grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

Kubix145

2 lata temu

FIFA MOBILE - Przedstawienie

Cześć w dzisiejszym artykule przedstawię wam FIFE MOBILE. Jeśli jesteś ciekawy gry to zapraszam do przeczytania i mile spędzonego czasu.

FIFA MOBILE, Gra jest naprawdę realistyczna, w grze znajdziemy wszystkich najlepszych zawodników. Gdy pobierzemy FIFE MOBILE, na początku przechodzimy samouczek i po przejściu otrzymamy już dobrych piłkarzy do naszego składu, po przejściu samouczka gra będzie nam pokazywać kolejne kroki, aż będziemy mogli sami ruszać się po aplikacji. W grze znajduję się Market, gdzie jest mnóstwo piłkarzy takich jak Robert Lewandowski, Leo Messi czy Cristiano Ronaldo, w Markecie możemy również sprzedawać swoich piłkarzy. Również w grze jest dużo Event'ów, gdzie dostajemy coinsy jak i karty piłkarzy, też warto wspomnieć że codziennie są nowe Questy za które otrzymujemy gemy, za które możemy kupować Paczki z Piłkarzami w Sklepie (nie Markecie). Rozgrywka jest na prawdę przyjemna, jeśli lubimy słuchać komentatorów to polecam pobrać w opcjach gry paczkę z komentarzami (niestety nie ma po Polsku), lecz polecam Angielskich komentatorów.

W grze znajdziemy też dwa tryby: VS Attack, jest to taki tryb gdzie mierzymy się przeciwko graczowi i nie gramy meczu tylko system daje nam losowe akcje i cały jakby taki mecz trwa 1min i 30s i wygrywa ten co wygra na przykład 10:9, dzięki wygranej lub remisie dostajemy "Fanów" i dzięki czemu możemy awansować do kolejnej ligi, w kolejnych ligach są co raz mocniejsi rywale, drugi tryb to Head to Head, czyli tutaj już gramy pełny mecz, ale nie przeciwko botowi, tylko już prawdziwemu graczowi (polecam mieć dobry zasięg bo mogą wystąpić lagi i słabo się gra), i ta jak w trybie VS Attack dostajemy "Fanów" i awansujemy do kolejnych lig, gdzie jak można się domyśleć są co raz to lepsi gracze.

Jeśli chodzi o skład to na początku jest trudno, ale jak będziemy brali udział w Event'ach to będzie łatwiej bo będziemy dostawać monety, jak i piłkarzy. Osobiście polecam układać skład z jednej Ligi, ponieważ jak będą dwie ligi to później będzie ciężej układać skład, ja mam na przykład skład z Ligi Angielskiej, polecam go bo na początku dostajemy piłkarza Pulisic z Ligi Angielskiej. Warto wspomnieć o Daily Login czyli codziennym logowaniu, za siódmy dzień logowania otrzymujemy kartę z piłkarzem Alexander-Arnold też z Ligi Angielskiej, za kolejne dni dostajemy coinsy, power up i różne rzeczy. Jeśli nasz skład osiągnie OVR 80 to będzie odblokowana tak zwana "Chemia", taka zielona kreska, żeby była zielona to właśnie musimy mieć piłkarzy z tej samej Ligi lub tego samego Kraju. Jeśli irytuje cię, że twój piłkarz nie trafia na przykład akcji sam na sam z bramkarzem to polecam wejść w zakładkę Skład i w Skill Boosts, tam możemy ulepszyć między innymi umiejętności piłkarzy takie jak posiadanie piłki, defensywa, podania jak i również kondycja.

Więc to byłoby na tyle podsumowując naprawdę polecam zagrać w FIFE MOBILE, dlatego że ta gra jest naprawdę realistyczna.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy