logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

Iwo6443431

1 rok temu

Gothic Orpheus Mod

Gothic Orpheus to modyfikacja totalnej konwersji do RPG firmy Bethesda, która skupia się na upadku Myrtany, jednego z Królestw w serii Gothic. To pełna historia, która rozpoczyna się po tym, jak zostaniesz schwytany przez orków i zmuszony do wypłynięcia na pobliską wyspę Khorinis. Oprócz 32 zadań i wielu lokalizacji z pierwszych dwóch gier Gothic, zawiera 52 niestandardowe przedmioty z serii i poprawki do rozgrywki Skyrim, które mają na celu zapewnienie więcej sposobów rozwiązywania problemów, z którymi się zmagasz.

„Istnieje wiele sposobów rozwiązania problemu, nie wszystkie z nich byłyby takie, jakie zrobiłby mistrz ludzi w świetle dnia. Bądź dobry, bądź zły lub po prostu bądź kompletnym idiotą. ty."

Najnowsza aktualizacja naprawia również problemy ze sztuczną inteligencją, które wcześniej powodowały utykanie towarzyszy w środowisku.

Możesz pobrać mod do standardowej edycji Skyrim tutaj lub kliknąć tutaj, aby uzyskać wersję Skyrim Special Edition. Aby go zainstalować, rozpakuj folder i umieść pliki w folderze Skyrim\Data (w steamapps). Aby dotrzeć do odnowionego gotyku, znajdź portal, który pojawia się w pobliżu jaskini, z której wyjdziesz po ucieczce z Helgen na początku gry.

Innym aspektem, który sprawia, że ​​Gothic jest grą RPG jak żadna inna, jest tętniące życiem otoczenie. Gdziekolwiek jesteś lub przyjeżdżasz: wszyscy i wszystko jest zajęte. Istnieje cykl dnia i nocy, który powoduje, że NPC od czasu do czasu wycofują się do swoich chat. Jako przykład wezmę Stary Obóz (więcej o różnych obozach później): W ciągu dnia każdy z „kopaczy” ma swoją własną pracę. Jeden zamiata swój chodnik, drugi wykuwa miecze, drugi rozmawia z innymi i tak dalej. Jeśli przejdziesz obok rozmawiających ludzi, możesz usłyszeć, jak rozmawiają. Przeważnie trzyma się bezcelowych zdań i małej rozmowy, ale kiedy przechodzisz obok, wydaje się to realistyczne. Nawet jeśli wejdziesz do czyjejś kabiny nieproszony, możesz spodziewać się asertywnego komitetu powitalnego w drzwiach.

Strażnicy ze Starego Obozu są rozproszeni po całej kolonii. Zauważysz, że mają najwięcej do powiedzenia w kolonii. Oprócz pilnowania niektórych przejść mają też własną kopalnię. Ta tak zwana Stara Kopalnia jest ich największym źródłem rudy. Generalnie członkowie The Old Camp są sztywni i uparci, ale silni i konkretni.

Podsumowując, nawet po 10 latach Gothic jest fajną grą. Połączenie fabuły i atmosfery gwarantuje, że zostaniesz wciągnięty w świat Myrtany i The Penal Colonie. 10 lat temu gotycki klimat stał się domową nazwą, która do dziś nie powróciła w żadnej innej grze RPG. Jest to absolutna konieczność dla fanów RPG lub graczy Risen, Gothic 3, Arcania, Morrowind, Oblivion i Wiedźmin.

Podsumowując. Gothic... Co tu się rozwodzić, gra za 3zł i nie można od niej dużo wymagać, lecz trzeba też mieć na uwadze, że ta gra ma już sporo lat, a nadal się jakoś trzyma.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022