grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Lubiekroliki

1 rok temu

Gry na Plus - zdobywaj punkty (poradnik)

Siema, w tym artykule opowiem trochę o zakładce ,,zdobywaj punkty'' na stronie grynaplus.

Co to za strona?

Strona internetowa grynaplus.pl daje nam niesamowite możliwości zarabiania. Jak na niej zarabiać? Jest to niesamowicie proste - za wykonywanie różnych zadań zdobywamy punkty, które potem wymieniamy na nagrody. Oczywiście im więcej mamy punktów tym więcej wartą nagrodę możemy odebrać.

Na stronie grynaplus mamy różne zakładki między innymi polecaj serwis, nagrody, ranking, forum i właśnie tytułowe zdobywaj punkty. Chciałam wszystkie opisać w jednym artykule, jednak po opisaniu pierwszej zakładki zauważyłam, że można napisać o każdej z nich bardzo dużo, także o każdej napiszę osobny artykuł.

Zdobywaj punkty

Zaraz po wejściu na stronę naszym oczom ukazuje się zakładka ,,zdobywaj punkty''. Na górze wyświetlają nam się polecane oferty, czyli najbardziej punktowane zadania. Niżej mamy ścianę ofert. Jest to dobra alternatywa dla fanów różnego rodzaju minigierek, quizów i stron internetowych. Oczywiście za każde poprawnie wykonane zadanie strona przesyła nam punkty, co do ściany ofert ogromnym plusem jest to, że punkty dostajemy dosłownie od razu po wykonaniu zadania. Niżej mamy ankiety i chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi. W internecie jest masa stron z ankietami, jednak moim zdaniem najlepiej robić je na stronie grynaplus, gdyż jest to sprawdzona strona i macie gwarancję, że nikt Was nie oszuka (na innych stronach różnie z tym bywa). Największym minusem ankiet jest to, że zakwalifikowanie się do nich nie jest proste, bo szukają konkretnych ludzi, jednak gdy się już zakwalifikujesz, ankiety wypełnia się szybko i przyjemnie. Tak samo jak w przypadku ściany ofert punkty naliczane są automatycznie zaraz po ukończeniu ankiety. Poniżej znajduje się duży napis ,,gry mobilne''. Można się łatwo domyślić, że reprezentuje on gry na telefon. Znajduje się tam ponad 20 różnych gier, także naprawdę każdy znajdzie tam coś dla siebie! Gdy wykonasz odpowiednie zadanie w grze, w ciągu 72 godzin powinny ci przyjść punkty. Jeżeli nie przyjdą, kliknij na białą ikonkę wiadomości na fioletowym tle, znajdującą się w prawym dolnym rogu strony. Wtedy możesz napisać do administratorów tej strony i powinni rozwiązać problem. Ogólnie w razie jakiegokolwiek problemu, pytania, czy sugestii możecie tam pisać - administratorzy są bardzo mili i pomocni :)) Ale co do zakładki ,,zdobywaj punkty'' - pod grami mobilnymi mamy poprostu ,,gry''. Tam są zarówno gry do pobrania, jak i przeglądarkowe. Często w tych grach musicie potwierdzić wykonanie konkretnego zadania za pomocą zrzutu ekranu. No i przyszedł czas na ostatnią kategorię w zakładce zdobywaj punkty, a są to zadania. Zadania są bardzo proste, za wykonanie jednego zadania dostajemy najczęściej 5 punktów. Czasem trzeba się zarejestrować na jakiejść stronie lub wstawić filmik na tiktoka związany ze stroną grynaplus i wtedy dostajemy za to więcej punktów. Jednak najwięcej jest zadać za 5 punktów i chodzi w tym poprostu o to, że np. subskrybujemy jakiś kanał na youtube, dajemy serduszko pod czyimś postem na instagramie itd. 

Moje rady

Moje rady do zakładki ,,zdobywaj punkty'':

- Nie róbcie jakiś zadań na siłę tylko dlatego, że dają dużo punktów. Lepiej znaleźć coś, co Wam się spodoba. Gdy zarabianie będzie przyjemnością, punkty będziecie zdobywać w mgnieniu oka!

- NIGDY NIE OSZUKUJCIE !!! To bardzo ważne, często nawet wykonanie zadania zajmuje wiele mniej czasu niż podrobienie screena, a poza tym za oszustwo wasze konto może zostać usunięte na stałe.

- Wyznaczcie sobie cel np. codziennie zdobędę 100 punktów korzystając z zakładki ,,zdobywaj punkty''

Podsumowanie

To był chyba najkrótszy artykuł jaki napisałam :)) Ale mam nadzieję, że się Wam przyda, tym bardziej początkującym na stronie. Teraz jak ocenicie mój artykuł, dostaniecie 5 punktów! 

Podsumowując artykuł, warto korzystać z zakładki ,,zdobywaj punkty'' na moim profilu mam 3 artykuły o tym, jak można szybko zdobyć punkty na tej stronie, więc zachęcam do przeczytania.   

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy