logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

5

cezar123

8 miesięcy temu

Fnaf UCN działania i mechaniki animatroników

  Animatroniki z menu:Będę niektóre animatroniki opisywać na raz z powodu ,że mogą mieć taką samą mechanike.

-freddy- pojawia się w lewym Korytarzu. Kiedy go zobaczymy na kamerze i będzie w wejściu należy zamknąć drzwi. Im wyższa temperatura, to Freddy będzie szybciej się poruszał.

-bonie i foxy-są w pirate cove. Foxy działa tak jak w fnaf 1. Bonie działa inaczej, nie wolno na niego patrzeć na kamerach inaczej je zniszczy Będą stali tam losowo, na biurku w biurze będzie jednego z nich figurka to oznzacza który jest w Pirate Cove.

-chica- słucha muzyki z pozytywki w Kuchni robiąc hałas naczyniami. Jeśli nie słyszysz nic, to znaczy, że przestała. W tym wypadku szybko zmień muzykę, bo nas zabije. Jeśli zmienisz muzykę, którą słucha, na tą, której nie chce, toteż wyjdzie i cię zabije.

-Toy freddy- znajduje się w Parts and Service i gra w Fnaf mr.hugs na komputerze. Niestety, trzeba mu pomóc, żeby wygrał. Jeśli przegra to nas z  jumpsceruje.

Toy bonie, toy chica i withered bonie-zakładaj na nich maske. Pjawiają się losowo. Kiedy usłysysz szum i ekrean będzie pigać lekko na czarno to znak ,że któryś z nich się pojawił.

mangle- chodzi i kręci się w systemie wentylacyjnym. W przeciwieństwie do innych, gdy dojdzie do wyjścia z górnego węta w biurze i zamkniesz jej wyjście, nie odejdzie stamtąd, dopóki nie otworzysz z powrotem. Jeśli tak się stanie, będzie zwisać z sufitu i hałasować, a w najgorszym wypadku może cię jumskerować. Jedynym sposobem jest blokada laserowa.

ballon boy i JJ- BB i JJ skradają się bocznym wentem. Gdy w nim będą, zamknij wenta i poczekaj, aż odejdą. Inaczej pojawi się w biurze. BB blokuje ci latarke a JJ drzwi i wentylacje.

Withered Chica- jest postacią kręcącą się w systemie wentylacyjnym. Aby zapobiec jej wyjściu z wenta, włącz blokady laserowe, chodzi tylko prawym. Jednak gdy dostanie się do wyjścia, utknie w nim, uniemożliwiając Ci zamknięcie wenta, a innym przedostanie się do ciebie. Chica możę jednak się wydostać kiedy będziesz mieć włączone kamery.

Puppet- Działa jak w Fnaf 2. Znajdziesz jej pozytywke w kuchni.

Withered golden freddy-Pojawia się losowo po wyłączeniu kamer. trzeba założyć maske lub znów otworzyć kamere.

Spring trap-Pojawia się w górnym węcie i można go tam zobaczyć, w tedy trzeba zamknąć węta.

Phantom animatroniki- Na freddy'ego trzeba świecić latarką a mangle i bb przeszkadzają gdy za długo widzisz ich na kamerach.

Nighmare freddy-świeć latarką na jego miśki.

Nighmare bonie,nighmre mangle i circus baby- Kup ich pluszaki lub bądź na 2 kamerze.

Nighmare i nighmare fredbear-zobaczysz oczy jednego z nich w któryś dzwiach biura i sygnałem tego będzie ich śmiech.

Jack-o-chica- Pojawie się  na kamerze 1 i 2 gdy jest ponad 100 c.

Nighmarionet-Pojawia się w biurze na twojim kursorze myszki, musisz zdjąć go zniej bo inaczej dostaniesz jumscare.

Nighmare bb-Jest w twoim biurze i gdy zmieni bozycje świeć na niego latarką gdy zrobisz to pod czas kiedy się nie poruszył to zrobi ci jumscera.

Ballora- gdy usłyszysz jej dźwięk zamknij obydwoje drzwi.

Funtime foxy-na kamerze 5 się pojawia i na tabliczce będzie napis o której jest show time o tej porze musisz wejść na jego kamerę.

Ennard-gdy usłyszysz pisk metalu zamknij górnego wenta.

Trash gang-Losowo pojawia się na kamerach zasłaniając ci przez chwilę ekran, co jakiś czas możemy zobaczyć jego jumpscare.

 helpy-pojawia się losowo po odłożeniu kamery. Gdy się pojawi, należy na niego kliknąć. W przeciwnym razie skończy się to ogłuszającą trąbnięciem.

Happy frog, mr.hippo, pigpatch, ned bear i olivier-Są w systemie kanałów powietrznych. Happy frog, mr.hippo i pigpatch działają na dźwięk przyciągający.Need bear i olivier działa na ogrzewanie i dźwięk przyciągający.

Rockstar freddy- Czasami prosi cię o 5 monet a jak tego nie zrobisz to cie zabije.

Rockstar bonnie-Pojawia się w biurze i musisz znaleść jego gitare na kamerach ukrytą.

Music man- siedzi zawsze za Tobą. Gdy hałasujesz za dużo, on coraz szybciej i szybciej będzie trzaskał talerzami, aż w końcu zaatakuje.

El chip-Gdy pojawi ci się jego reklama musisz nacisnąć enter.

Rockstar foxy-Daje jumscare albo nagrode po naciśnięciu jego papugi.

Rockstar chica-Od czasu do czasu będzie stać przy drzwiach biura po jednej lub po drugiej stronie. Samo zamknięcie drzwi nie da żadnego efektu. postaw i kliknij na znak "Mokra podłoga" dwukrotnie po tej stronie, po której ona jest, a ona bojąc się, że się poślizgnie, odejdzie w mrok z powrotem.

Funtime chica-Czasami nam przeszkadza podobnie do el chipa.

Molten freddy-Zamknij górny węt jak usłyszysz jego śmiech.

scrap baby-Jest czasami w biurze. Jak drgnie poraź ją prądem, na biurku będzie znajdywać się przycisk.

Scrap trap- Zamknij prawego wenta gdy usłyszysz coś tłuczącego metal.Pojawia się raz na noc.

Lefty-Na jego kamerze gdy drgnie musisz ustawić global music boxa.

Phone guy-Naciśnij przycisk ,,MUTE'' ukryty w biurze aby go wyciszyć.

Mam nadzieje ,że pomogłem.

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022