logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

TheN

2 miesięce temu

Gry które nie długo będą miały swoje premiery!

Hello Neighbour 2; premiera 6 grudnia

Hello Neighbor 2 to gra polegająca na unikaniu złego sąsiada i ucieczce z jego domu. Jest to kontynuacja popularnej gry Hello Neighbor, która zyskała miliony fanów na całym świecie. W tej grze gracz wciela się w rolę nastolatka, który próbuje uciec z domu swojego sąsiada, który jest przesiąknięty tajemnicą. Nastolatek musi wyszukiwać klucze do różnych pomieszczeń i ukryć się przed niebezpiecznym sąsiadem. W grze jest wiele zabawnych elementów, które sprawiają, że jest ona jeszcze bardziej ekscytująca. Na przykład gracz może wykorzystać rozmaite przedmioty, aby wymyślić sposoby na wyjście z domu, takie jak skakanie przez okna, przechodzenie przez ściany lub wykorzystanie zwierząt, aby zmylić sąsiada. Gracz może również wykorzystać swoją wyobraźnię, aby wymyślić różne sposoby na ukrycie się przed sąsiadem. Grafika w grze jest doskonała, z pięknymi kolorowymi scenami, które sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej realistyczna. Gra oferuje również wiele poziomów trudności, co oznacza, że gracz może wybrać poziom, który najbardziej mu odpowiada. Hello Neighbor 2 to doskonała gra, która oferuje wiele godzin świetnej zabawy. Jest to doskonała gra dla wszystkich tych, którzy lubią wyzwania i przygodę.

Togges; premiera 7 grudnia

Togges to gra typu party, która zyskuje coraz większą popularność. W grze uczestniczy do 8 graczy, którzy muszą stawić czoła wyzwaniom i współpracować w celu wygrania. Celem gry jest dotarcie do czterech odległych miejsc. Gracze wcielają się w role tytułowych Toggesów – statków, które muszą zdobyć odpowiednie przedmioty, aby odblokować przejście do kolejnego miejsca. Każda z postaci ma swoją unikalną cechę, która wpływa na jej umiejętności w grze. Rozgrywka składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie gracze muszą zebrać odpowiednie przedmioty i umieścić je w swoich statkach, aby osiągnąć cel. Drugi etap polega na dotarciu do odległych miejsc i zdobyciu ich zasobów. W trzecim etapie gracze muszą zgromadzić zasoby i złożyć je w celu wygranej.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion; premiera 13 grudnia

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to gra akcji-RPG wyprodukowana przez Square Enix w 2007 roku. Gra jest prequelem do kultowej gry Final Fantasy VII, która została wydana w 1997 roku. Gra śledzi losy Zacka Faira, który jest zaangażowany w konflikt między organizacją SOLDIER a grupą terrorystyczną pod nazwą Shinra Electric Power Company. Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion oferuje graczom możliwość przygody w świecie pełnym wspaniałych postaci, starych i nowych, oraz niezapomnianych lokacji. Gra osadzona jest w niesamowitym świecie, w którym gracze będą mieli okazję odkrywać wszystkie tajemnice, śledzić losy postaci i walczyć z potężnymi przeciwnikami. Gra oferuje graczom zaawansowany system walki, dzięki któremu gracze będą mogli wykonywać różne ruchy i wykorzystywać specjalne ataki. Każdy poziom oferuje także specjalne wyzwania, dzięki którym gracze będą mogli zdobywać dodatkowe punkty i ulepszać swoją postać. Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to doskonała gra akcji-RPG, która z pewnością zadowoli wszystkich fanów serii Final Fantasy. Gra oferuje doskonałą szatę graficzną i dźwiękową, a także interesującą fabułę, która pozwoli graczom dopasować swoją przygodę do swoich potrzeb.

Children of Silentown

Children of Silentown to złożone, narrative-driven RPG, w którym gracz wciela się w postać jednego z dzieci Silentown – miejscowości zamieszkałej przez osoby wyizolowane z powodu tajemniczej choroby. Gracz musi połączyć siły z innymi dziećmi, by odkryć tajemnicę choroby i odkryć sekrety, które kryje Silentown. Gra wykorzystuje wielowymiarową narrację, która pozwala graczom wcielić się w postać jednego z dzieci Silentown i kształtować jego los. Gracze muszą podejmować trudne decyzje dotyczące ich postępowania, ustalając, jakie będą konsekwencje ich działań. System walki opiera się na zręcznościowych mechanikach i pozwala graczom wykorzystywać wszystkie dostępne narzędzia, by pokonać przeciwników. Gra oferuje również szeroką gamę opcji personalizacji postaci, pozwalając graczom dostosować swoją postać do własnych oczekiwań. Do dyspozycji są różne rodzaje uzbrojenia, zbroi i kamuflażu, pozwalając graczom uzyskać dodatkowe bonusy w walce. Children of Silentown to świetny tytuł dla fanów gier RPG, którzy szukają głębokiej i wciągającej narracji. Gra oferuje wiele możliwości personalizacji postaci, szeroki wybór broni i umiejętności oraz głębokie mechaniki walki. Jest to doskonała pozycja dla graczy, którzy szukają gry z bogatą historią i wielowymiarową narracją.

The Settlers: New Allies

The Settlers: New Allies to kolejna odsłona popularnej serii strategii czasu rzeczywistego, która po raz pierwszy pojawiła się w 1993 roku. Ta gra pozwala graczom na budowanie i rozwój własnych miast, a także na kierowanie swoją armią w bitwach z innymi graczami. Gra zawiera zupełnie nowy system ekonomiczny, który pozwala graczom na kontrolowanie produkcji i handlu towarami. Gracze mogą również wykorzystać swoje wpływy polityczne, aby wesprzeć swoje miasta i wzmocnić swoje wpływy w regionie. Nowe sojusze to również nowy system strategii, który pozwala graczom na tworzenie aliansów z innymi miastami. Alianse te mogą być używane do połączenia miast w większe jednostki i współpracy w wojskowych i gospodarczych celach. Gra zawiera również zupełnie nowy system bitew, który pozwala graczom na kontrolowanie swoich armii w czasie rzeczywistym. Gracze mogą wykorzystywać taktyki wojenne, takie jak używanie maszyn i broni, aby zdobyć przewagę na polu bitwy. The Settlers: New Allies to wciągająca gra, która pozwala graczom na przeżycie pełnej przygody w świecie strategicznego rozwoju. Gra oferuje wiele godzin zabawy, dzięki czemu graczom nie zabraknie wrażeń. To doskonała gra dla osób, które lubią strategię i przygodę.

Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 to trzecia część serii strategii wojennych od firmy Relic Entertainment, obecnie wydawanej przez Sega. Gra została wydana w maju 2020 roku i jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier strategicznych tego roku. Jak na grę strategiczną przystało, Company of Heroes 3 ma wszystkie cechy charakterystyczne dla gatunku. Jest kampania pozwalająca na wybór jednego z trzech sojuszników (Ameryki, Anglii i Francji) i wykonywanie zadań w czasie wojny światowej. Możesz również wybrać jedną z dwóch stron konfliktu: aliancki lub niemiecki. Podczas gry będziesz zarządzać zasobami, jakimi są jednostki wojskowe, surowce i inne zasoby. Będziesz także wspierać swoje jednostki w walce, a także przeprowadzać strategiczne ataki na bazy wroga. Gra oferuje także wiele nowych mechanik, w tym tryb kooperacji, w którym gracze mogą współpracować, aby osiągnąć swoje cele. Istnieje także szeroki wybór pojazdów i broni, którymi można zaopatrzyć swoje jednostki. Company of Heroes 3 to wyjątkowa gra wojenna, która umożliwia graczom wcielenie się w postać dowódcy i przeprowadzanie strategicznych operacji. Z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku.

Blood Bowl 3

Blood Bowl 3 jest trzecią częścią popularnego cyklu gier strategicznych, opartych na zasadach futbolu amerykańskiego. Gra została wydana w 2021 roku i ma wiele nowych i ulepszonych elementów. Głównym aspektem gry są mecze, w których gracz może wybrać jedną z wielu dostępnych drużyn i próbować wygrać mecz. Drużyny pochodzą z wielu różnych ras, w tym ludzi, elfów, krasnoludów, goblińska, a nawet zombie. Każda drużyna ma swoje własne cechy i umiejętności, które można wykorzystać do wygrania meczu. Gra w Blood Bowl 3 jest bardziej szczegółowa niż w poprzednich częściach. Gracz może dostosować swoją drużynę do swoich potrzeb za pomocą zaawansowanego systemu zakupów i sprzedaży. Istnieje również nowy system treningu, który pozwala graczowi wybrać specjalne umiejętności, które będą wpływać na rozgrywkę. Blood Bowl 3 ma również tryb kariery, w którym gracz może przejść od zera do bohatera, budując swoją drużynę i zdobywając sławę w całym świecie. Istnieje również tryb online, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą w meczach, a także tworzyć własne ligi i turnieje. Blood Bowl 3 to idealna gra dla osób lubiących strategiczne gry i futbol amerykański. Jest wystarczająco prosta, aby stanowić świetną rozrywkę, ale jednocześnie wystarczająco złożona, aby przyciągnąć zaawansowanych graczy. Oferuje wiele godzin zabawy, a dzięki trybowi online rywalizacji nigdy się nie nudzi.

 

OCTOPATH TRAVELER II 

Octopath Traveler II to kontynuacja oryginalnego Octopath Traveler, który stał się popularnym tytułem dla fanów gier RPG. W tej sekwencji gracze mogą ponownie odwiedzić świat Osterra, w którym zostali zanurzeni w pierwszej części gry. Przygody tej części gry mają miejsce dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Gracze wcielają się w postać Tressa, który poświęca się odkrywaniu tajemnic Osterry wraz z przyjaciółmi. Podczas podróży doświadczysz wielu przygód i napotkasz wielu nowych wrogów, których musisz pokonać. Do gry dodano parę nowych cech, które czynią ją jeszcze bardziej emocjonującą. Gracz ma teraz dostęp do nowych środków transportu, dzięki czemu podróże są znacznie szybsze. Pojawiło się również nowe broni i zaklęcia, które można wykorzystać do walki. Ponadto, Octopath Traveler II zawiera świetną oprawę graficzną, która jest pięknym uzupełnieniem świata gry. Grafika HD jest szczególnie imponująca, a animacje wyglądają realistycznie. Ogólnie rzecz biorąc, Octopath Traveler II jest znakomitą grą RPG, która oferuje graczom wiele godzin zabawy. Jest to idealna gra dla fanów gatunku, którzy szukają gry z dobrą fabułą, piękną oprawą graficzną i emocjonującymi wyzwaniami.

Castle of Secrets

Castle of Secrets to gra przygodowa, która oferuje graczom możliwość odkrywania tajemnic tajemniczego zamku pełnego niebezpieczeństw. Gra rozpoczyna się w mrocznym zamku, gdzie gracze muszą zebrać wszystkie potrzebne przedmioty, aby otworzyć drzwi i wejść do komnaty skrywającej tajemnicę. Gracze muszą przeszukiwać zamek, aby znaleźć wszystkie przedmioty, zanim zegar wybije północ. Gracze muszą również wykorzystać swoją wyobraźnię, aby przejść przez labirynty i rozwiązywać zagadki, aby odkryć tajemnice zamku. Gracze muszą również stawić czoła różnym przeciwnikom, takim jak potwory i czarownice, a także zebrać skarby i artefakty ukryte w zamku. Gra oferuje również wiele ciekawych trybów gry, takich jak tryb kooperacji, w którym gracze muszą współpracować, aby przejść przez zamek, lub tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą, aby odkryć tajemnice zamku. Castle of Secrets to wciągająca gra, w której gracze muszą wykorzystać swoją wyobraźnię i zdolności logiczne, aby odkryć tajemnice zamku. Gra oferuje również wiele ciekawych trybów gry, które sprawiają, że jest idealna dla graczy w każdym wieku.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022