosiłem się też to red dead redemption 2. W tym artykule opiszę wam grę FIFA 22. Seria ta będzie składała się z 10 lub więcej artykułów.. Zaczynając steam jest to platforma na której można kupować gry oraz odbierać za darmo.. Na stronie Gry Na Plus można odbierać klucze do różnych gier które są na między innymi steamie.. Robię ten artykuł po to abyście mogli poznać więcej gier i może w którąś z wymienionych poniżej zagrasz kiedyś.

Czas na rozpoczęcie:

FIFA 22:

Fifa 22 jest grą sportową, a dokładniej grą piłkarską. Fife chyba zna każdy doświadczony gracz. W fifie jest wiele trybów i zacznę od opisania trybu szybka gra jeżeli można to nazwać trybem. 

Wymagania(steam):

  1. Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  2. System operacyjny: Windows 10 - 64-Bit
  3. Procesor: Intel i5-3550 @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
  4. Pamięć: 8 GB RAM
  5. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
  6. Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  7. Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni

Szybka gra:

Szybka gra jest to tryb, w którym możesz zagrać dowolnymi zespołami, na dowolnym stadionie, z wybranymi zasadami i wiele innych ciekawych ustawień. Możesz zagrać na przykład finał ligi mistrzów, półfinał a nawet fazę grupową. Jest dostępna również wersja volta football w które liczy się bardziej freestyle i boisko jest mniejsze i w jakimś innym miejscu niż na przykład stadionie. Jest też tryb normalny czyli taki na którym możesz po prostu wybrać drużyny lub narodowości i nimi zagrać. Jest też wiele innych trybów szybkiej gry. Gdy gracie mecze sobie tak seryjnie(czyli wiele) na przykład z botem lub kolegom to automatycznie liczy wasze wygrane przegrane i remisy i sumuje wam to dzięki czemu możecie się dowiedzieć kto jest lepszy w ilości zwycięstw. 

Kariera:

Kariera jest to tryb w którym możemy zarówno grać zawodnikiem zdobywać przepiękne gole, bronić bramki przed golem lub pomóc drużynie grając pomocnikiem lub obrońcą jak i zarządzać całą drużyną i prowadzić ją do zwycięstwa. Wybierając zawodnika na początku wybierz jego pozycję, ubiór, karnacje, ustawienia twarzy są również bardzo rozbudowane dzięki czemu każdy może stworzyć zupełnie odrębną postać. Gdy już stworzysz swoją postać przejdziesz do podstawowych ustawień jakimi są na przykład długość meczu, czy pierwsze letnie okno transferowe. Gdy zaczniesz swoją owocną karierę będziesz musiał trenować swojego zawodnika i tak dobrze nim zarządzać oraz grać by stał się najlepszy. Gdy chcesz przenieść się do innego klubu wchodzisz w ustawienia zawodnika lub kontraktu i wybiera to co cię interesuje czyli wypożyczenie lub transfer. To jednak nie od razu da ci klub lecz będzie większa szansa, że inne kluby będą na ciebie zwracały większą uwagę. 

W tym artykul to by było na tyle. Dokończę w jednym z następnych. Siema.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy