logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

9 miesięcy temu

Gry ze steama (najlepsze)

To GRY ZE STEAMA CZĘŚĆ 1/10

Seria ta będzie składała się z 10 artykułów. Po tej serii przejdziemy do epic games a następnie do origina(może na końcu jeszcze zrobię goga). Zaczynając steam jest to platforma na której można kupować gry oraz odbierać za darmo. Te artykuły będą wychodziły mniej więcej dwa razy w tygodniu oczywiście jeśli gry na Plus dopuszczą. Na stronie Gry Na Plus można odbierać klucze do różnych gier które są na steamie. Podczas jednego artykułu będziemy omawiać od 2-5 gier w zależności od ciekawości w tej grze. Zanim przejdziemy dalej proszę was o zostawienie pięciu gwiazdek lub 4, anie jednej lub dwóch i trzech.

Robię ten artykuł po to abyście mogli poznać więcej gier i może w którąś z wymienionych poniżej zagrasz kiedyś.

Czas na rozpoczęcie:

  1. Zacznijmy od gry z 2021 roku. a mianowicie Farming Simulator 22(61 najbardziej grywalna gra na steamie)

Wydawca: Giants Software

 

Data wydania: 22 listopada 2021 roku

 

Rodzaj gry: Symulator,multiplayer,zwierzęta,uprawa roli,trzecia osoba.

 

Opis: Gra Farming Simulator 22 jest grą symulatorową w której uprawiasz rolę i hodujesz zwierzęta takie jak m.in. konie, świnie, owce, krowy, kury. W tej części są w grze takie rzeczy jak na przykład pory roku 3 mapy i wiele wiele innych fajnych i interesujących rzeczy. W Grze jest bardzo maszyn wszelkiego rodzaju np. lemiesze,kultywatory,ciągniki,samochody,kombajny,hedery,siewniki,opryskiwacze,chwastowniki,rozrzutniki obornika i wiele wiele innych. W grze są dostępne 3 różne rodzaje trudności. Gra ma dostęp również do gry multiplayer na modach i bez nich. Gospodarstwo możesz ozdabiać wszelkiego rodzaju dekoracjami, kwiatami, ogrodzeniami. Gdy zacznie ci się nudzić możesz kupić psa z którym możesz się świetnie bawić. Gra jest w 23 różnych językach świata. Te języki to Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Duński, Holenderski, Fiński, Węgierski, Japoński,Koreański, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rumuński, Rosyjski, Chiński uproszczony i Chiński tradycyjny, Turecki, Norweski oraz Hiszpańsko latynoamerykański. Gra ma też parę ciekawych i interesujących dodatków, które są opisane w punkcie poniżej.

 

Dodatki:

  1. Zacznijmy od najdroższego dodatku, którym jest 1 year season pass, który aktualnie kosztuje 179.99 zł(oczywiście na steamie) dodatek wprowadza do gry takie rzeczy jak Zetor 25k, Antonio Carraro Pack, Pack 2 jak opisuje steam doprowadzi cię do szaleństwa, Pack 3 znowu jak mówisz steam załatwiaj sprawy wydajniej, first expansion Nowa mapa która z pewnością będzie ciekawa oraz mnóstwo maszyn które już na ciebie czekają.

 

  1. Przejdźmy do drugiego najdroższego dodatku ze steama do Farming Simulator 22, a mianowicie Kubota Pack jest to dodatek w którym możesz stworzyć mobilne biuro w farming Simulator z tym pakietem poszerzysz flotę maszyn w grze o 11 nowych pojazdów i urządzeń do międzynarodowej korporacji założonej w Osace w Japonii. Dostępna będzie również ładowarka kołowa, miniładowarka oraz ciężki sprzęt Kubota, ten dodatek niewątpliwie pomoże ci w dalszym rozwoju swojego gospodarstwa i szybszym oczywiście.

 

  1. Następny dodatkiem jest dodatek class xerion saddle trac pack. Dodatek zawiera 5 różnych pojazdów w tym cztery kaweco i jeden class. Dodatek ten kosztuje 17, 99 złotych.

 

  1. Pozostały jeszcze dwa dodatki lecz ich nie ma dopisywał ponieważ cały czas dostajemy nowy dodatki i to są pojedyncze albo po dwa trzy pojazdy.

 

Moja opinia: W grze mam 63 godziny i uważam że gra jest bardzo wciągająca i ma bardzo dużo funkcji. Moja ocena jest 9.5/10. Nie ma 10 ponieważ jest właśnie za dużo funkcji.

 

Ocena innych graczy na steamie: Gracze uważają, że gra ta jest bardzo pozytywna.

  1. Drugą grą jaką wam podam będzie gra z 52 miejsca pod względem grywalności na steamie, a tą grą jest Euro Truck Simulator 2(ETS2). 

 

Data wydania: 18 październik 2012 roku(czyli stara gra)

 

Rodzaj gry: Symulator,kierowanie pojazdem,transport,realistyczne,otwarty świat,przygodowe.

 

Wydawca: SCS Software

 

Opis: euro truck Simulator 2 jest to gra, w której jeździsz ciężarówką po Europie wykonujesz zlecenia, w grze jest możliwość zakupienia własnej ciężarówki, garażu, przyczepy oraz można zatrudnić pracowników i przypisać ich do danej ciężarówki. Gra ma szerokie zasób modów i dodatków różnego rodzaju ale o tym mowa w następnym punkcie. Że są dostępne takie kraje jak Polska, Wielka Brytania, Francja, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja, Niemcy. W Grze jest dostęp do szerokiej gamy pojazdów z firmy m.in. Man, Suzuki, Renault. Posiadając własną ciężarówkę można ją w różny sposób tuningować oraz dodawać różne dekoracje zawieszki na szybę i bardzo wiele naprawdę ciekawych rzeczy. Możesz również jeździć na zleceniach w których wykorzystasz ciężarówki zleceniodawców. Grając w grę możesz kupić też przyczepa i przewozić w niej transport. Gra jest stara, grafika średnia, ale oczywiście fajny klimat gry i bardzo rozbudowany świat i różne dodatki. W grze euro truck Simulator 2 jest dostępny również tryb multiplayer zwany konwojem. 

 

    Dodatki: 

Jak już wcześniej wspominałem w grze euro truck Simulator 2 jest bardzo dużo dodatków, więc zacznijmy od jednego z najdroższych dodatków do tej gry, a mianowicie Iberia. W grze jest dostępny język polski, angielski, niemiecki , francuski , włoski, hiszpański i wile innych.Dodatek ten kosztuje 69, 99 złotych. Dodatek zawiera półwysep iberyjski który jest pełen zróżnicowanych krajobrazów takich jak pustynia, lasy iglaste, w tym również wiele historycznych wiosek, miasteczek wąskich uliczek, starych kościołów i imponujących zamków. Można zwiedzić w stolicy Hiszpanii oraz Portugalii i wiele wiele wiele innych pięknych miast. Oczywiście w dodatku jest wiele zaskakujących podróży na przykład przez jedyną w Europie pustynię w grze euro truck Simulator 2. Można półwysep promem z resztą Europy. Dodatek posiada takie zabytki jak most guadiana oczywiście polecam zobaczyć ten most z lotu ptaka. Na steamie są osiągnięcia typowe pod ten dodatek.

 

Przejdźmy do następnego dodatku dasz jednego z najdroższych w platformie steam, tym dodatkiem jest dodatek który kosztuje 69,99 zł. Ten dodatek zawiera Włochy. Włochy znajdują się uda południe Europy jest to kraj piękny europejski i ma bogatą historię która łączy się z ich tradycjami i architekturą oraz zróżnicowanym środowiskiem naturalnym. W dodatku możesz cieszyć się za kierownicą oglądając przepiękne tunele i mosty oraz krajobrazy. Możesz wjechać na wyżyny lub zjechać do okolic morza. Z bardziej statystycznego punktu widzenia to kupując dodatek otrzymasz 11 500 kilometrów nowych dróg w grze, 22 nowe miasta w tym Rzym,Neapo,l Palermo. DLC zawiera nowe osiągnięcia do odblokowania na platformie steam. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych dodatków w tej grze. 

 

Ostatni dodatek jaki opisze  w tej grze będzie dodatek za 69,99 zł a mianowicie Skandynawia. Według SCS software jest to najlepszy najbardziej ekscytujący DLC w grze. Poprzez zakup dodatku rozszerz mapę o takie państwa jak Szwecja, Norwegia i Dania. W grze te państwa są bardzo malownicze i posiadają bardzo liczne punkty orientacyjne. Można skorzystać z wielu portów znajdujących się w na przykład w Polsce Wielkiej Brytanii. Dzięki temu dodatkowi rozszerz swoją listę kierowców oraz spotkasz nowych dealerów Scanii, Volvo. O tym dodatku nie będę się tak rozpisywał ale według mnie mocne 8,5/10

 

W grze są również dodatki takie jak czarne morze, książki transporty, serce Rosji, wiele malowań  i tekstury. Oczywiście to nie wszystko.

 

Moja opinia: uważam że gra jest dobra lecz zawsze jak to w starych grach ma słabą grafikę (ale da się grać). A więc gra Euro Truck Simulator 2 zasługuje na opinie 8/10.

 

Opinia innych graczy na steamie: 97% osób które wzięły udział w ocenie uważają że gra jest dobra.

  1. Następną grą jaką opiszę będzie gra FIFA 22 która została wydana 1 października 2021 roku. Gra ta w statystykach steam jest na dwunastej pozycji co czyni ją bardzo popularną grą. Grę tę można zakupić za 43,18 złotych do 7 lipca a później za 269,90 złotych. Więc opłaca się zakupić teraz.

 

Wydawca: electronic arts.

 

Opis: gra FIFA 22 jest grą sportową a dokładniej grą o piłce nożnej. W grze jest dostępnych ponad 17000 piłkarzy, ponad 90 stadionów, nie więcej niż 35 lig oraz 700 zespołów. W grze tryb kariery, w którym możesz wcielić się w rolę managera lub zawodnika kropka możesz stworzyć własny klub zaprojektować stroje oraz stadion. W grze jest również dostępny tryb volta football czyli taki mini futbol na ulicy. Możesz stworzyć swojego własnego zawodnika odebrać sprzęt, wyrazić swój styl na ulicy i boiskach na całym świecie. Rozgrywać co sezon możesz wyjątkowe turnieje w szczegółowych miejscach nie odblokowywać nowe rzeczy z wykorzystaniem nowego systemu postępów sezonowych. Gra zawiera też niezrównany realizm dzięki któremu możesz grać na realnych stadionach, realnymi zawodnikami i w realnych rozgrywkach takich jak UEFA champions league, UEFA Europa league i nowym turnieju w tej grze conference league. W grze jest również ekstraklasa czyli polska liga. W grze jest dostępnych 21 języków a mianowicie:

Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Czeski, Duński Holenderski, Japoński, Koreański, Norweski, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Szwedzki, Chiński tradycyjny, Turecki.

 

Dodatki:

Gra ta nie zawiera dodatków. Lecz zawiera ultimate edition w której można dostać 4600 fifa points.

 

Moja opinia: nie grałem w grę dlatego nie mogę oceniać ale grałem w poprzednią część i mogę śmiało powiedzieć że tamtą część oceniam na 87/100. Ale każda kolejna gra jest coraz gorsza

 

Opinia graczy na steam: recenzja graczy mówią że gra jest bardzo pozytywna i ponad 82% wyraziło pozytywną opinię na temat tej gry.

 

Powiem jeszcze trochę o wymaganiach minimalnych:

Wymagany jest 64-bitowy procesor, Windows 10, Intel core i3, 8 GB RAM, 50 GB dostępnej przestrzeni oraz GTX 660.

 

 W tym artykule dziękuję jeżeli do czytaliście do tego momentu i proszę o zostawienie 5 gwiazdek. Postaram się jak najszybciej napisać kolejny artykuł o grach z platformy steam.

 

  0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022