grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 lata temu

Grand Theft Auto San Andreas

O GRZE:

Gra została wyprodukowana w 2004r. przez Rocstar North, a wydana przez Rocstar Games. Jest to kolejna odsłona słynnej serii z Grand Theft Auto. W tej części naszym głównym protagonistą jest Carl Jonson, który powrócił do Los Santos po iluś latach. Na początku po powrocie nie został przyjęty z otwartymi ramionami, ponieważ członkowie jego gangu (Grove Street) zażucili mu brak obecności na klubie jego matki, a także jego brat Sweet miał do niego o to problem. Oczywiście po czasie się to wyprostowało, ale nie było to takie łatwe. Na początku gry dowiadujemy się, że matka CJ"a została zastrzelona w czasie, gdy koło ich domu przejeżdżał samochód zwany greene sabre. Na początku fabuły dowiadujemy się niewiele na ten temat i otrzymujemy jedynie info związane z owym samochodem, ale nie z samymi pasażerami i kierowcą. Więcej na ten temat dowiadujemy się w końcówce gry. W czasie rozgrywania owej części trzy gangi rywalizują ze sobą o władzę w Los Santos. Są to m.in. Ballasi (noszą fioletowe ubrania), a także Vagosi (którzy noszą żółte). 

Po jakimś czasie Kendl (siostra Sweeta i CJ) poznała nowego chłopaka, którym był Cezar Vialpando, a on należal do jednego z wrogich gangów, a mianowicie Vagosów. Na początku CJ nie pajał sympatią do niego, ale jak dowiedział się w dalszej części gry od niego, że jego siostrze grozi niebezpieczeństwo to chciał, aby Ceza wraz z Kendl wyjechał z Los Santos. 

Po kofliktach w Los Santos zmieniamy lokalizację rozgrywki, a mianowicie są to tereny np. wiejskie. Tam CJ poznaje nowych (zleceniodawców, czyli osoby dające mu misję do wykonania) np. Trutha. Jeszcze później trafiamy do małego  miasta, gdzie mamy bazę na statcji paliw, a tam na początku mamy kilka misji. Tam również są ciekawe osoby m.in. Woozie. Oczywiście jak przystało na serię z GTA mamy także kolejną miejscówkę z misjami, którą jest spore miasto. W owyum mieście Woozie ma swoje kasyno, a zniego otrzymujemy misje na dwa fronty. 

W mieście, gdzie bazę mieliśmy na stacji paliw jest również jedna z pobocznych aktywności, a mianowicie jest nią szkoła jazdy. Wykonujemy w niej kilka łatwych testów, a w nagrodę zwiększa nam się o sporą część pasek postępu (kierowcy). Jest także szkoła nauki latania, a ta rownież jest bardzo prosta i krótka. 

W owej grze posiadamy także pasek statystyk. Na nim możemy sprawdzić jaki mamy poziom: siły,szacunku, seksualności itp. Sprawia to, że gra jest ciekawsza, ponieważ ma sporo ciekawych mechanik. W grze występują rownież postacie, które mogą zostać dziewczyną naszej głównej postaci. Jest ich kilka, a są to:

-Denise Robinson

-Millie Perkins

-Katie Zhan

-Helena Wankstein

-Barbara Schternvart

-MIchelle Cannes

W owej części jest bardzo sporo misji głównych, ale także aktywności pobocznych co sprawia, że gra jest bardzo ciekawa, przyciąga uwagę, a także zasługuje na uznanie. 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy