logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

1 rok temu

Godne do polecenia gry na komputer

   Siema w tym artykule przedstawię wam gry do grania na komputer oraz przedstawię wam plusy tych gier.Zapraszam do czytania.
1.Gra Fortnite-bo tak się nazywa ta gra jest to jedna z najbardziej znanych gier na świece.Gra wieloosobowa z trybem rozgrywki battle royale została wydana przez Epic Games 26 września 2017 na platformy Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One, w 2018 roku na iOS, Nintendo Switch i Android. Gra ta polega na wielkiej bitwie na rozległej mapie – pojedynczo lub w grupach od dwóch do czterech osób. Rywalizacja między innymi przeciwnikami.Zadaniem graczy jest eliminowanie innych przeciwników.Fortnite jest grą darmową więc każdy może w nią zagrać.W fortnite występują różne eventy oraz turnieje pieniężne. 
Turnieje pieniężne takie jak:
-Solo Cash Cup,
-Duo Cash Cup,
-Trio Cash Cup.
Każdy może oczywiście się zmierzyć w turniejach pieniężnych jedynie trzeba posiadać ligę mistrzowską, którą można wbić na arenie.
Tutaj opiszę jak zacząć swoją przygodę z Fortnite. Jak zacząć grać w Fortnite ?
1.Wybierz miejsce na mapie gdzie będziesz lądował(staraj się lecieć na mniejsze miejscówki,ponieważ często mało graczy tam leci).
 
2.Kiedy wybrałeś już miejsce I wylądujesz postaraj się poszukać skrzynek w których znajduje się amunicja, broń, leczenie miedzy innymi (apteka,kew oraz bandaże) jest to bardzo potrzebne aby zacząć grać.
 
3.Okej gdy już poszukałeś skrzynek i posiadasz już broń oraz przydatne przedmioty możesz być gotowy na walkę z innymi przeciwnikami.Staraj się być z dala od innych walk.W tym czasie zbierz matsy(materiały)możesz je zebrać poprzez niszczenie budynków,aut lub znalezienie lamy,która zapewni Ci wiele przydatnych przedmiotów.Również w grze tej będzie się pojawiać burza,której musisz omijać ze względu iż zabiera ona daną liczbę hp.Zależy to od wielkości burzy im mniejsza tym więcej odejmuje hp. Kiedy wiedzieć gdzie nie ma burzy? Jest to widoczne na minimapie.Narysowany jest biały okrąg.To znaczy, że tam jest bezpiecznie i nie ma burzy. Kiedy nadejdzie chwila ,w której będziesz 1v1 z przeciwnikiem zachowaj spokój i ruszaj do walki.Staraj się budować tak żeby nie stracić jak najwięcej materiałów oraz buduj z twardych surowców albo z cegły bądź z metalu.Ciężko wtedy przeciwnikowi będzie zniszczyć twoją budowlę.Jeśli wygrasz pokaż swojemu rywalowi porażkę jaką poniósł poprzez zatańczenie emotki. 
Plusy Gry:
-Gra za darmo,
-Przejżysta grafika,
-Dużo aktualizacje,
-Sezony,
-Budowanie co jest wielkim plusem tej gry,
-Przeróżne tryby
Fortnite | Pobierz i zagraj za darmo — Epic Games Store
 
2.Gra Rocket Leauge-Gra ta została wydana 7 lipca 2015r.Jest to wieloosobowa gra Gra ta jest jedną z najpopularniejszych gier zręcznościowych i zupełny top na liście „darmowe gry, w które warto zagrać”.Rocket League dostępne jest na PC oraz PlayStation 4.Gra polega głównie na kontrolowanie własnego samochodu, którego używa się do uderzenia piłki do bramki przeciwnika(taki football tylko, że w innej wersji poprzez wykorzystanie przy tym pojazdów). Ważnym elementem gry jest  dośrodkowanie, które jest dodatkowo punktowane, jeśli poskutkują bramką. Aby strzelić gola trzeba więc użyć  ścianek otaczających boisko jest to bardzo przydatne I dzięki temu większa szansa będzie na trafienie gola. 

Plusy gry:

-Modyfikacja samochodów,


- Możliwość wybrania banneru,


- Ekwipunek, w którym możemy przechowywać specjalne przedmioty,


- DLC,


- Tryby gry,


- System wymiany,

-Możliwa Polska wersja językowa.

3.Gra Baterfield 1-Została wydana 21 października 2016r. wyszła ona również  na  konsole ps4 oraz na xbox one jak i także na komputer.Gra ta dotyczy wielkiej wojny.Baterfield ma kompanię dla pojedynczego gracza w różnych momentach wojny.Całoś gry otwiera prolog.Gra ta przedstawia konflikt  z bliska.Gra przenosi nas do kolejnego ciała żołnierza aby poczuć wojnę.W grze tej skradamy się, przekradamy się przez okopy do wroga.Kampania jest bardzo krótka można ją przejść w niecałe 4h.Oprawa graficzna potrafi zachwycić,jest ona na wysokim poziomie.Również w grze tej jest tryb multiplayer czyli drużynowa rozgrywka.Możemy wraz ze znajomymi pograć właśnie w tym multiplayer. Osobiście oceniam tą grę na pozytywną ocenę. Jest ona godna do polecenia.Nie trzeba mieć dużo doświadczenia w graniu by zagrać w tą grę ,dlatego każdy może pograć sobie w tą grę.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

Minusy Gry:

-Długi czas ładowania w przypadkach na konsolach.

4.Gra Shakes & Fidget-to przeglądarkowa gra , która przyciągnęła ponad 50 milionów graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest w rzeczywistości dość prosta.Pierwszą rzeczą, której oczekuje od nas gra, jest stworzenie oraz nazwanie własnego komiksowego bohatera. Prawie każdy kraj ma co najmniej jeden indywidualny serwer oraz 53 serwerów międzynarodowych, na których można spotkać ludzi z róznych krajów. Kolejną rzeczą, jest wybranie klasy. Poprzez zbieranie złota w misjach możesz kupić różne ciekawe przedmioty z sklepu. Wykonując zadania,walcząc z arenami innych graczy, pokonując lochy zdobywasz poziom doświadczenia.Dzięki planowanym atakom na inne gildie zdobywasz doświadczenie oraz złoto. Osobiście oceniam Shakesa i Fidgeta na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wygląda bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.

Cechy gry:

-Darmowa gra co jest wielkim plusem tej gry,

-Czat ze znajomymi i system wiadomości,

-Unikalny styl komiksowy ,

-Toczenie walk z innymi graczami,

-Wiele różnych magicznych przedmiotów.

Zalety gry:

-Pay2win (daje znaczną przewagę),

-Mało miejsca w plecaku.

 

5.Gra FIFA 2022-Gra ta została wydana 26 września 2021r.Jest to gra płatna.Gra w głównej mierze opiera się na piłce nożnej.Jest to symulacja piłki nożnej wydana przez Electronic Arts.

Plusy gry:

-System HyperMotion,

-Nowe animacje,

-Przebieg meczów,

-Mechanika rozgrywki,

-Opcja stworzenia własnego klubu w trybie kariery.

-Moduł Volta Arcade,

-Możliwa Polska wersja językowa.

6.Gra Cyberpunk 2077-Gra ta została wydana 17 września 2020r.Celem gry jest wstać i znaleźć rozwiązanie problemu.Gra zapewnia idealną oprawę dla wszystkich przygód w mieście przyszłości.

 Osobiście oceniam te wszystkie gry na pozytywną ocenę. Są one godne do polecenia.Nie trzeba mieć dużo doświadczenia w graniu by zagrać w te gry, dlatego każdy może pograć sobie w te gry.Według mnie są to najlepsze gry do zagrania na komputer.Gry, które przedstawiłem w swoim artykule sprawiają wiele przyjemności w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

 

 

 

 
 
 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022