grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

Bober40

1 rok temu

Grand Theft Auto III

Siema!

    Witajcie dziś. Wam opowiem nieco o znanej wam gierce, a mianowicie poruszmy dzisiaj temat o grze Grand Theft Auto III wiec tak gra została wydana przez firmę Roctara, lecz gra pochodzi już z roku 2001 z 22 października widać ze gra posiada już prawie 12 lat? To dużo ?. Sami ("oceńcie") gra ("chodzi") na silniku takim jak RenderWare jest to gra komputerowa, która nawet znajdziecie na  steam.

Dobrze, ale czym tak dokładnie jest to Grand Theft Auto III ?

Akcja ("toczy") się w takim miejscu jak Liberty City Nowy Jork W grę wcielamy się w kryminalistę jak w innych grach i nasz bohater kryje przed nami wiele tajemnic jak i ciekawostek, o czym was ("wspomnę") w dalszej części mojego artykuły na razie ("skupiamy") się na grze potem na ciekawostkach wiec bez zbędnego gadania ("zaczniemy") o wymaganiach tej gry a przedstawiają się w taki sposób:

Wymagania gry Grand Theft Auto III 

Pentium III 450 MHz CPU. 64 MB RAM. 16 MB karta graficzna z obsługą DirectX. karta dźwiękowa obsługująca DirectX. Napęd CD-ROM. 500 MB HDD. system operacyjny 98 / ME / NT / 2000 / XP / Vista. DirectX 8.1.

Dobra ("poznaliście") już wymagania gry wiec teraz przejdziemy może do ciekawostek co wy na to ?

Ciekawostki gry Grand Theft Auto III

Czy wiedzieliście ze nasz główny bohater został zdradzony przez dziewczynę podczas napadu na bank w pewnej misji jak i także nasz główny bohater jest nie mową nie umie mówić ogólnie jest osobą niepełnosprawną naszego bohatera spotkamy w też gta są, lecz na pewnym wyścigu, który oczywiście przegrał z nami i był bardzo tym przejęty, ale nasz bohater próbuje wyjść z wszystkiego, co go spotkało w życiu i zacząć życie od nowa jak to my ("mówimy") pewny rozdział ("kończymy") kolejny zaczynamy:

Dobra teraz czas na Postacie z gry:

Oprócz tego co ("mówiłem") wyżej występują także inne postaci, lecz to już w cut-scenach każdy przed inną misją w gta III wszystko chodzi o narkotyki ogólnie dopalacze hazard pieniądze jak w każdy grze typu GTA.

 Dobra teraz cos na temat poruszania:

W grze poruszamy sie tak jak w wiekszosci gier czyli są to domysle klawisze wsada 

czyli jest to 

klawisz "w" do przodu 

klawisz "s" do tyłu

klawisz "a" w lewo

klawisz "d" w prawo

Klawisz "SPACJA" podskok

Tutaj dodam ze sterowanie, jakie ("wygląda") w tej grze jest to jakby powiedzieć takie zrobione na szybko, ale czego się spodziewać po 12-letniej grze co nie ? Ale sterowanie w grze jest upośledzone naprawdę postać jak się rusza to cała jest rozmazana wiec poruszanie sie jak i grafik zasługują na ocenę 4/10.

Dobra i przechodzimy do momentu końcowego.

Grę, którą grałem była bardzo słaba jak i misje, jakie były w tej grze "były" popsute zbudowane niedokończone pociski "przechodziły" przez ścianę bohater nie potrafił pływać, do czego nie mam "problemu" ponieważ każdy nic nie umie, ale bez przesady, żeby w grze postać, która "bierze" udział w akcji nie potrafiła pływać no bez jaj dobra, ale mniejsza z tym Jeśli chcecie pograć w tę grę znajdziecie ją na steamie, lecz nie jestem pewien, ale sprawdzić możecie, lecz gra jest słaba i po pewnym czasie potrafi wyprowadzić z równowagi naprawdę dobra, lecz pograjcie to przekonacie się. Myślę ze to wszystko, co chce wam przekazać i życzę miłego czytania jak i przetestowanie danej gry Powodzenia!

Artykuł napisany dnia 10.12.2021 o godz 22:00 przez uzytkownia Bober40

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy