logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Kropaty

1 rok temu

Gry na plus - Co to jest, i jak dobrze zacząć.

GryNaPlus - to serwis, na którym za wykonywanie czegoś otrzymamy walutę zwaną punktami.     

 

Punkty te następnie wymieniamy na nagrody takie jak psc, chyba paypal, skiny do cs i tak dalej. Tym więcej punktów uzyskamy tym też więcej lub lepszej jakości nagrody otrzymamy. Alternatywną wersją nagród, są też konkursy. Dzięki konkursom możemy zdobyć poniższe nagrody:

 

 

150P, 200P, 100P, 50P, 400P, 500P, 300P, 700P, 1500P, 1200P, 2000P, 3000P, 1000P, PSC 20 ZŁ, FALLOUT 3, GLOCK-18-PRZEZROCZYSTY-POLYMER

WOLFSTEIN-THE-NEW-ORDER, SPINTERS, LEGO PIRACI Z KARAIBÓW, GOTHIC UNIVERSE EDITION SKRZYNIA PRYZMARYNATU X II, AWP EGZOSZKIELET, GALI AR  STATTRAK WANDAL, SG 553 | AVIATOR, USP-S CZARNY LOTOS, M4A1-S TECHNOWOJNA, DESEART EAGLE NIEBIESKIE FALDY.

 

 

Nagrody te są troszkę tańsze. Aby dołączyć wybierasz numerek (ilość numerków zależna jest od nagrody np 50 punktów 2 osoby, psc 20 zł, 14 osób).

 

Warto zaznaczyć, że serwis pobiera 10% (oczywiście jeżeli chodzi o punkty) od wygranej czyli jak wygracie konkurs na 50pkt, otrzymacie 45.

 

 

Oczywiście żadną z powyższych opcji nie możecie spróbować, jeżeli nie wykonujecie zadań. Punkty za zadania zależą od trudności tych zadań. Możecie dostać od 50 (jeżeli chodzi o zadania w grach), do 4320 (na tą chwilę). Dobrze ale teraz jak dobrze zacząć. Na początek wykonaj wszystkie zadania, o tutaj

Za te zadania otrzymasz około 60 punktów, a ten poradnik da ci sposób do 1 tysięca drogą eskpresową.

 

Wykonaj zadania z gier

"Opera GX",

w zadaniu chodzi o to byś pobrał oprere GX, czyli najlepszą przeglądarke gejmningową, którą używam już od 2 miesięcy. Za zadanie otrzymasz 50 punktów, czyli tyle ile otrzymasz za wszystkie zadania. 

I teraz dwie opcję, dłuższa - jeżeli masz więcej czasu, i któtsza - jeżeli masz mniej czasu i wolisz zrobić mniej gier. Polecam krótsza bo zaoszędisz miejsca na dysku.

KRÓTSZA

Uzbierałeś teraz 100/1000, więc według mnie najlepszą opcją będzie gra Crossout

Gra ta jest bardzo prosta. Ma bardzo zaawansowany system destrukcji. W grze chodzi o to, że gracie ze swojom drużyną przeciwko przciwnej drużynie która drużyna pierwsza wyeliminuje przeciwną drużynę bądz przejmie daną strefę wygrywa. Ale wygrana w tej grze nie jest aż taka ważna, bo w zadaniach chodzi o to, aby rozgrywać rundy. Osobiście uważam, że te zadanie jest bardzo proste bo wystarczy zrobić sobie dobrą konstrukcje auta z shotgunami i można bardzo szybko te rundy rozgrywać. 

Jeżeli to zadanie wykonałeś/aś posiadasz 950 pkt.

Więc nie pozostaje nam nic innego niż zagrać w grę taką jak 

Crsed: F.O.A.D

Przyznam się że w tą grę nie grałem, ale ma dobre opinie i patrząc na opinie oraz opis zadań jest prosta.

Jeżeli wybrałeś tą opcję masz teraz 1300pkt/1000pkt, więc kup sobie coś ładnego albo dozbieraj sobie na coś, bo jest jeszcze dużo wyzwań !

DŁÓŻSZA

Okej więc narazie masz 100pkt/1000pkt na początek 

Lineage II Essence

Wykonaj po prostu pierwsze zadania, gdyż ja zrobiłem je w około 15 minut (licząc też zapoznanie się z grą, grałem w grę tego typu 2 raz po długiej przerwie). Po prostu ze skocz tam z takiego mościku i podejć do takiego gościa weź questa wykonaj go i będziesz miał ten 10 poziom.

Masz teraz 300pkt/1000

to teraz

World of Tanks

Wykonaj pierwsze zadanie: Zarejestruj się, potwierdź adres e-mail, pobierz grę klikając w link aktywacyjny otrzymany na maila (to bardzo ważne!), zaloguj się i rozegraj 10 bitew. (Wersja standardowa, nie blitz, konieczne jest utworzenie nowego konta w grze z poziomu komputera). To zadanie wykonasz w około 60 minut + czas pobierania. 

Bardzo ważne jest to abyś pobrał grę z otrzymanego linka na mailu a nie od razu po zarejestrowaniu się, ponieważ system nie zaliczy ci tego zadania.

450/1000

crossout

wykonaj pierwsze zadanie, zrobisz je bardzo szybko.

Masz 650/1000

I teraz wybierz własną grę jaką byś chciał zrobić osobiście polecam crossout, world of warships, war thunder (na maksa).

 

 

 

Za tysiąc punktów w prawdzie nie ma nic aż takiego fajnego więc polecam ci zrobić więcej wyzwań, a jeżeli wolisz na telefonie to wejdź na ściany ofert.

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022