grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

Adamesik

2 lata temu

Fortnite

       Fortnite jest grą fabularną która wymaga umiejętności, lecz oczywiście można się nauczyć w nią grać. W fortnite można budowaćróżne rzeczy np. zaboxować się. Co kilka miesięcy jest nowy sezon lub rozdział. Są rózne tryby turniejowe i tym podobne na turniejach zwykle gdy zdobędziesz likwidacje to dostaniesz 50 punktów zdrowia bądź 50 osłony. Co sezon jest nowy karnet bojowy w którym dostajesz nowe skóki za nowe poziomy, poziomy zdobywasz otwierając szkrzynie znajdujące się na mapie ale likwidując przeciwników i w bardzo dużo innych sposobów. W fortnite możesz grać ze znajomymi. Epic games ( twórcy gry fortnite ) starają się wypuszczać aktulizacje gry co wtorek a dokładniej co tydzień we wtorek mała aktualizacja a potem za tydzień już większa ( tak jest zazwyczaj ).        Epic games nawiązują różne współ prace z innymi firmami np. among us, w wyniku współ pracy epic games z among us wyszedł nowy tryb ,,oszuści'' w którym bardzo łatwo się zdobywało punkty doświadczenia, gracze zrobili skrót od punkty doświadczenia (xp)  Jeśli nie masz v-dolców to się nie bój, awansując w karnecie możesz zdobyć łącznie 300 v-dolców po wbiciu 100 poziomu ( bez kupowania karnetu bojowego ) z kupieniem karnetu bojowego dostaniesz tych v-dolców 1500 oczywiście też po wbiciu 100 poziomu. Normalny karnet bojowy ( bez dodatkowych poziomów ) kosztuje 950 v-dolców a taki ulepszony karnet bojowy kosztuje 2500 v-dolców i dostajesz w tym ulepszonym karnecie dodatkowe 25 poziomów. Co miesiąc jest nowa ekipa fortnite która zawiera skórkę, plecak, kilof, lotnie, karnet bojowy ( nie ulepszony ) oraz 1000 v-dolców. Skoro już jesteśmy w temacie kupowania rzeczy do fortnite to co sezon wychodzi pakiet startowy który zawiera 600 v-dolców plecak kilof i skórkę.
Oto przykład takiego pakietu startowego kosztuje on 14 zł, a znajduje się w nim ta skórka i 600 v-dolców co czyni ten pakiet opłacalnym.
W grze są też różne wydarzenia które najczęściej potem wpływają na fabułę gry.
Oto przykłąd takiego wydarzenia w tedy Królowa kostek zaatakowałą naszą mapę i chciała zniszczyć naszą mape, lecz przyszła siódemka i obróciła wyspę przez co królowa kostek poszła na dno wód otaczających wyspę. Po wydarzeniu nasza mapa się obróciła i po drugiej stronie mapy była jakby nowa mapa z całkiem nowymi brońmi.
    W fortnite zazwyczaj gdy ktoś jest dobry to musi umieć budować i dobrze strzelać.
Oto przykład dobrego gracza ( można też mówić spoceńca. ) To jest zdjęcie ze starej mapy.
W fortnite są tak zwane OG skiny czyli takie które nigdy nie powrócą ( zazwyczaj tak jest ) oto przykład OG skina 
Myślę że to tyle z ważnych rzeczy dzięki za czytanie Naura.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy