logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

McDemon

6 miesięcy temu

Good pizza,Great pizza

Good pizza, great pizza  to gra polegająca na przyjmowaniu zamówień na zrobienie pizzy, od klientów wybrednych jak wymagający i trochę dziecinnych. Ja jako osoba która przegrała 115 dni w tej grze (dni w grze) , powiem wam jak zrobić pizzę krok, po kroku , także wam opowiem o  rozdziałach gry. Zapraszam do czytania mojego artykułu!

1.Przyjmowanie zamówień

Aby przyjąć zamówienie należy przeczytać co piszę w dymku, jak na obrazku, na zdjęciu dałem przykład dziwnego klienta, są też klienci dziecinni co np. powiedzą że chcą pizzę jokera,ale na wszystko jest rada. Jak nie rozumiesz zamówienia klienta musisz kliknąć Proszę?, lub co? (raz się pojawia to raz to). Każde co lub proszę zabiera ci 7% czasu na zrobienie pizzy jak licznik obok godziny będzie poniżej klient może nie dać napiwku albo może zarządać zwrotu ( zabiorą ci pieniądze o wartości zamówienia).

2. Robienie pizzy.

Aby zacząć robić pizzę musisz kliknąć ciasto potem rozprowadzić sos, potem ser i składniki, składników można odblokować wiele, zaczynasz  tylko z serem i sosem. Pamiętaj niektórzy klienci mogą chcieć samo ciasto,albo pizze z samym sosem. Niektórzy klienci proszą pizzę pół na pół. np. gdy klient poprosi ciebie o zrobienie pizzy z sosem, serem i połową peperoni. to ser i sos dajesz na całej pizzy a peperoni tylko na połowie. Na początku gry dostaniesz szablon rozkładania składników , ale potem musisz układać tak jak na pizzy 2 na zdjęciu 9 składników na połowie. Pamiętaj składniki kosztują ciebie fundusze na pizze (walute gry). Z czasem granie będziesz mógł odblokować szablon na zawsze.

3. Pieczenie i krojenie pizzy.

Aby upiecz pizzę musimy nałożyć wszystkie składniki z zamówienia i potem przeciągamy palcem na piec. Trwa to około 5/10 sekund. Potem należy pokroić pizzę na kawałków 6,chyba że klient poprosi cię o np. dwa kawałki albo o nie krojenie pizzy. Często klient prosi o dobrze wypieczoną pizzę. Wystarczy po upieczeniu wsadzić ją jeszcze raz,ale nie może być pokrojona.Na początku gra pokazuje ci jak kroić pizzę. Bo upieczeniu i pokrojeniu pizzy należy wsadzić ją do pudełka i potem należy przeciągnąć go pizzę na klienta.Jak klient poprosi dobrze wypieczoną pizzę nie trzeba jej piec dwa razy,ale jak włożysz do pieca dwa razy napiwek będzie większy.Pora o opowiedzeniu o rozdziałach

Rozdział 1

W tym rozdziałe otwierasz swoją restaurację i musisz konkurować z Pizzerią Alicante. Szef Alicante będzie chciał ci podłożyć tobie nogę w każdym możliwym momencie. Pamiętaj aby nie zwracać na niego uwagę. W rozdziale 1 odblokujesz dużo składników np. kiełbaski i peperoni. Teraz pora na radę. Pewnego dnia przyjdzie dziewczynka która da ci kwiatka,przyjmij go wyrośnie z niego bakłażan składnik do twojej pizzy. Rozdział 1 to ogólnie wprowadzenie i radzenie sobie z konkurencją Alicante. Po zakończeniu każdego dnia pojawiają się Pizzowe newsy,które informują ciebie o np. festiwalu peperoni albo o poczynania twojej pizzerii albo pizzerii Alicante.

Rozdział 2

W tym rozdziałe wygrasz z Pizzerią Alicante i zaczniesz odblokowywać nowe składniki np. cebula, oliwki, papryka itd. Rozdział 2 jest trochę nudniejszy od 1 ale także jest ciekawy. W rozdziale mogą pojawić się bezdomni proszący o darmową pizzę, podaruj im gdy trafią na dobrą drogę życia podziękują ci, także pojawi się wykres kołowy, czyli opinia twojej restauracji. Z każdego dnia jeden klient piszą swoją opinię.Staraj się robić pizzę jak najlepiej. Kolejna rada, inwestuj swoje fundusze w pomysły bezdomnych. Klient napewno poprosi ciebie o pizze Supreme czyli o pizzę z serem, sosem, mięsem, pieczarkami, oliwkami,papryką i cebulą. Polecam w drugim rozdziale ulepszać rzeczy za diamenty, za zrobione misje/zadania. Powiem jeszcze słowo o wykresie kołowym. Wykres kołowy bierze 10 najnowszych opini o pizzy a stare usuwa. Nawet jak ci nie pójdzie pizza, po 10 dniach restauracja może mieć 5 gwiazdek!

Rozdział 3

Rozdział 3 według mojej opinii jest najciekawszy i najbardziej wymagający, jak co rozdział odblokujesz składniki np.boczek . Rozdział 3 otwiera technologię ZaZoom czy firma która  dostarczy twoje pizze,aby wejść w oferty, musisz wejść w MyPad wejść w ZaZoom i wziąć zamówienie na godzine np. 3.35 pm. Aby to zrobić musisz gotową pizzę wsadzić do Podgrzewacza od ZaZooma i gdy przyjedzie kurier odebrać pizzę należy dać mu poprawną pizzę. Z dostawy zarabiasz więcej pieniędzy niż z normalnego zamówienia. W rozdziale także będzie przejść wyzwanie Stewarda czyli musisz zrobić parę perfekcyjnych pizz.

Już to tyle o tej grze, są jeszcze inne rozdziały ale do nich nie dotarłem, mam nadzieję że pomogłem, Dziękuje za przeczytanie mojego artykułu.

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022