grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

4

csgo123

2 lata temu

Frakcje w Total War: Shogun 2

Jakie są klany w shogun 2 total war

w tym artykule opowiem o klanach w shogunie 2 celem gry jest zająć całą japonie. na początku gry wybierasz klan którym będziesz grał.

Dobrym wyborem dla nie zaawansowanych

jest Shimazu idealny klan dla początkujących jest on łatwy dlatego że ma bardzo dobrą pozycje startową jest ze trzech stron otoczony górami ma bardzo dobrych samurajów i jest na wyspie.

30+ Total War: Shogun 2 Tapety HD | Tła

Mori to trudny klan bo zaczyna grę wystawiony na ataki ze wszystkich stron i ma dobre statki które w shogun total war nie pełnią aż takiej wartości ja osobiście bardzo lubie gre tym klanem.

 

Chosokabe to po Shimazu najłatwiejszy klan dlatego że jest na najmniejszej wyspie i ma wojnę tylko z jednym klanem naraz ma wybornych łuczników i jest przez grę oceniany na łatwy.

 

Hattori to najtrudniejszy klan jest on tuż obok szogunatu i ma bardzo drogie jednostki ale te jednostki mogą

na początku bitwy mogą się rozmieścić dalej niż jednostki innych klanów ich atutem są ninja i ninja kischo tacy ninja do walki.

 

Oda to dla mnie nudny klan ten klan specjalizuje się w ashigaru z yari podstawowej jednostce ich klan

zaczyna w środku mapy mają za wroga tokugawe i shoni i w dalszej fazie gry ich moc jest nieprzydatna

grania tym klanem nie polecam.

 

Tokugawa to po hatorri najtrudniejszy klan jako jedyny na początku gry jest wasalem i gra nim zupełnie różni się od pozostałych klanów ten klan jest najciekawszym klanem w grze.

 

Takeda to klan który specjalizuje się w konnicy jego atutem są już dwaj sojusznicy na początku hojo i imigawa ma on specjalną jednostkę ogniową jazdę takedów ta jednostka to taki ala generał bo jest jazdą z katanami która zwiększa morale.

Uesugi to mój ulubiony klan specjalizuje się w handlu i w mnichach wojownikach ta frakcja ma najdłuższe

drogi więc najtrudniej przemieszczać im się między prowincjami ale ich potęga jednostek to wynagradza to trudy klan ale polecam.

 

Date date to frakcja którą nie polecam grać ma strasznie długie drogi w prowincjach i chi specjalizacją są samuraje z dahi którzy dla mnie nie są dobrzy po prostu nudna frakcja.

 

Ikko iki to bradzo trudny klan ze względu na ich inną wiarę oni wieżą w ikko a cała reszta (oprócz otomo) wierzy w buddyz dlatego nikt ich nie lubi ale mają dobrych mnichów wojowników i ashigaru z mieczem.

 

Otomo to jedyny klan chrześcijański ma on jak ikko iki niechęci wśród innych klanów bo ma inną wiarę ale chrześcijanie dali im w zamian strzelby i jako jedyni mają je od początku gry

Total War: Shogun 2, Samurai HD Wallpapers / Desktop and Mobile Images &  Photos

Otomo ikko iki i hattori to klany które trzeba dokupić ale reszta jest dostępna w podstawowej wersji gry.

 

To na tyle jeśli chodzi o klany w shogun 2 total war koniec.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy