grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

4

kanikkozak99

3 lata temu

Fortnite -dla początkujących i nowy sezon w Fortnite

FORTNITE TRYBY GRY

W Fortnite istnieją cztery główne tryby gry, które razem oferują coś dla każdego gracza. Te cztery tryby to: Battle Royale, Party Royale, Creative i Ratowanie Świata.

KRÓLEWSKA IMPREZA

Party Royale to tryb w Battle Royale. Party Royale to eksperymentalna i ewoluująca przestrzeń, która koncentruje się na beztroskiej zabawie. Atrakcje obejmują powietrzne tory przeszkód, wyścigi łodzi, filmy, a nawet koncerty na żywo najlepszych artystów! Podobnie jak wszystkie inne tryby w Battle Royale, Party Royale jest bezpłatne.

TRYB KREATYWNY

Gra Fortnite Creative dołączona bezpłatnie do Battle Royale daje Ci kontrolę nad własną wyspą — twórz własne gry i zasady, a także zapraszaj znajomych! Creative udostępnia narzędzia do projektowania gier zarówno prostych, jak i złożonych, więc twórz to, co chcesz stworzyć. A kiedy nie tworzysz, poznaj gry stworzone przez znajomych lub inne osoby ze społeczności Fortnite. Oprócz tworzenia i grania w gry, Creative to także świetne miejsce do tworzenia własnej scenerii. Spraw, aby Twoja wyspa wyglądała tak, jak chcesz i ciesz się nią ze znajomymi!

RATOWANIE ŚWIATA

W grze Fortnite Save the World odkrywaj rozległy, zniszczalny świat łącząc siły z innymi graczami, aby powstrzymać hordy potworów. W swojej walce z tymi potworami stań się silniejszy znajdując łupy, wytwarzając broń i powiększając swoją kolekcję bohaterów. Zbuduj bazę i ufortyfikuj ją pułapkami, aby powstrzymać pustaki! Graj w Ratowanie Świata ze znajomymi lub innymi członkami społeczności Fortnite. Dostęp do Ratowania Świata można uzyskać kupując Pakiet Ratowania Świata, który można znaleźć na naszej stronie internetowej, w Fortnite lub w sklepie na konsoli. Ratowanie Świata jest dostępne na PlayStation, Xbox i PC.

CROSSPLAY Z MILIONAMI GRACZY W SPOŁECZNOŚCI FORTNITE

Miliony graczy na całym świecie grają w Fortnite, dzięki czemu zawsze znajdą się gracze, do których można się przyłączyć  niezależnie od tego, czy przewyższasz ich w Battle Royale, grasz z nimi w gry w trybie kreatywnym czy wspólnie eliminujesz pustaki w Ratowaniu Świata. Fortnite oferuje crossplay, co oznacza, że ​​gracze na różnych platformach mogą grać razem!

NA JAKICH PLATFORMACH MOŻNA GRAĆ W FORTNITE?

Obecnie Fortnite Battle Royale oraz dołączone Party Royale i Creative są dostępne do pobrania na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC oraz w aplikacji Epic Games na Androida za pośrednictwem Fortnite.com/Android lub Samsung Galaxy Store. Tryb Ratowanie Świata jest obecnie dostępny na PlayStation, Xbox i PC. Fortnite na iOS, Mac i Google Play pozostaje w wersji 13.40 i nie jest dostępny dla nowych graczy do zainstalowania na iOS. Ratowanie Świata nie jest już dostępne na Macu. Jeśli chcesz zagrać w nowe aktualizacje Fortnite, możesz pobrać grę na dowolną z wymienionych powyżej platform.

KIM SĄ GRACZE GRAJĄCY W FORTNITE?

Tworząc dużą społeczność na całym świecie gracze Fortnite działają w wielu regionach, grupach wiekowych i wielu innych grupach demograficznych. Społeczność Fortnite jest zróżnicowana! Jeśli interesuje Cię granie w Fortnite ze znajomymi niezależnie od tego czy są Twoimi sąsiadami, czy z całego świata, dołączenie do nich jest łatwe. Sprawdź nasze wskazówki, jak grać w Fortnite ze znajomymi.

CO RODZICE POWINNI WIEDZIEĆ O FORTNITE?

Istnieje szereg funkcji kontroli rodzicielskiej, które pomogą Ci zarządzać doświadczeniami członków rodziny w Fortnite, w tym opcjami komunikacji, prywatności i śledzenia czasu gry. Możesz także skonfigurować kontrolę rodzicielską na platformie gier członka rodziny i/lub epicgames.com, aby ograniczyć zakupy w grze. Dowiedz się więcej z naszego przewodnika po kontroli rodzicielskiej. Możesz podjąć decyzję, czy Fortnite jest odpowiedni dla Twojej rodziny, odwiedzając stronę Fortnite w Epic Games Store, aby wyświetlić oceny. Naszym celem jest, aby ekosystem Epic Games był przyjemnym i bezpiecznym miejscem, dlatego zapewniamy i egzekwujemy nasze Zasady dotyczące społeczności oraz w przypadku udostępniania treści nasze Wytyczne dotyczące treści. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się ustawić kontrolę rodzicielską, czy nie, Fortnite to świetna gra dla rodziców i członków ich rodziny do wspólnej zabawy. Dzięki szerokiej kompatybilności urządzeń, zróżnicowanym trybom gry i możliwości łączenia ludzi, którzy są daleko od siebie, nawet ci, którzy nie mają doświadczenia w Fortnite, mogą dobrze się bawić!

WSKAKUJ Z ŁATWOŚCIĄ

Rozpoczęcie pracy w Fortnite jest łatwe, ale jeśli szukasz dodatkowych zasobów, możesz skorzystać z Fortnite.com. Na przykład nasze FAQ dotyczące Fortnite zawiera szeroki zakres informacji dotyczących funkcji, różnic między platformami, zakupów w grze i nie tylko. Centrum pomocy Fortnite, oprócz linku do kontaktu ze Wsparciem Gracza jest kolejnym przydatnym źródłem informacji. Aby uzyskać wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i ochrony nasza strona Bezpieczeństwo i zabezpieczenia zawiera informacje, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo swoich usług i konta. Wiele z nich jest zdrowym rozsądkiem, ale nigdy nie zaszkodzi, jeśli się go przeczyta! To tylko kilka z dostępnych zasobów, które pomogą Ci uzyskać jak najlepsze wrażenia z gry Fortnite. Cieszymy się, że dołączysz do społeczności Fortnite!  

RZUĆ LINIĘ

Nowy sezon to jeszcze więcej ryb w morzu! Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy też jest to Twój pierwszy raz na wodzie – te wskazówki powinny pomóc Ci w złowieniu czegoś nowego. Chociaż możesz zarzucić wędkę do wody w dowolnym miejscu i coś wyciągnąć, uważaj na skaczące ryby i fale na powierzchni wody – te otwory do łowienia dadzą Ci największą szansę na rzadkie łupy.

NOWE HOBBY I WIĘCEJ FLOPPERÓW DO ZNAJDOWANIA

Wszyscy na wyspie otrzymali standardowe wydanie Księgi Kolekcji, aby pokazać kolekcję wędkarską. Podczas meczu otwórz mapę i przejdź do zakładki „Księga kolekcji”, aby zobaczyć wszystkie kształty i style złowionych ryb, a nawet wskazówki, gdzie znaleźć te, które uciekły. Sprawdź swój największy połów i porównaj się ze znajomymi, aby zobaczyć, kto jest najlepszym wędkarzem. W wodach wyspy zamieszkują teraz dziesiątki nowych gatunków – od nakrapianych zielonych płetw, przez ostrogłową paprykę, po nawet oślizgłe, ale niosące tarczę JellyFish. Krążą nawet pogłoski o pływaniu wyjątkowo rzadkiego gatunku pozłacanego. Złapanie tych głębinowych mieszkańców nie będzie łatwe. Niektóre pojawiają się tylko w nocy, podczas gdy inne są na tyle nieuchwytne, że wymagają specjalnej, ulepszonej wędki, aby je ciągnąć. Zajrzyj do podręcznej Księgi Kolekcji i wymieniaj się historiami na morzu z innymi wędkarzami, aby przyszpilić tych wijących się wodnych mieszkańców. Aby uczcić to wędkarskie szaleństwo, które ogarnęło wyspę, zachęcamy Was do wędkowania! Co tydzień będziemy ogłaszać w mediach społecznościowych nowy „Złów tygodnia” dla wędkarzy, a także kilka wskazówek, gdzie ich znaleźć. Podziel się swoją zdobyczą, a jeśli będzie większa niż nasza, wykrzykujemy Cię!

DZIĘKUJE

"

"

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy