grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

Helko11

3 tygodnie temu

Główne sposoby na szybsze wykonywanie zadań w grach na PC i mobilnych -->

Dzień dobry Użytkownicy
W dzisiejszym akrtykule chciałbym Wam przedstawić kilka sposobów na szybsze zdobywanie punktów (w grach na komputer, jak i w grach mobilnych), oraz przytoczyć parę gier, na który owe SPOSOBY MOGĄ ZADZIAŁAĆ

    1. Gry na komputer:
a) Crossout - tutaj nasze główne zadania obejmują rozegrane gry (ostatnie zadnie obejmuje jakoś 70 gier), każda gra trwa około 2 - 4 minut, ale tutaj akurat jest taktyka dezercji to znaczy - wchodzimy na mecz, wychodzimy do garażu -- nie otrzymujemy za to kary czasowej, ani żadnych nagród w grze, lecz otrzymuje rozegraną bitwę, co delikatnie przyśpiesza wykonywane zadania.


b)WAR THUNDER - główne zadania obejmują wygrane gry oraz zniszczone cele naziemne - do owych zadań polecam zagranie jednostakmi lotniczymi --> wchodzimy na mecz i rozwalamy najwięcej ile się da jednostek naziemnych (dział przeciwlotniczych, pojazdów). Nie skupiamy się na samolotach przeciwnej drużyny, gdyż to spowalnia tok wykonawania zadań, a do tego niszczenie ich samolotów NIE JEST wymagane do żadnego zadania. Na jednym meczu idzie rozwalić do 20/30 jednostek naziemnych i można tak rozegrać ze dwie/trzy gry, a następnie powtórzyć taktykę DEZERCJI --> wejśc do gry i wyjść (nie ma za to kary czasowej, nagrody za mecz i trzeba czekać kilka minut na zakończenie meczu).

What kind of profil icon is that? Never seen this before : r/Warthunder
c)RAGNAROK - bardzo proste zadania skupiające nas na wbijaniu poziomu BASE. Ostatnie zadani wymaga wbicia 25 poziomu. Można je wykonać w jedeń dzień poprostu bijąc każdego napotkanego potworka + warto znaleźć miejsce, gdzie zamiast respi się ich tylko 3 --> będzie ich ponad 10. Level nabija się ciut wolniej, ale wystarczy spędzić na grze do 2h by zdobyć odpowieni poziom

Ragnarok Online Basic Controls - WarpPortal
d)ENLISTED - obejmuje wbijanie POZIOMÓW DOWOLNEJ KAMPANI. W samej grze mamy parenaście różnych kampani, które różnią się wojskami oraz miejscami, w których toczone są bitwy, aby najszybciej wykonać zadania należy skupić się na LEWELOWANIU  - aby to osiągnąć, należy podczas bitwy osiągać jak największy wynik, gdyż gra dodaje potem bonusowy EXP (powiedzmy, że w czasie bitwy dobijemy do 3000 punktów i wygramy --> dostajemy wtedy około 6000-7000 exp kampanii).

Enlisted - How to Level Up Fast - Slyther Games
e)CALIBER  - zadania obejmują wbijanie POZIOMÓW KONTA do 15 - każdy poziom (wyłącznie do 15) wymaga pewnej ilości rozegranych meczy, najlepiej grać mecze, które trwają krócej, a mianowicie tryb SHOWDOWN.


f)WORLD OD WARSHIPS - zadania obejmują wpierw rozegrane mecze (tutaj taktyka dezercji nie działa, gdyż tutaj już za opuszczenie meczu dostaje się kary) , a nstępnie rozwalanie statków graczy (30 statków, potem 50)--> najlepszą metodą na to jest wzięcie pomniejszych leveli niszczycieli (tzn. TIER II/TIER III), gdyż mają już torpedy i wystarczy podpłynąć do wrogiego okrętu, aby go w miarę szybko zatopić --> na mecz idzie znisczyć do 2 - 4 wrogich okrętów; zadanie ciut bardziej czasochłonne, ale do wykonania w krótkim czasie.

Profile - World of Warships | Interface In Game

          TO BYŁO BY NARAZIE NA TYLE Z GIER NA PC --> PRZECHODZIMY DO KILKU PRZYKŁADÓW MOBILEK:
a)DOOMSDAY- obejmuje mega proste zadania (tzn. rozbudowywanie HEADQUARTERS --> głównego budynku/centrali) do poziomu 17 - sam fakt jest taki iż rozbudowana na poziom 17 zajmuje prawie 7 dni, ALE w grze mamy sporo eventów, które zapewniają nam niejednorknotnie sporą ilość: speedbustów, diamentów, materiałów, przez co nie musimy się o nic martwić i może bardzo szybko wykonać zadania; nie trzeba nic płacić, aby wbić owy poziom centralnego budynku --> lecz musimy się jedynie skupić na jego wymaganiach rozbudowy, tzn. nie ulepszać budynków po kolei (jak sugeruja gra) tylko np. mur oraz inny budynek, które centrala chce (np. obóz szkoleniowy jednostek, alliance center itp.). Aczkolwiek jedno zadanie obejmuje DOKONANIE DOWOLNEJ PŁATNOŚCI, ale cena najmniejsza wynosi 5,99 zł. 
b)COINPOP (lub inna aplikacja, gdzie trzeba w dowolną grę partnerską zagrać 35 min/60 min/65 min) - tutaj sprawa jest mega prosta, gdyż po odpaleniu aplikacji wystarczy się zarejstrować i pobrać DOWOLNĄ grę partnerską, po wykonaniu tego wystarczy odpalić aplikację, a czas w niej będzie się nabijał, nie trzeba (ale można) w nią grać, lecz można w tym czasie porobić cokolwiek innego (np. na kompie, w domu, bo gra musi być odpalona - nie można jej minimalizować, bo czas przestanei być nabijanie), by sprawdzić czas w gzre wystarczy wejść na główną aplikację - pokroju COINPOP w zakładkę moje gry i tam jest napisane ile czasu APLIKACJA NABIŁA OWEJ GRZE .
c)CALL OF DRAGONS - tutaj również wystarczy skupiać sie na rozbudowie głownego budynku, brać udział w eventach, lecz tutaj jest więcej zadań pokroju MAKE A PURCHASE, lecz one NIE SĄ OBOWIĄZKOWE !.


TO BYŁO BY NA TYLE W TYM ARTYKULE - MAM NADZIEJĘ, ŻE POMOGŁEM UŁATWIĆ WAM ZDOBYWANIE PUNKTÓW NA STRONIE --> OPISANE TUTAJ ZADANIA ZOSTAŁY PRZEZE MNIE WYKONANE. SPORA CZĘŚĆ INNYCH GIER, MA BARDZO PODBNE ZADANIA DO TYCH - OPISYWANYCH TUTAJ :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE: HELKOMIN


 


 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy